086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

نحوه مدیریت رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

1.کارکنان خود را آموزش دهید.بخش مهمی از مدیریت موفق رستوران شما مدیریت کارکنان شما و تسهیل در توسعه شخصی و حرفه ای آنهاست. داشتن کارکنان آموزش دیده و متعهد که امکان پیشرفت در کسب و کار را می بینند و مهارت های خود را فقط با کمک شما و رستوران شما به اشتراک می گذارند. اطمینان حاصل کنید که جلسات آموزشی منظم وجود دارد و کارمندان خود را تشویق کنید تا فرصت های آموزشی خارجی را جستجو کنند.

اگر همه آموزش دیده باشند، نیاز کمتری برای نظارت بر فعالیت های روزانه را به طرز محسوسی احساس خواهید کرد.

به عنوان مثال، اطمینان حاصل کنید که همه کارکنان آشپزخانه کاملا صلاحیت دارند.

آموزش نیز به نشان دادن انتظارات شما از کارکنان شما کمک می کند.

اگر کسی در حال مبارزه است، قبل از استفاده از اقدامات انضباطی، آموزش مجدد را ارائه دهید.

 

 

2

به کارکنان خود اعتماد کنید. داشتن یک احترام متقابل و اعتماد به نفس سالم کلیدی برای مدیریت یک رستوران است که می تواند به راحتی اجرا شود بدون اینکه شما هر چیز کمی را کنترل کنید. اگر اعتماد به کارکنان خود را سرمایه گذاری کنید، معمولا باعث رقابت بیشتر بین آنها می شود و بیشتر در کسب و کار سرمایه گذاری می کنند.

برای مثال، شما می توانید پس از آموزش مناسب ،کارمندان خود را برای رسیدگی به شکایات مشتریان کوچک خود، تقویت کنید.

اطمینان حاصل کنید که کارکنان شما می دانند که در آن نقطه آنها باید شما را درگیر با شکایت کنند.

 

3

انگیزه کارکنان را حفظ کنید. برای به دست آوردن بهتر انگیزه در کارکنان خود، مهم است که آنها را با انگیزه و مشغول به کار نگه دارید. راه های متعددی برای این کار وجود دارد، اما برای اولین راه این است که آنها را در کسب و کار مشغول به کار شوند. به عنوان مثال، از آنها بخواهید تا به جلسات تیم کمک کنند و ایده هایی در مورد اینکه رستوران می تواند بهبود بخشد، کمک کند.

خطوط ارتباطی را باز نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که همه در رستوران ها می توانند صحبت کنند و در موفقیت آن نقش دارند.

مطمئن باشید که مسئولیت هر دو موفقیت و شکست رستوران را به اشتراک بگذارید. در نهایت محصول کار همه است.

 

 

4

حمایت کنید .آگاهی از شرایط شخصی کارکنان شما و احترام به نیازهای آنها می تواند راه بسیار خوبی برای ایجاد احترام متقابل و یک نیروی شاد و متعهد باشد. به عنوان مثال، کارکنان شما ممکن است مسائل مربوط به مراقبت از کودک یا برنامه های مختلف دانشگاه خود را برای مقابله با تعهدات کاری خود داشته باشد. این را در ذهن داشته باشید و در صورت امکان انعطاف پذیر باشید. این به احساس جوانه زدن "ما در این جا با یکدیگر هستیم"  کمک می کند.

اگر نمونه ای را برای دیگران تعیین کنید، شما می توانید که کارمندان بیشتر مایل به پوشش تغییرات برای یکدیگر هستند را پیدا کنید و یک محیط مثبت و حمایتی ایجاد کنید.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال