086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

برای جذب مشتری آگهی ندهید...!!!

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شاید برای شما این جمله عجیب باشد یا فکر کنید این مطلب اشتباه نوشته شده است! بسیای از شرکت های تبلیغاتی با دریافت هزینه های بالا این آگهی ها را ثبت می کنند ولی فایده ی این تبلیغات چیست؟
در محله ی ما هر روز تعداد زیادی تراکت توزیع می شود که عاقبت همه ی آن ها به یک جا ختم می شود!!!
وقتی تراکت چاپ می کنید چه هدفی دارید؟
می خواهید منوی شما دیده شود؟
من هر روز تعداد زیادی از این تراکت ها را می بینم؛ چه چیزی در این تراکت ها باید باعث شود تا من مشتری شما شوم؟ اسم غذاهای تکراری یا قیمت هایی که گاها می دانم با کمی بالا و پایین شدن سعی در جذب من دارد! در جامعه ی فعلی افراد بدنبال قیمت ارزان نیستند و کیفیت مطلوب حرف اول را می زند؛ پس نوشتن قیمت ها سودی برای شما ندارد. شاید هم فقط بخواهید منوی شما را نگه دارند و در صورت نیاز با شما تماس بگیرند. از بین صدها تراکت چرا باید تراکت شما را بردارند؟ تصویرهای آماده ای که طراح شما استفاده کرده می تواند کسی را جذب کند؟
هیچ کدام از این ها دلیل نمی شود تا من یا هر کس دیگری تصمیم بگیریم مشتری شما شویم. پس درست گفتم برای جذب مشتری آگهی ندهید... یک مشتری به آگاهی نیاز دارد نه آگهی... آگاهی از اینکه شما چه کسی هستید؟ چه تفاوتی با بقیه دارید؟ علت قیمت بالا یا قیمت پایین غذای شما چیست؟ اگر نوشته اید سوپ رایگان مشتری با خوردن این سوپ روانه ی بیمارستان نشود! برای جذب مشتری شاید نظر مشتریان دیگر درباره کیفیت غذا یا نحوه ی سرویس دهی شما موثرتر باشد یا اینکه شما از جمله ی جذاب تری استفاده کنید.
در مقاله ی قبلی گفتیم در سر در یک رستوران نوشته شده بود "با شرافتم کیفیت محصولاتم را تضمین می کنم" شما چگونه کیفیت خدمات خود را تضمین می کنید؟ انتظار دارید با یک تراکت و چند عکس غیر واقعی مشتری جذب کنید در حال حاضر با گسترش شبکه های اجتماعی این کار امکان پذیر نیست. دیدن تراکت های تکراری با محتوای یکسان خسته کننده شده است. چرا به جای هزینه کردن در این مورد مثلا برای اهالی یک محل یک پکیج کوچک از منوی خود تهیه نمی کنید تا از غذای شما میل کنند و بعد تصمیم به خرید بگیرند، یا از عکس های واقعی محصولات خود در شبکه های اجتماعی با به اشتراک گذاشتن نظرات کاربران استفاده نمی کنید؟ راه های مختلفی وجود دارد؛ فقط کافیست روش های قدیمی را کنار بگذارید و کمی خود را جای مشتری بگذارید.
برای یکبار این روشها را مدتی امتحان کنید تا نتیجه را مشاهده کنید؛ مثلا ماه آینده دو محله را انتخاب کنید. در یک محله مثل روال قبل تراکت پخش کنید و در محله ی دوم پکیج های کوچکی از منو را تهیه کرده و توزیع نمایید. بعد از اتمام یکماه از طریق قابلیتی که در نرم افزار رستوران شما وجود دارد یک گزارش مقایسه ای دریافت کنید و ببینید کدام تبلیغ بازدهی بیشتری داشته است و از این به بعد سیاست های خود را بر این اساس برنامه ریزی کنید.
از نرم افزار رستورانی خود می توانید گزارشات را براساس موارد دیگری هم داشته باشید که در مقالات بعد به آن می پردازیم.
پس پیشنهاد ما برای شما جایگزینی آگاهی به جای آگهی ست.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال