086-34130725 :: 09120940729

شیدپخت (خلاق دما گستر اراک)

تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل

قابل توجه مشتریان شیدپخت!

  • کباب پز تابشی حاصل دانش و تجربه چهل ساله آقای حاج غلامرضا کربلایی در شرکت های بزرگ کشور اعم از آذراب، پتروشیمی اراک، پالایشگاه اراک و ... می باشد. ایشان مخترع تجهیزات تابشی (بخاری و کباب پز تابشی) و اولین سازنده کباب پز تابشی در ایران بوده اند و تولید مدل های مختلف کباب پز تابشی حاصل 20 سال تحقیق و نوآوری در شرکت خلاق دما گستر اراک است و دریافت تقدیر نامه از دست رئیس جمهور وقت (آیت ا.. هاشمی رفسنجانی سردار سازندگی) گواه این مطلب است.

  • گواهینامه ها و تقدیر نامه ها

  • برند شیدپخت بنام آقای غلامرضا کربلایی ثبت شده و مربوط به شرکت خلاق دما گستر اراک می باشد.

  • ما در شرکت خلاق دما گستر اراک خود را همواره ملزم به ارتقاء کیفیت می دانیم و روند رو به رشد کیفیت محصولات ما گواه این ادعا است.

  • توجه فرمائید کلیه محصولات شیدپخت دارای گواهی ثبت اختراع و با گواهینامه و علامت استاندار معتبر تولید می شوند.

  • کلیه محصولات شید پخت با نشان حک شده عرضه می شود و این شرکت هیچ گونه مسئولیتی بابت محصولات کپی (فیک) و بدون شماره سریال معتبر، ندارد.

دیگر اخبار

دستاوردهای شرکت خلاق دما گستر در سال 1390


1-اعطای گواهینامه استاندارد ملی ایران به دستگاه های کباب پز تابشی برای اولین بار در ایران 2-اعطا و ارتقای استاندارد بین المللی ایزو 9001 در مدیریت کیفیت 3-بازدید جناب آقای زاوشی ریاست محترم صنایع و معادن و بازرگانی استان مرکزی از خط تولید این شرکت 4-اختراع و تولید کباب پز تابشی پدالی با مکانیزم جدید گامی نوین در راستای کاهش مصرف انرژی 5-انتشار خبر اختراع کباب پز تابشی پدالی در سایت های مهم خبری از جمله سایت ایرنا و سایت دستاورد های انقلاب اسلامی و ... 6-اختراع و تولید کباب پز تابشی بدون دود تمام اتوماتیک افقی 7-حضور در نمایشگاه بین المللی تجهیزات آشپزخانه و حمام و سونا 8-انتخاب شایسته جناب آقای کربلائی مدیر عامل شرکت خلاق دما گستر به عنوان کار آفرین برتر سال 9-حضور در نمایشگاه بین المللی هتل داری و صنایع وابسته 10-استقبال چشمگیر ایرانیان خارج از کشور از دستگاههای کباب پز تابشی و ارسال دستگاه ها به کشور های از قبیل هلند , انگلستان , استرالیا , قطر , کویت , عراق , عربستان , امارات و . . .

جدید ترین نوآوری شیدپخت - خط پخت 100 درصد مکانیزه کباب کوبیده بدون دخالت آشپز