086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

بهترین ایده های بازاریابی محتوایی برای صاحبان رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

یک داستان بگویید

به عنوان یک صاحب رستوران، شما احتمالا داستان های جالبی دارید تا به داستان های عجیب و غریب بپردازید، راه خود را از داشتن یک ایده برای یک رستوران داشته باشید. این چیزی است که شما می توانید به اشتراک بگذارید. مردم داستان های صادقانه و واقعی زندگی در مورد موفقیت دیگران را دوست دارند. اکثر آنها در حال عبور از موانع خود هستند و دوست دارند بدانند که چگونه این کار را انجام دادید

 

 

کار با تاثیرگذاران

تاثیر گذاران می توانند به شما یک گستره وسیعی را در اختیار شما قرار دهند که در غیر این صورت به سختی می توانید آن را داشته باشید. افرادی را پیدا کنید که دوست دارند غذا را دوست داشته باشند و در مورد رستوران ها مانند آنچه که شما می شناسید، خیلی بدانند.دسپس شما می توانید آنها را در مقابل کار با شما ارائه دهید، بدین معنا است که با ایجاد یک مطلب با یکدیگر، اشتراک گذاری پست های خود در رسانه های اجتماعی و وبلاگ ها، آنها را به اشتراک بگذارید.

 

فیلم های آموزشی

رستوران شما به احتمال زیاد دارای یک پایه طرفداران افرادی است که غذا، دکوراسیون و فضای کلی شما را دوست دارند. آنها احتمالا همچنین می خواهند بدانند که چطور می توانید این کار را انجام دهید، چگونه غذا و یا تزئینات را مرتب کنید یا برنامه شلوغ خود را سازماندهی کنید - همه اینها می تواند در یک ویدیو بیان شود یا نشان داده شود.

شام خود را صرف غذا ساده یا صحبت در مورد جنبه های خاصی از شغل خود را که ممکن است مردم جالب و مفید پیدا کنید.

 

 

یک بلاگ بنویسید

داشتن یک وبلاگ که داستان ها، دستور العمل ها، راهنماها و احتمالا کتاب های آشپزی را به اشتراک می گذارد، یک ایده عالی است. با این حال، اگر شما یک نویسنده خوب نیستید، می توانید سعی کنید با نویسنده یا با استفاده از این ابزار کار کنید:

 

  StateOfWriting و Academ Advisor راهنماهای نوشتن مطالب هستند که شما را به طور پیوسته از طریق هر فرایند نوشتاری هدایت می کند.

 

  نوشته های انگلیس یک ابزار ویرایش آنلاین است که می توانید بعد از اینکه شما با پست وبلاگ خود به پایان رسید استفاده کنید، ایده خوبی برای حذف کارهای انحصاری است و یک متن مختصر داشته باشید.

 

از طریق نوشتن یک گرامر آنلاین است که شما همچنین می توانید از آنجایی که شما نوشتن انجام می شود استفاده کنید. این کار از طریق متن شما انجام خواهد شد و به شما اطلاع خواهد داد که آیا اشتباهات گرامری و نحوه اصلاح آنها وجود دارد.

 

Essay Roo و Essays Boom ابزارهای قالب بندی هستند. مردم عاشق خواندن یک متن هستند که دارای بسیاری از پاراگرافها، زیرنویسها و ... هستند، به غیر از خواندن بلوک متراکم متن و این ابزارها میتوانند به شما کمک کنند.

 

 

منو را منتشر کنید

یکی از دلایلی که مردم اغلب از رستوران ها دور می شوند این است که آنها مطمئن نیستند که چه نوع غذایی را در اختیار دارند. عالی است که غذای جدید را امتحان کنید، اما مردم می ترسند که آن غذا را دوست نداشته باشند و هزینه های غیر ضروری را خرج کنند. به همین دلیل توصیه ای برای به اشتراک گذاشتن یک منو از رستوران شما به صورت آنلاین است تا مشتریان شما بتوانند آن را ببینند. دولت تمام مواد تشکیل دهنده اصلی، و آنچه شما مایل به تغییر برای کسانی که نیاز به دستور العمل تغییر کرده است.

 

 

پست در رسانه های اجتماعی

ایجاد پست های رسانه های اجتماعی راه خوبی برای ارتباط با مخاطبان شما است. اکثر مشتریان شما یک صفحه یا نمایه رسانه های اجتماعی دارند. در نظر داشته باشید که شما در رسانه های اجتماعی قرار می دهید و در حالی که محتوای شما می تواند آموزنده و یا آموزشی باشد، باید سرگرم کننده و سرگرم کننده باشد. با استفاده از تصاویر، فیلم ها، فتوشاپ و متن ترکیب شده برای به دست آوردن بهترین نتایج.

برای پست های شگفت انگیز و جالب، از ابزارهایی مانند My Writing Way یا Paper Affell استفاده کنید تا سرفصل های جذاب و جذاب را جذب کنید.

 

 

به آنها بگویید که در مورد برنامه های آینده صحبت کنند

از رسانه های اجتماعی و وب سایت خود برای ارسال مقالات و پست های مربوط به رویدادهای آینده یا به روز رسانی های خود در رستوران استفاده کنید. "رویدادها می توانند تعداد بازدید کنندگان شما را در آن شب افزایش دهند و افراد بیشتری در مورد آنها بیشتر بدانند. به روز رسانی ها در مورد آنچه رستوران شما انجام می دهد و چگونگی تغییر آن نیز عالی است، زیرا آنها می توانند مردم را به نحوی که شما علاقه مند هستند دست زدن به این تغییر و نحوه رستوران شما متفاوت است "

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال