086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چگونه یک مدیر برای رستوران خود استخدام کنیم

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

بر خلاف آنچه که عنوان می شود، صاحبان رستوران زمان زیادی را صرف کسب و کار خود می کنند. این نوع ساختار، که به عنوان کسب و کار غیرواقعی شناخته می شود،و نیاز به یک مدیریت در رستوران حتی زمانی که مالک در دسترس نباشد دارد. این برای مواقعی پیش می آید که مدیریت یک رستوران مهم می شود. این فرد اطمینان حاصل می‌کند که همه عملیات شما به آرامی اجرا می‌شود، ، به این معنا که وظایف مدیر رستوران از تحویل تجهیزات به مهمانداری متفاوت است. مدیران عمومی برای موفقیت یک کسب و کار حیاتی هستند و استخدام مدیر کل می تواند یک روند دشوار باشد. اما هنگامی که فرایند استخدام خود را تنظیم می کنید، پیدا کردن مدیر کل رستوران تنها به زمان نیاز دارد.

 

 

وظایف مدیر رستوران

 تعیین مسئولیت‌های دقیق مدیریت،به شما در پیدا کردن نامزد مناسب کمک می‌کند در حالی که تشخیص دهید کدام یک از کارها را می‌توانید خود انجام دهید. در نهایت، فکر کنید که این مسئولیت‌ها چه میزان به شما کمک خواهند کرد تا محدوده حقوق خود را مشخص کنید، با این هدف نماینده بی‌تجربه خود را به دست آورید و در نهایت به کارکنان قدیمی تان حقوق بهتری بدهید.

بسته به آنچه که شما به دنبال آن هستید، مدیران کل می‌توانند همه چیز را از انجام عملیات‌های مطمئن روز به روز انجام دهند، طبق برنامه برای شمارش درآمد و پی‌گیری هزینه‌ها،بررسی بر روی مشتریان، آموزش کارکنان جدید، ایجاد پروتکل‌ها، پرداختن به رفتار نامناسب، سفارش غذا، و دامنه وسیعی از وظایف دیگر می‌تواند توسط یک مدیر عمومی انجام شود. این به شما بستگی دارد که چقدر کنترل دارید و چقدر می‌خواهید به کسی که نماینده منافع شما است، بدهید. صرف‌نظر از میزان مسئولیت شما به مدیر، شما هنوز تصمیم‌گیرنده نهایی کسب‌وکار خود هستید، اما این به شما نیاز دارد که به کسی که در غیاب شما کار خواهد کرد اعتماد کنید. گاهی اوقات، همانند صاحبان کسب‌وکار که خارج از شهر زندگی می‌کنند، این گزینه حتی ممکن است برای شما در دسترس نباشد - شما فقط باید به فرد دیگری کنترل روزانه بدهید.

 

طرح پنج ساله شما

با توجه به نرخ درآمد مورد انتظار شما برای سال‌های آتی، مهم است که در نظر بگیرید چگونه کسب‌وکار شما می‌تواند از زمانی که مدیر کل شما را استخدام می‌کند تغییر کند. اگر انتظار دارید تا پایان سال چهار، مکان دیگری داشته باشید، پس می‌توانید تصمیم بگیرید که آیا می‌خواهید یک مدیر با تجربه چند واحدی داشته باشید، یا مدیران فردی را برای تمام موقعیت‌های خود استخدام کنید و آن‌ها به شما گزارش دهند. علاوه بر این، نگاه کردن به رشد مورد انتظار نیز می‌تواند به شما ایده‌ای از این که چقدر می‌توانید به مدیر و کارمندان خود از لحاظ افزایش، به خصوص آن‌هایی که مدت طولانی با شما هستند، بدهید.

 

پیدا کردن نامزدها

با اینترنت، منابع خبری محلی، ارتباطات شخصی یافتن نامزدها یک ضربه محکم و ناگهانی است. موتورهای جستجوی شغلی آنلاین، در واقع برخی از آسان‌ترین روش‌ها برای دستیابی به برنامه‌های کاربردی هستند، استفاده از یک روزنامه در شهر شما راه خوبی برای جلب توجه است. با این حال، عیب اصلی هر دوی این روش‌ها این است که، در حالی که شما مقدار زیادی از متقاضیان را جذب میکنید، کیفیت می‌تواند کم رنگ بشود. این منجر به غربالگری یا زمان مصاحبه بسیاری می‌شود که بهتر است با چشم اندازی خوب این کار انجام شود، اما در عوض فقط زمان می‌برد.

ارتباطات و توصیه‌های شخصی نیز راه‌های زیادی برای رسیدن به کاندیدا هستند. این تکنیک‌ها به خطوط طولانی منجر نمی‌شوند، اما برای یافتن متقاضیان با کیفیت بهتر هستند. داشتن یک دوست یا کارمند برای تضمین کسی دیگر به این معناست که این چشم‌انداز دست‌کم یک نفر را تحت‌تاثیر قرار داده‌است، بنابراین چندان دور نیست که فکر کند می‌تواند شما را هم تحت‌تاثیر قرار دهد.

در نهایت، یکی از موثر ترین و سریع ترین ابزار استخدام در دسترس است. این شرکت‌ها در واقع می‌توانند مراحل اولیه فرآیند مصاحبه را برای شما انجام دهند و به شما فرصت می‌دهند تا بر وظایف فوری دیگری تمرکز کنید تا زمانی که این آژانس بر این باور است که کسی را پیدا کرده‌اند که باید استخدام کند. سپس با نامزد مصاحبه کنید و تصمیم خود را بگیرید. این یک راه عالی برای به دست آوردن استخدام‌های جدید است، چون سرمربیان به استانداردهای شما گوش می‌دهند، آن‌ها را اجرا می‌کنند، و به دنبال کاندیداهایی هستند که براساس آن معیارها انتخاب می‌شوند. ممکن است هزینه اضافی داشته باشد، اما شرکت استخدام شما هر یک از متقاضیان بی‌ارزش را فیلتر خواهد کرد و تنها به شما بهترین را می‌دهد و شما را به هنگام تصمیم‌گیری نهایی حفظ می‌کند.

 

انجام مصاحبه

مهم‌ترین لحظه در فرآیند استخدام، یک مصاحبه است تا شانس شما برای یادگیری تمام چیزهایی که می‌خواهید در مورد کاندیدای خود بدانید. همچنین این فرصت آن‌ها برای یادگیری همه چیز در مورد شما و کسب‌وکار شما است. ایجاد یک محیط مثبت برای مصاحبه مهم است، از جمله پیشنهاد یک "صندلی راحت"، و حتی لبخند می‌تواند راه بسیار خوبی برای راحت‌تر کردن متقاضیان باشد. در حالی که شما نمی‌خواهید به یک مکالمه معمولی با آن‌ها گام بردارید، یک محیط راحت آینده بیشتری را برای صحبت کردن و بحث در مورد افکار خود ایجاد خواهد کرد.

اگر یک مصاحبه طولانی شد، از پایان دادن به آن در فرصت بعدی نترسید. اگر چه مودبانه نیست که مردم را در وسط صحبت متوقف کنید، حداقل می‌توانید آن را با یک "تشکر سریع" قبل از اینکه  بخواهید مصاحبه خود را با آن ها به اتمام برسانید عذرخواهی کنید. اگر مصاحبه به خوبی پیش می‌رود، آن را با متقاضی در پایان مصاحبه به اشتراک بگذارید. به متقاضیانی که به آن‌ها علاقه‌مند هستید و زمانی که تصمیم‌گیری کرده‌اید،برای راحت کردن آن‌ها از یک مصاحبه و آرام کردن اعصابشان آن ها را از تصمیم خود باخبر کنید. هم چنین یک رابطه مثبت ایجاد می‌کند چون مصاحبه با سرعت انجام می شود و احساس دلگرم‌کننده و دلگرم‌کننده تری ایجاد می‌کند.

 

 

استخدام متقاضی حق

با تمام مصاحبه‌های انجام‌شده، انتخاب مدیر جدید شما احتمالا یک تصمیم دشوار خواهد بود. به طور ایده‌آل، ترکیبی از تمایل برای سازگاری با شرایط در حال تغییر، تجربه قبلی، شخصیت، الزامات حقوقی قابل مذاکره، و عوامل دیگر شما را به کاندیدای عالی هدایت خواهند کرد. در مواجهه با این ایده‌ها به کسب‌وکار شما یک دوره چند وجهی خواهد داد که قادر به حفظ چیزهای تحت کنترل هستند بدون اینکه شما به طور مداوم به بالای شانه نگاه کنید. مدیران بزرگ باید زمانی شرکت کنند که نیاز به درک زمانی دارند، و از همه مهمتر منصف به کارمندان خود باشند. با یک مدیر از طرف خود می‌توانید مطمئن شوید که نامزد مناسب برای این کار را استخدام کرده‌اید.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال