086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

5 ایده های بازاریابی رستوران در بودجه محدود

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

1. نگهداری وب سایت شما

اغلب رستورانها اهمیت یک وب سایت را نادیده می گیرند. اما وقتی که مشتریان محلی رستوران ها را جستجو می کنند، می خواهند نام رستوران شما در صفحه اول ظاهر شود.

 

شما باید هزینه های میزبانی وب و حفظ وب سایت خود را در برنامه های بازاریابی خود قرار دهید. بسیاری از گزینه های مقرون به صرفه وجود دارد که در آن می توانید یک نام دامنه منحصر به فرد را ثبت کنید و یک سایت را میزبانی کنید.

 

بعضی از آنهایی که مورد اعتماد هستند GoDaddy، Wix و Weebly هستند. اکثر آنها حتی قالب های طراحی وب سایت را ارائه می دهند که می تواند برای ایجاد یک وب سایت چشم نواز با کمی DIY استفاده شود.

 

هنگامی که وب سایت شما در حال اجرا است، مطمئن شوید که به طور منظم آن به روزرسانی می شود. تصاویر خوب از ظروف را بارگذاری کنید و دکور داخلی رستوران خود را برجسته کنید. استخدام یک عکاس حرفه ای را در نظر بگیرید، زیرا اکثر مشتریان با چشم خود می خورند.

 

در نهایت، فراموش نکنید که وقت خود را در تجزیه و تحلیل رستوران ها سرمایه گذاری کنید. یک ابزار تجزیه و تحلیل داده کارآمد می تواند زندگی شما را ساده تر کند با در اختیار قرار دادن شما در مورد مشتریان خود بر اساس مکان آنها، انتخاب غذا، روش پرداخت، الگوهای بازدید و خیلی بیشتر. از این اطلاعات برای تنظیم خدمات و استراتژی های بازاریابی خود برای به حداکثر رساندن سود استفاده کنید.

 

2. از رسانه های اجتماعی استفاده کنید

در هنگام بازاریابی رستوران خود، قدرت رسانه های اجتماعی را نادیده نگیرید. امروزه تقریبا همه به یک شبکه اجتماعی آنلاین متصل می شوند. یک صفحه فیس بوک ایجاد کنید، اگر قبلا آن را انجام ندهید.

 

در مورد منو خود پست بگذارید و طاقچه خود را از طریق صفحه نمایش دهید. نوشته ها باید کوتاه و هیجان انگیز باشد، ترجیحا با یک تصویر جذاب همراه است.

 

از طریق ترویج مشتری و اجرای مسابقه، رستوران خود را بیشتر ارتقا دهید. سعی کنید صفحات خود را به صورت اساسی رشد داده و گسترش محلی خود را بدون افتادن به دام و پیروان انجام دهید.

 

3. تمرکز بر روی مشارکت جامعه

دیدگاه های رستوران خود را در جامعه محلی با ارائه در رویدادهای مدرسه یا ایستگاه های رسانه محلی بیان کنید. در جشنواره های مختلف شرکت کنید، مردم شروع به شناخت رستوران شما خواهند کرد. حامی یک رویداد خیریه شوید و با یک کانال خبری محلی تماس بگیرید و از آنها بخواهید یک بخش را در رستوران شما اجرا کنند. شما می توانید از آنها بخواهید با آشپز شما مصاحبه کند یا رهبری کلاس آشپزی را تبلیغ کنند.

 

در ابتدا ممکن است کمی ترسناک باشد اما به عنوان یک سرمایه گذاری فکر کنید. قرار گرفتن در معرض جامعه، کسب و کار آینده شما را به دست خواهد آورد.

 

 

4. در Google My Business فهرست شده است

Google My Business یک سرویس نقشه برداری آزاد است که می تواند تمام کاربران آن برای پیدا کردن یک رستوران در منطقه محلی خود استفاده شود. این یک راه سریع و آسان برای قرار دادن رستوران خود را خارج وجود دارد. با تنظیم خود در Google My Business، رستوران شما را هر بار که کسی در منطقه شما جستجو می کند یک مکان برای گرفتن آدرس، ظاهر می شود.

 

5. یک کارت VIP ایجاد کنید

دفاتر، بانک ها، مراکز و سوپرمارکت ها را در اطراف رستوران خود شناسایی کنید. کارمندان آنها به احتمال زیاد به مشتریان منظم شما خواهند بود. یک کارت VIP که یک تخفیف ویژه را ارائه می دهد ایجاد کنید و آن را به آنها تحویل دهید. شما می توانید پیشنهادات مختلفی مانند ارائه آنها را در 30٪ تخفیف در هنگام ناهار از دوشنبه تا شنبه اضافه کنید.

 

اکثر مردم نمیتوانند در برابر یک پیشنهاد مقاومت کنند، و افرادی که در این منطقه کار می کنند، به رستوران شما وفادار خواهند ماند. این استراتژی درآمد ثابت را در طول ساعتهای ناهار تضمین می کند.

 

نتیجه:

فقط به این دلیل که شما دارای بودجه محدود هستید، به این معنا نیست که شما باید اقدامات بازاریابی قدیمی را انجام دهید. این استراتژی های بازاریابی ساده و با هزینه ای موثر برای افزایش کسب و کار شگفت انگیز است.

 

کلید این است که حضور آنلاین و جامعه خود را افزایش دهید و چشم انداز فرصت های بازاریابی را باز نگه دارید. همچنین با رقبای خود به روز شده و از کمپین های موفقیت آمیز خود مطلع شوید.

 

شما همچنین می توانید به تمام آژانس های محلی خود دسترسی داشته باشید و جشنواره گروهی یا محلی خود را شروع کنید. راه های بی شماری برای ترویج رستوران خود در یک بودجه کوچک وجود دارد. زمان و منابع شما برای سرمایه گذاری،به دست آوردن نتایج  بهتری را از شما انتظار می رود.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال