086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

کباب پز تابشی شیدپخت در هتل رامسر

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

کباب پز تابشی شیدپخت در هتل رامسر

با اختراع کباب پز تابشی توسط شرکت خلاق دما گستر و توسعه آنها در ایران، مدیران رستورانها، آشپزخانه ها و هتل ها به استفاده از آن علاقه مند شدند.

مدیریت هتل رامسر در راستای توسعه آشپزخانه رستوران هتل و افزایش کیفیت غذای خود اقدام به خرید و بکارگیری کباب پز تابشی شیدپخت نمودند. کباب پز های تابشی به دلیل پخت کامل کباب، سرعت پخت بالا، کبابی با کیفیت، سالم، آبدار و مشتری پسندی دارند. مصرف گاز این کباب پز ها بسیار پایین بوده و کباب در آن کاملا مغز پخت می گردد.

هتل رامسر کباب پز سالاماندر گهر عریض را انتخاب برای استفاده، انتخاب نموده اند.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال