086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

هشت راهکار موفق برای راه اندازی آشپزخانه های صنعتی

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

1. مرور کردن معیارها و اهداف خود
با توجه به رقابتی بودن بازار و اینکه هر روز بر تعداد رستوران و مراکز خدماتی مشابه آن افزوده می شود، شما باید از تمام جزئیات موجود، دانش کافی را به دست آورده و نهایت استفاده را ببرید، تا بتوانید کیفیت خدمات خود را افزایش دهید. نقشه کسب و کار شما باید شامل تحلیل بازار، نگاه جامع به رقیبان، شرح بازار و مشتریان هدف، کلیاتی از برنامه بازاریابی شما و یک طرح بسیار مشخص بودجه بندی باشد.
 
 
 
2. در نظر گرفتن فضای آشپزخانه خود
 
قبل از اقدام برای خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی، ابتدا مساحت، فضا و شکل هندسی آشپزخانه خود را در نظر بگیرید، بسیار مهم است که محیط آشپزخانه ای شما دارای نظم باشد و شلوغ و در هم ریخته نباشد. هنگامی که شما با در نظر گرفتن فضای آشپزخانه خود تجهیزات مورد نیاز را تهیه و خریداری می نمایید، بازدهی کارکنان شما نیز افزایش خواهد یافت.
 
 
 
3. انتخاب و خرید تجهیزات آشپزخانه ای با کیفیت
 
بهره مندی و تجهیز رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فود ها با بهترین و با کیفیت ترین دستگاه ها و ماشین آلات صنعتی، باعث افزایش میزان راندمان کاری شما شده و همین امر به بالاتر رفتن کیفیت نهایی خدمات و محصولات شما کمک خواهد کرد. امروزه با صنعتی تر شدن اکثر فعالیت ها، یکی از عوامل مهم موفقیت در کسب و کارهایی مانند رستوران داری، فست فودی ها و کافی شاپ ها را می توان داشتن لوازم آشپزخانه ای با کیفیت و حرفه ای عنوان کرد. 
آنچه که باید در اولویت خرید تجهیزات آشپزخانه ای مد نظر شما واقع شود، ایمنی، کیفیت، کارایی، سهولت استفاده و ویژگی های بهداشتی (ضد زنگ بودن، سهولت پاکیزه سازی و روغن زدایی و ...) تجهیزات آشپزخانه صنعتی باشد.
 
 
 
4. اطمینان از خرید تجهیزات صنعتی، نه تجهیزات خانگی
 
حجم و اندازه تجهیزات صنعتی بسیار بزرگتر از تجهیزات خانگی می باشد. ممکن است که خرید تجهیزات کوچک خانگی به صرفه تر به نظر برسد، اما بعید به نظر می آید که کارآیی دستگاه های صنعتی را داشته باشند. تجهیزات و ماشین آلات آشپزخانه ای صنعتی با کیفیت و حرفه ای در دراز مدت نقش خود را نشان می دهند، و بر روی سرمایه شما نیز تأثیر فراوانی خواهد گذاشت.
 
5. مشاوره و گفتگو با کارشناسان مجرب و حاذق
 
در راه اندازی و خرید تجهیزات رستورانی، فست فود ها و کافی شاپ ها، مشاوره و گفتگو با متخصصان و افراد با تجربه، یک ایده ی کارآمد و مؤثری خواهد بود. بهره مندی از تجربه های دیگران، کمک بسیار زیادی به موفقیت کسب و کارتان می کند. در واقع ممکن است یک ایده از کارشناسان و افراد با تجربه، سود زیادی را در دراز مدت نصیب کسب و کار شما کند.
 
6. بررسی و آشنایی با تجهیزات آشپزخانه ای
 
برای آشنایی و داشتن تسلط کامل بر روی تجهیزات آشپزخانه ای، عملکرد آن ها را بررسی نمایید. در واقع بررسی تجهیزات آشپزخانه ای به منظور یادگیری و بررسی نحوه ی عملکرد دستگاه، نوع استفاده از دستگاه ها، کارکرد تمام دکمه ها، بخش ها و اجزای آن و شیوه تمیز کردن قطعات مختلف، می باشد؛ همچنین به منظور اطمینان از اینکه دستگاه های خریداری شده، کارایی مورد نظر شما را داشته باشند.
 
 
 
7. خرید تجهیزات برودتی، پخت و پز و تجهیزات آماده سازی با کیفیت
 
برای مجهز کردن آشپزخانه های رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فودی ها با تجهیزات برودتی و پخت و پز با کیفیت، هزینه و سرمایه گذاری لازم را اعمال نمایید، تا با مرور زمان گرفتار هزینه های ناشی از تعمیر و نگهداری نشوید.
 
 
 
8. راه اندازی یک سیستم تبلیغاتی مفید و کارپسند
 
برای اینکه صدای محصولات و خدمات خود را به گوش همگان برسانید، تبلیغات و بازاریابی را فراموش نکنید. به عنوان مثال یک وبسایت حرفه ای برای رستوران، کافی شاپ و فست فودتان راه اندازی کنید و مردم را جذب خود نمایید. از این طریق با بهترین روش می‌توانید بهترین بازخوردها را از محصولات و خدمات خود به دست آورید.
رستوران ها، کافی شاپ‌ها و فست فودها با بهره گیری از سیستم های تبلیغاتی مفید و پرکاربرد، جریان درآمدی‌شان پیشرفت چشمگیری خواهد کرد. در واقع شما نباید فقط بر روی چرخه ی تکرار مشتریان فعلی تکیه کنید، و باید به فکر جذب هرچه بیشتر مشتریان باشید.
 
 
 
اهمیت بهره مندی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت
 
تنها با یک جست و جوی ساده و دریافت اطلاعات لازم در مورد استراتژی های جدید اکثر آشپزخانه های صنعتی جهان، مبتنی بر قرار دادن تجهیزات آشپزخانه ای در معرض دید مشتریان، می توان به اهمیت و نقش دو چندان مهم و حیاتی تجهیزات آشپزخانه ای در موفقیت رستوران ها، کافی شاپ ها و فست فودها پی برد. 
با تهیه تجهیزات شیک و مدرن علاوه بر اینکه می توانید توجه مشتریان خود را جلب نمایید، می توانید از آن ها نیز در طراحی دکوراسیون و دیزاین آشپزخانه رستوران یا فست فود استفاده کنید. این را هم باید در نظر گرفت که تجهیزات آشپزخانه در مواقعی بهتر دیده می شوند و توجه بیشتری را به سوی خود جلب می کنند که در فضای مناسب به صورت صحیح و منحصر به فرد قرار گیرند.
 
 
 
خلاصه مراحل راه اندازی اولیه یک آشپزخانه صنعتی
 
تعیین اهداف و استراتژی ها
تعیین تاکتیک ها برای پیاده سازی استراتژی ها
انتخاب مکان مناسب
خرید تجهیزات آشپزخانه با کیفیت و کارایی بالا
دکوراسیون داخلی آشپزخانه صنعتی
نقشه چیدمان تجهیزات صنعتی آشپزخانه
برآورد هزینه تجهیزات آشپزخانه صنعتی
اجرای روش های تبلیغاتی اثربخش جهت افزایش فروش
مشاوره قبل از راه اندازی
مدیریت صحیح و مؤثر پروژه

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال