086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

بهترین سیستم رزرو آنلاین برای رستوران شما

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

در این مقاله ما در مورد بهترین سیستم رزرو آنلاین برای رستوران شما صحبت می کنیم. این علاوه بر ضروری به هر وب سایت رستوران است. قبل از اینکه ما به بهترین گزینه ها برسیم، بیایید نگاهی به اینکه چرا ممکن است بخواهید از سیستم رزرو آنلاین استفاده کنیم بیاندازیم.

 

با فرض اینکه رزرو در رستوران شما پذیرفته شود، حتی اگر فقط در عرض چند ساعت یا چند روز باشد، یک برنامه رزرو آنلاین، فقط یک راه عالی برای صرفه جویی در وقت کارکنان شما نیست بلکه یک تجربه بهتر برای مشتریان شما است.

هنگامی که یک گروه از مشتریان تنها به یک رستوران می روند، بسیار ناامید کننده است، وقتی متوجه شوند که باید برای نشستن روی یک میز یک ساعت منتظر بمانند. اجازه دادن به این مشتریان برای رزرو میز پیش رو زمان آنها را متوقف خواهد کرد در نهایت به پیدا کردن یک رستوران مجاور که در این نزدیکی هست آنها می پردازند.

 

کارکنان شما، به طور مداوم به تلفن ها برای رزرو پاسخ می دهند و به یاد داشته باشید که اطلاعات مناسب را می توان کاملا بدون هیچ زحمتی نوشت. گاهی اوقات اشتباهات انسانی انجام می شود، به ویژه هنگامی که رستوران شلوغ است و همچنین زمان زیادی را تلف می کند.

 

با استفاده از یک برنامه رزرو آنلاین، مشتریان می توانند بدون اینکه نیاز به تماس با شما داشته باشند، برای رزرو، هر زمان و هر کجا که می خواهند رزرو را انجام دهند.

ما بعضی از بهترین برنامه های رزرو آنلاین را در زیر آورده ایم تا بتوانید انتخاب کنید که کدام یک برای رستوران شما مناسب است.

 

1.

شما احتمالا در مورد Yelp در رابطه با بررسی مشتری شنیده اید و باید از آن استفاده کنید. با این حال، ممکن است متوجه نباشید که Yelp یک سیستم رزرو آنلاین نیز دارد.

با رزرو های Yelp شما می توانید رزرو را 24 ساعته در روز، 7 روز در هفته بدون انجام کاری بپذیرید. فقط چند دقیقه برای راه اندازی طول می کشد و سپس می توانید پیزیرا به وب سایت رستوران خود اضافه کنید یا فقط از صفحه Yelp خود رزرو کنید. سیستم به طور خودکار تایید خواهد شد و به مهمانان یادآوری کنید تا وقت خود را آزاد کنند.

رزرو Yelp نه تنها اجازه می دهد که شما رزرو آنلاین را دریافت کنید، بلکه دارای یک جزء مدیریت میزها می باشد. شما می توانید کل طبقه رستوران خود را پیگیری کنید، اختصاص خدمتکارها و میزهای خاص را برای مهمانان کنار بگذاید و مدت زمانی را صبر کنید اگر رستوران شما ظرفیت دارد.

 

2.

میز باز یکی دیگر از برنامه های رزرو آنلاین است که شما احتمالا در مورد آن شنیده اید. آنها یکی از محبوب ترین برنامه ها برای رستوران ها هستند. میز باز به شما اجازه می دهد رزرو را از طریق وب سایت OpenTable یا از طریق وب سایت خود از طریق ویجت خود قبول کنید. برنامه open table تأیید کرده و مشتریان خود را از رزرو خود مطلع خواهند کرد. آنها همچنین می توانند رزرو خود را بدون نیاز به تماس با شما تغییر دهند.

یکی از مزایای استفاده از OpenTable این است که توسط اکثر مشتریان بسیار قابل تشخیص است، به این معنی که آنها با استفاده از آن به صورت آنلاین اعتماد می کنند.

3.

Tablein یکی از ساده ترین سیستم های رزرو آنلاین می باشد که در وب سایت شما نصب و راه اندازی می شود. شما همچنین می توانید آن را با حساب های رسانه های اجتماعی خود و ادغام ایمیل برای پذیرش رزرو در همه جا. برخی از مزایای اصلی Tablein را بررسی کنید.

 

شما می توانید به طور خودکار از مشتریان بخواهید تا بررسی TripAdvisor را ترک کنند، رستوران بیشتری را بررسی کنید.

 

4.

Eveve خود را به عنوان یکی از پرطرفدارترین و پیشرفته ترین سیستم های رزرو رستوران رستوران ها معرفی می کند. آنها هر هفته بیش از 40،000 مشتری آنلاین را به رستوران های خود راه می دهند.

شما می توانید تمام ویژگی های معمول مانند دسترسی به رزرو، کنترل دسترسی به جدول و زمان، تایید خودکار و اطلاعیه ها به مشتریان، و پیشنهادات جایگزین کنید در صورتی که رستوران به طور کامل رزرو شده است.

Eveve یک سیستم پلت فرم را ارائه می دهد که در آن همه رزرو آنلاین، رزرو تلفن و پیاده روی می تواند در یک سیستم مدیریت شود.

 

5.

TableAgent یک سیستم رزرو رستوران رایگان است که رستوران ها را جایگزین OpenTable و سایر سیستم های رزرو آنلاین گران می کند. هیچ هزینه ماهیانه یا هزینه های مشتریان وجود ندارد که شما معمولا با اکثر سیستم های دیگر پرداخت می کنید.

TableAgent همچنین شامل مدیریت میزها و طبقه است به طوری که شما می توانید وضعیت هر جدول را کنترل، ایجاد وب سایت فعال و محدودیت زمان ساعات را تنظیم کنید.

 

اگر رستوران شما فقط راه اندازی شود یا شما یک بودجه بزرگ نداشته باشید، TableAgent ممکن است بهترین گزینه برای شروع یک سیستم رزرو آنلاین باشد.

 

 

ما فقط پنج سیستم محبوب رزرو آنلاین آنلاین برای رستوران ها را ذکر کرده ایم. با این حال، انجام جستجوی سریع آنلاین به شما نشان می دهد که گزینه های بسیاری وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که تحقیق خود را انجام داده اید و بهترین سیستم رزرو آنلاین را انتخاب کرده اید که برای رستوران شما کار می کند. اطمینان حاصل کنید که آن را در بودجه خود قرار می دهد، دارای تمام ویژگی های لازم است که نیاز دارید و پشتیبانی خوبی را در اختیار شما قرار می دهد اگر شما هر گونه سوال در مورد سیستم دارید.

به آنچه که رقبای شما انجام می دهند نگاه کنید. اگر آنها در حال حاضر با استفاده از سیستم رزرو آنلاین و سپس شما پشت سر هم هستند. با امروز شروع کنید و فورا مزایای این مزایا را ببینید.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال