086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) کباب پز تابشی، تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل مخترع و اولین تولید کننده کباب پز های تابشی، فر برنج تک پرس، فر جوجه چوبی و ..
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

دانستن 9 حقیقت درباره تجهیزات رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

دانستن 9 حقیقت درباره تجهیزات رستوران

 

آیا شما یک امتیاز جدید به خدمات صنعت غذایی هستید؟آیا یک لیست کنترل برای منابع مالی رستوران و توسعه همایش می خواهید؟دراینجا در سرمایه مستقیم،ما فهرستی برای فهمیدن 10 حقیقت درباره تجهیزات رستوران ایجاد کرده ایم.

1.یکی از بزرگترین سرمایه گذاری ها در رستوران ها سرد کردن تجاری است.

آنها به طور معمول در محدوده قیمت از 2,000$ تا 30,000$ است و منوط به مدل های مختلف متغییر می باشد.افراد باید این انتظار را داشته باشند که هزینه ها بعد از خرید مداوم و پیوسته می باشد.

2.شما برای شروع به چوب برای تجهیزات جدید احتیاج ندارید.

در حالی که بودجه،می تواند در زمان قریب به اتفاق برای خریداری تجهیزات باشد.اگر شما بدانید که به کجا نگاه بکنید،معامله ایجاد می شود برای تجهیزاتی که به خوبی نگهداری و استفاده می شود.بسیاری از موسسات در صنایع یکسان به دنبال مهار هزینه ها توسط  اقلام نوسازی هستند.سرمایه مستقیم به شما کمک مالی می کند تا همچنین تجهیزات مورد استفاده قرار بگیرند.

3.تمیز کردن میزوصندلی غدا عذاب آور است،اما ضروری است.

مراقبت از تمیز بودن میز و صندلی غذا می تواند کلید پیروزی افراد وظیفه شناسی که در رستوران شما شام می خورند باشد.میز و صندلی کثیف می تواند یک رستوران را بشکند.به این جزئیات توجه بکنید و با رومیزی های اضافی در همه ی زمان آماده باشید.

4.بالا بردن فروش رستوران از طریق خرید تجهیزات برای تهیه غذا.

بعضی از رستوران ها غذا ارائه می دهند بنابراین آنها می توانند به تدریج در طی ماه های بعد فروش را در اوج نگه دارند.نگاه شما به تجهیزات است که قادر به ذخیره،انتقال و غذا دادن می باشد.

5.افزایش کارایی و بهره وری با سیستم های کارت خان.

داشتن یک سیستم کارت خان همراه اجازه می دهد تا روند پرداخت به سادگی انجام شود.برنامه های وفاداری ،نظرسنجی و اطلاعات مشتری می تواند از طریق نرم افزار pos جمع آوری شود.

6.ظروف آشپزخانه در خانه از ظروف رستوران مختلف است.

طراحی شده در برابر گرما و جابجایی های سخت،ظرف های رستوران در غذاخوری هستند.ظرف های غذا در رستوران بسیار سنگین تر و محکم تر هستند در مقایسه با آنهایی که در خانه استفاده می کنید.

7.حفظ جریان نقدی توسط خرید اقساطی تجهیزات رستوران.

شما می توانید توسط خرید اقساطی لوازم رستوران به طور یکنواخت بیشتر بودجه تان را توزیع کنید.برای کسری از قیمت،شما می توانید از جدیدترین تکنولوژی هایی که در خارج وجود دارد استفاده کنید زیرا سرمایه مستقیم همچنین می تواند از یک وسیله جدید حمایت مالی بکند.

8.نگهداری تجهیزات خراب شده پر خرج هستند.

در دراز مدت،انتظار برای تجهیزات خراب شده قبل از جایگزین می تواند پر هزینه باشد.کمتر به موارد باکیفیت تبدیل می شوند و در نهایت مصرف برق بیشتر می شود.بنابراین هوشیار باشید در حفظ و چک کردن تجهیزات خود برای اینکه بهره وریتان افزایش یابد،و ماندن در اوج زمانی که شما نیاز به جایگزینی دارید.

9.میز و صندلی ها بخشی از دکوراسیون هستند.

شما می توانید برای بالابردن محیط رستوران موقعیت اتاق های غذاخوری را تنظیم کنید و میز و صندلی ها را شماره گذاری کنید. این باعث می شود که خیال مشتری راحت شود و مدت طولانی تر در رستوران بماند و در نهایت خرید بیشتری انجام دهد.مشتریان سپس درباره تجربه های شگفت انگیزشان برای دوستان خود تعریف می کنند،و بطور بالقوه باعث ایجاد مشتریان جدید می شود.

 

شما با 9حقیقت درباره تجهیزات رستوران آشنا شدید.حالا که شما با حقایق آشنا شدید،برخی از تکالیف را روی خودتان انجام دهید تا ببینید چگونه با استفاده از این نکات برای کسب و کار رستورانتان مزیت خواهد داشت.

کباب پز تابشی خرید آنلاین کباب پز تابشی - قیمت روز

دیگر اخبار