086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چگونه یک رستوران را شروع کنیم

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

قسمت اول - آشنایی با صنعت رستوران داری و خدمات غذا

مقدمه

تغییرات جمعیتی و تغییر سبک زندگی موجب رونق در کسب و کارهای خدمات غذایی شده است. افزایش زنان شاغل و تمایل به کار کمتر در آشپزخانه و صرف وقت برای امور مهم تر موجب رشد چندین برابری در سال اخیر غذای آماده در اکثر شهر های ایران شده است. از طرف دیگر خانه های کوچک امکان برگزاری میهمانی های ما ایرانی ها را دیگر ندارد و شستن ظروف و آماده سازی غذا و پذیرایی نیز زحمت و وقت بسیار را می طلبد. این مسئله آینده صنعت غذا و رشد آن  در ایران را بخوبی نمایش می دهد.

 اگرچه رونق صنعت غذا و خدمات به طور کلی روشن است اما، هیچ تضمینی در این کسب و کار وجود نداردحتی موفقترین افراد به شما خواهند گفت که این کسب و کار خیلی ساده و پر درآمد نیست و بیشتر شبیه یک کسب و کار سخت است.

یک واقعیت تلخ این است که بسیاری از رستورانها در طول سال اول خود، اغلب به علت کمبود برنامه ریزی، شکست می خورنداما این بدان معنا نیست که کسب و کار رستوران و خدمات غذا یک عملیات بسیار پیچیده است.

در حقیقت، ساده تر می توانید آن را ایجاد کنید، بهتر است شانس خود را برای موفق امتحان کنید.یکی از موفق ترین رستوران دار ها می گوید: "اگر چه همه ما آن را دوست داریم، این کسب و کار بسیار دشوار استاین یک تجارت فوق العاده است، یک کسب و کار بزرگ، کسب و کار رضایت بخش استاین یک کسب و کار پر سود استاما هزار نکته در آن وجود دارد و شما باید از همه آنها مطلع باشید. "  


برای شروع کار، راهنمای لازم برای شروع کسب و کار خود را جمع آوری کنید.

 

بازارهای هدف

رویای شما باز کردن یک رستوران کلاسیک، رستوران فرنگی، فست فود، کافه ، تالار پذیرایی، کترینگ و غذای بیرون بر و .. ، هر چه باشد باید ابتدا درباره آن تحقیق کرد. قبل از هر چیز بازار هدف خود را مشخص کنید. هیچ کسب و کار نمی تواند 100 درصد نیاز ها را پاسخ دهد. اگر تصمیم گرفتید 100 درصد بازار را جذب کنید، مطمئن وقت و سرمایه خود را هدر می دهید. بنابراین در 5 یا 10 درصد از بازار که می توانید آن را دریافت کنید، تمرکز کنید و بقیه را فراموش کنید.

مشتریان خود را دسته بندی کنید، جوانان، خانواده ها، زوج های جوان، میهمانی های کوچک، میهمانی های بزرگ، غذای بیرون بر، برگزاری مراسم های خاص.

شما باید بر یکی از بازار های خاص تمرکز کنید و خدمات خود را برای آن بخش بازار، تخصصی و متمایز نمایید. پس با توجه به نوع خدماتی که می خواهید ارائه دهید، سرمایه، مکان، طراحی، تجهیزات و تبلیغات و بازاریابی شما تعین می شود.

واحد مشاوره شرکت خلاق دما گستر اراک آماده ارائه مشاوره در زمینه راه اندازی رستوران و دیگر کسب و کار های غذای آماده می باشد.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال