086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

موقع خرید تجهیزات رستوران چه نکته هایی لازم است بدانیم

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

خرید تجهیزات رستوران را چگونه انجام دهیم؟

آیا می خواهید رستوران تاسیس کنید؟ افتتاح رستوران خیلی هیجان دارد اما نکته های زیادی وجود دارد که شما احتیاج دارید آنها را یاد بگیرید که اولین و مهمترین آن ها این است که بدانید چطور تجهیزات و لوازم رستوران را خریداری کنید. خرید لوازمی مانند فر، قابلمه و ماهیتابه برای منزل می تواند سرگرم کننده باشد اما زمانی که قصد دارید برای رستوران تجهیزاتی را خریداری کنید، جدا از هزینه هایی که باید در نظر گرفت، باید  برای خرید تجهیزات تصمیم گیری های زیادی را انجام دهید. این مورد را باید در نظر بگیرید که وقتی مواد غذایی و تجهیزاتی برای آشپزخانه منزل خرید می کنید برای یک آشپزخانه صنعتی مثل رستوران مناسب نیست.

جنس بشقاب های رستوران ها با آشپزخانه های صنعتی باید قوی تر باشد و در برابر شست و شو دوام داشته باشد ولی بشقاب هایی که در آشپزخانه منزل هستند، برای رستوران ها مناسب نیستند و دوام ندارند. ظروف و دستگهای میکس خانگی قدرت کافی را ندارند و بزرگ نیستند که مورد استفاده در  آشپزخانه صنعتی  قرار گیرند. اگر برند خاصی را در نظرتان بود و  علاقه دارید، ارزش این را دارد که تحقیق کنید آیا محصولات آن نسخه تجاری هم دارند یا خیر.

قبل از اینکه به رستوران های دیگر بروید تا تجهیزات آن ها را ببینید و متوجه شوید آنها از چه لوازم و تجهیزاتی استفاده می کنند، اول مطمئن شوید که طراحی رستورانشان و مدل چیدمان و منوی آنها به رستوران شما نزدیک می باشد یا نه؛ شما لزومی ندارد وقتی فضای کافی ندارید کلی تجهیزات برای رستوران تهیه کنید و بعد از خرید تازه متوجه می شوید که  رستوران شما فضای کافی برای بعضی از تجهیزات و وسایل را ندارد.

وسایل و تجهیزات رستوران را می توان به دو روش مستقیم و غیر مستقیم خرید کرد. شرکت هایی هستند که فقط این تجهیزات را توزیع می کنند اما شرکت هایی هم هستند که خودشان تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات رستوران تولید می کنند که وقتی مستقیم از شرکت های تولید کننده خرید می کنید هزینه های شما پایین می آید و هزینه ی کمتری را پرداخت می کنید و در مقابل خدمات پس از فروش و گارانتی مطمئن تری را ارائه می دهند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال