086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

ایده های برای بازاریابی رستوران از طریق ایمیل

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

 

یکی از راه های دسترسی به مشتری و جذب مشتری این است که از بازاریابی ایمیل استفاده کنید. هر هفته یا هر ماه، یک یادداشت یا یک خبرنامه کامل ارسال می کنید تا مشترکین را از پیشرفت ها و خبرهای جدید رستوران خود آگاه کنید.

 

به مشتریانی که بر روی لیست ایمیل های خود دارید،پیشنهاد کوپن را به آنها ارائه دهید.

شما می خواهید مشتریانی که در فهرست ایمیل شما هستند احساس کنند که برای شما مهم هستند. برای افزایش درک اینکه مشترکین شما بخشی از یک باشگاه ویژه هستند، می توانید تخفیف ها و معاملات دیگری را برای آنها ارائه دهید.

هیچ کس برای یک کوپن 15 درصدی در صندوق پستی خود و یا یک کوپن برای یک لیوان نوشیدنی که دفعه بعد برای خوردن ان بخواهد به رستوران بیاید ناراحت نمی شود.

 

به مشتریان اجازه دهید به یک غذای جدید بپردازند

مشتریان دوست دارند که احساس کنند آنها نقش مهمی در موفقیت رستوران داشته اند. یکی از راه های انجام این کار این است که به مشتریان خود اجازه دهید که نام یک غذا جدید را انتخاب کنند یا به آنها اجازه دهید یک ایده ی دستور غذا را که دوست دارند به منوی خود اضافه کنند. مشتریان شما احساس خوبی دارند، زیرا آنها می دانند که خواسته ی آنها مهم است و شنیده می شود، در حالی که شما هم احساس خوبی دارید، زیرا رستوران شما هم  بازخورد داشته و ارزشمند شده است.

چنین ایده های بازاریابی از طریق ایمیل در رستوران کمک می کند تا افزایش وفاداری مشتری و افزایش فروش در آینده بدون نیاز به صرف مقدار زیادی از پول در بازاریابی بالا رود.

 

اطمینان حاصل کنند که شما اطلاعات مفید را پیشنهاد می کنید

 

اگر شما قصد دادن غذاهای رایگان و یا هر گونه برنامه ای برای ایجاد یک غذای جدید در آینده را ندارید، یک خبرنامه ایمیل هنوز هم می تواند یک ابزار مفید باشد.

 

تا زمانی که شما اطلاعات خوبی داشته باشید که برای مشتریان ایمیل کنید و یک مطلب موثر برای دریافت و باز کردن ان ایمیل توسط مشتری داشته باشید، مشتریان مورد نظر شما هم می توانند آن را ببینند و پس از دیدن می توانند آن را با دیگران به اشتراک بگذارند.

 

به عنوان مثال، ممکن است بخواهید ذکر کنید که رستوران شما به عنوان بهترین غذای محلی نامگذاری شده است یا جایزه پخت بهترین پیتزا را در شهر به دست آورده است.

چندین ایده بازاریابی پست الکترونیکی رستوران وجود دارد که می تواند کسب و کار شما را برای مشتریان بالقوه بیشتر نمایان سازد. هنگامی که به درستی کار را انجام دادید، شما امکان دسترسی آسان به یک لیست ازایمیلی که به صدها یا هزاران مشتری را داده اید دارید که هر زمان که بخواهید می توانید تبلیغ جدیدی را انجام دهید یا اینکه نیاز به ارسال یک پیام فوری به مشتریان خود دارید. به طور کلی، این می تواند به شما در بهبود روابط با مشتریان کمک کند بدون اینکه زمان زیادی و یا هزینه ای بخواهید مصرف کنید.

 

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال