086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

5 آموزش چالش های الکترونیکی که کارکنان رستوران را به آموزش ترغیب می کند و چگونگی راه حل آن

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

در این مقاله، من با توجه به آموزش الکترونیک برای آموزش کارکنان خود، به 5 چالش بزرگ در مورد زنجیره های رستوران مواجه هستم. همچنین مراحل عملی را که می توانید برای رسیدگی به هر موضوع انجام دهید، توضیح می دهیم تا در راه خود برای آموزش کارکنان رستوران موفق باشید.

 

رستورانهای زنجیره ای امروزه به خوبی به عنوان رستوران سریع (QSR) شناخته می شوند - کارگران را با نرخ باور نکردنی استخدام می کنند. هنگامی که یک رستوران در حال گسترش است، برای آموزش مؤثر در محل، فرایند تصفیه را بهبود می بخشد، هماهنگی در مکان ها را فراهم می کند و میزان آموزش شخصی را کم می کند.

پیدا کردن وقت برای آموزش کارکنان جدید می تواند یک چالش وحشتناک باشد. اگر QSR دارای مکان های بین المللی باشد، اگر نیاز به پشتیبانی از چندین زبان داشته باشد، لایه دیگری از پیچیدگی اضافه می شود. برای کمک به پاسخ دادن به این نوع چالش ها، بسیاری از QSR ها به منابع الکترونیکی آموزش داده اند.

در حالی که به طور مناسب آموزش کارمندان شما می تواند چالش برانگیز باشد، بسیاری از منابع آموزشی الکترونیک توانمند ساختن شرکت ها برای ایجاد برنامه های یادگیری سفارشی و تسهیل یادگیری خود برای دستیابی به این چالش ها هستند.

سال گذشته من این فرصت را داشتم تا یک پرسنل آموزش سفارشی برای یک QSR بزرگ در ایالات متحده ایجاد کنم. در اینجا برخی از چالش های کلیدی که تیم هایم قبل از استقرار پلت فرم های آموزشی خود در این زمینه قرار داده اند، هستند.

  1. دسترسی محدود به مواد آموزشی دیجیتال

بر خلاف مدارس یا دفاتر، رستورانهای سریع غذا معمولا محل مخصوصی برای کارکنان ندارند تا بتوانند در این کار آموزش ببینند. در حالی که QSR ممکن است یک یا دو کامپیوتر در یک دفتر کوچک داشته باشد، که برای استفاده از کارکنان در دسترس نباشد.

این مسئله به راحتی می تواند با استفاده از آموزش آنلاین از طریق تبلت حل شود. تبلت ارزان تر از رایانه های شخصی است، اما به اندازه کافی قدرتمند برای اجرای دوره های آموزشی غنی از چندین رسانه است. از آنجا که این دستگاه تلفن همراه است، کارکنان می توانند آموزش خود را در نقاط مختلف رستوران انجام دهند.

 

  1. اتصال به اینترنت محدود

در حالی که اینترنت در اکثر رستورانهای سریع غذا در دسترس است، متوجه شدم که اتصال در مقایسه با سرعت در اکثر دفاتر، نسبتا کند است. به همین دلیل ممکن است لازم باشد در مورد طراحی دوره ها با توجه به این محدودیت ها توجه بیشتری داشته باشید و تکنیک های اضافی را برای جبران پیاده سازی کنید.

به عنوان مثال، شما می توانید زمان دانلود را با بهینه سازی کردن،دارایی های چند رسانه ای را کاهش دهید. یکی دیگر از گزینه این است که پیش از بارگیری از محتوا، محتوا را وارد کنید. شما همچنین می توانید حافظه پنهان خود را برای ضبط محتوای متنوع چندرسانه ای مانند صدا، ویدئو، گرافیک، به منظور فراهم نمودن دوره ها به صورت یکپارچه در پهنای باند پایین تر، فعال کنید.

 

  1. هزینه های بالای چاپ و توزیع مواد

مکان های QSR به طور معمول برای ایجاد مواد آموزشی مانند کتابچه راهنمای کارمند و دفترچه عملیاتی در هر مکان مورد نیاز است. وقتی به روزرسانیها به نسخه های کپی شده تبدیل میشوند هزینه ها به سرعت به دلیل چاپ و حمل و نقل درگیر میشوند.

برای کاهش این هزینه ها، یک پلت فرم آموزش الکترونیکی را پیدا کنید که بتواند مواد را دیجیتالی کند و آنها را ذخیره کند. همه به روز رسانی های آینده در مورد مواد را می توان به سادگی مدیریت کرد، که آنها در همه مکان های رستوران به سرعت در دسترس باشند.

 

  1. وقفه در آموزش در محل کار

مکان های QSR به نظر می رسد محیط های بسیار شلوغ و سریع هستند. احتمال دارد که کارمندان هنگام بررسی مواد آموزشی خود بارها و بارها متوقف شوند. هنگامی که کارکنان متوقف می شوند، آنها مجبور می شوند تا از جایی که آنها متوقف شده اند بیرون بیایند و به عنوان یک نتیجه برای آنها دوره طولانی تری را دریافت کنند.

برای حل این مسئله، مطمئن شوید که سیستم مدیریت یادگیری انتخاب شده شما،دارای یک سیستم ردیابی داخلی است که می تواند فعالیت کارکنان را از طریق برنامه یادگیری خود پیشرفت کند. هنگامی که یک کارمند به دوره خود بازگردد، سیستم از آنها خواسته است تا از جایی که قبلا آنها را ترک کرده اند دوباره شروع کنند. همچنین، در صورتی که وقوع آنها در طی انجام یک مسابقه قطع شد، سیستم پاسخ خود را ذخیره خواهد کرد و به کارمند اجازه می دهد تا به سوالات باقی مانده پاسخ دهد.

 

  1. نرخ گردش بالا

با توجه به اینکه کارکنان زیادی به طور مداوم استخدام می شوند، به طور منظم باز و بسته شدن و بازنشستگی انتقال داده می شود؛ نگهداری یک پایگاه داده کارمند فعلی دشوار است.

 

برای اینکه پایگاه داده های خود را حفظ کنید و به روز باشد، مطمئن شوید که سیستم مدیریت یادگیری شما با یک طرح که سوابق یادگیری کارکنان خود را حفظ می کند و می تواند نقش ها، مکان ها، انتقال ها و پایان نامه ها را بازی کند، مجهز شده است.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال