086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

7 ویژگی مدیران رستوران موفق

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

  1. استقامت فیزیکی - باز کردن رستوران در صبح زود و باز نگه داشتن آن تا زمان بستن گذشته طول می کشد. مدیران رستوران های مؤثر می توانند مدت زمان طولانی خود را روی پای خود بگذرانند وخواستار توازن چندین شغل فیزیکی هستند، از کمک به آشپزخانه گرفته تا فهرست میزها.

 

  1. نگرش مثبت - یکی از ویژگی های مهم برای رستوران ها یک نگرش مثبت است. رفتار مدیر،رستوران را برای رفتار کارکنان تنظیم می کند و شادی را در بر می گیرد. اگر دوست ندارید کاری را انجام دهید یا در مورد غذا و خدمات مشتری علاقه مند نیستید، اجرای یک کسب و کار قوی، آسان  به دست نخواهد بود.

 

  1. ثبات - در رستوران ها، جایی که هیچ دو روز آن دقیقا یکسان نیست، مدیران باید نمونه های از ثبات و پایداری  باشند.ارتباطات سازمانی و انتظارات درون سازمانی، باعث وفاداری و پایداری کارکنان می شود. در خارج از آن، این کار مدیر برای اطمینان از خدمات قابل اعتماد و کیفیت برای مشتریان است.

 

  1. مهارت های حل مسئله - با وجود بهترین تصمیم ها، چند روز در کسب و کار رستوران مشغول خلع سلاح عملیاتی هستند. مدیریت رستوران نیاز به تفکر سریع و راه حل های سریع دارد، چه در مواجهه با یک مشتری ناراضی، چه تاخیر یک راننده در تحویل یا کمبود موجودی.

 

  1. خدمات صحیح مشتری - رستوران ها با تداخل مشتری های غیر قابل پیش بینی پر می شوند: مشتریانی که برای آخر هفته دیر رزرو می کنند رستوران را با محدودیت های مختلفی روبرو می شوند، رستوران سفارشات را در اواخر شب 10 دقیقه قبل از بستن انجام می دهد. مدیران واجد شرایط این سناریوها را در نظر می گیرند و بهترین تصمیم های کسب و کار را در نظر می گیرند. مهمتر از همه، آنها تلاش می کنند که ارزش های مشابهی را در کارکنان خود ایجاد کنند.

 

  1. پیشگیری - مدیریت رستوران هوشمند همه چیز در مورد برنامه ریزی پیش رو است. مدیران سازماندهی شده، از موجودی، به روز رسانی منو، کمپین های بازاریابی و نیازهای کارکنان تا حد امکان جلوگیری می کنند تا از هرج و مرج در هر دقیقه گذشته جلوگیری کنند.

 

7. نوآوری -مدیران رستوران باید با ایده های جدید و راه هایی برای بهبود عملیات خود، فعال باشند. مدیران بزرگ در جهت سازگاری با روند نوظهور مصرف کننده (به عنوان مثال، مواد تشکیل دهنده تهیه شده محلی، بخش های کوچکتر) و یا استفاده از فن آوری برای ساده سازی تجربه مشتری، نوآوری را در بر می گیرند تا رستوران ها را رقابتی نگه دارند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال