086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

کسب و کارهای کوچک مراقب باشند

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

زمانی که یک کسب و کار کوچک راه اندازی می کنید تمام جوانب را در نظر بگیرید اگر کسب و کار شما برای ماه های خاصی طراحی شده است باید برای ماه های کم فروش خود برنامه ریزی کنید. به طور مثال اگر صاحب یک بستنی فروشی هستید باید در نظر بگیرید که در ماه های سرد سال وضعیت فروش به چه نحوی خواهد شد. این نوع کسب و کار برای ماه های گرم سال بسیار مطلوب است ولی آیا در سایر فصل ها هم می تواند پاسخگوی هزینه های شما باشد. نکته دیگر این است که آیا شما برای ماه های پرفروش خود به اندازه ی کافی محصول آماده دارید. بهترین برنامه ریزی این است که ماه های پر درآمد بتواند ماه های کم درآمد را پوشش دهد.
هر چه کسب و کار بزرگتر می شود پیچیدگی ها و چالش های بیشتری خواهد داشت. یکی از مواردی که ممکن است یک تجارت کوچک را از بین ببرد نداشتن برنامه ی مالی درست است. درست خرید کردن و قیمت گذاری صحیح و داشتن گزاراشات دوره ای از وضعیت فروش می تواند منجر به داشتن یک برنامه ریزی صحیح باشد.
داشتن پرسنل موثر برای یک کسب و کار فوق العاده است. ولی تکیه کردن به صورت صد در صد ممکن است فعالیت شما را دچار چالش کند. به طور مثال اگر یکی از این کارمندان شما دچار بیماری شود یا تصمیم بگیرد از شما جدا شود کسب و کار شما دچار چه اشکالاتی خواهد شد؟
اگر بدون اینکه تصورش را داشته باشید تجارت شما بشدت رشد کرد باید چه کاری انجام دهید؟ آیا توانایی ارایه خدمات را دارید؟ آیا پرسنل شما به حد کافی آموزش دیده اند؟ آیا توانایی مالی برای گسترش فعالیت خود را دارید؟
اگر به هر دلیلی یکی از مواد اولیه اصلی شما کمیاب شد چه پیش بینی کرده اید؟ با حجم بالای مشتریان خود چگونه توانایی پاسخگویی خواهید داشت؟
با وجود شبکه های اجتماعی نظرات مشتریان به سرعت منتشر می شود آیا برنامه ای برای مشتریان ناراضی در نظر گرفته اید؟
اگر طبق قوانین در ماه مبارک رمضان امکان فروش در طول روز را نداشتید چگونه در پایان ماه هزینه های خود را تامین می کنید.
برنامه ریزی شما باید به طور مرتب بروز رسانی شود. به طور مداوم ارتباط خود را با مشتریان حفظ کنید تا روز بروز به مشتریان وفادارتان افزوده شود.
موفقیت های کوتاه مدت ممکن است به سادگی و در یک بازه زمانی خاص ایجاد شود ولی ادامه دار بودن موفقیت بستگی به راهکارهای شما خواهد داشت. داشتن یک نرم افزار رستورانی در این راه می تواند برای شما بسیار موثر باشد. از طریق گزارشات مدیریتی می توانید میزان فروش خود را در زمان های مختلف رصد کنید و بر اساس آن برنامه ی فروش طراحی کنید.
هزینه های خود را به صورت گزارشات مدون گردآوری کنید و میزان خرید و فروش خود را متعادل کنید.
مشتریان خود را ارزیابی کنید و برای مشتریان وفادار خود برنامه ریزی داشته باشید. می توانید در مناسبت های مختلف تخفیف در نظر بگیرید.
هزینه های خرید خود را کنترل کنید آیا راهی برای بهبود هزینه های خرید می توانید داشته باشید.
چالش ها و مسایل کارکنانتان را به حداقل برسانید.
محله های اطراف خود را رصد کنید و از طریق گزارشات محله ای برای محدوده های کم فروش خود برنامه ی تبلیغات در نظر بگیرید.
تکنولوژی می تواند به شما در مدیریت کسب و کارتان کمک کند نرم افزارهای رستورانی می تواند در این روند بسیار موثر باشد.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال