086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چطور یک رستوران را به سود برسانیم؟

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

هر کسب و کاری برای ادامه حیات خود به برنامه ریزی نیاز دارد. وظیفه مدیر رستوران این است که تمام هزینه ها را ارزیابی و سازماندهی نماید. برای رسیدن به این هدف به ابزارها و راهکارهایی نیاز است که به آن اشاره می کنیم:
1- بهره گیری از نرم افزار رستوران جهت محاسبه و ثبت هزینه ها:
در اداره یک رستوران استفاده از نرم افزار نقش بسیار مهم و حیاتی را ایفا می کند. وقتی شما از نرم افزار حسابداری رستوران استفاده می کنید قادر خواهید بود سود و زیان اقلام را به راحتی محاسبه کنید. شاید برخی از کالاهای شما با توجه به هزینه ای که دارد فروش مناسبی نداشته باشد یا سود آن بقدری کم باشد که تولید آن توجیه مالی برای مجموعه شما نداشته باشد. بنابراین برای کاهش و مدیریت هزینه ها لازم است از منوی غذایی شما حذف یا برای فروش آن تمهیداتی در نظر بگیرید. این نوع محاسبات در گذشته کار دشواری بود و اغلب با خطا مواجه می شد؛ ولی در حال حاضر با وجود نرم افزار رستورانی قوی به سهولت قابل انجام است.
کافیست یک گزارش از فروش کالایی ماه گذشته خود داشته باشید و بر اساس مشاهدات خود تصمیم گیری نمایید.
2- چه هزینه هایی اضافی هستند؟
درست است که کاهش هزینه ها می تواند راهکار مناسبی باشد ولی باید دقت کرد این هزینه ها از کدام بخش کسر می شوند. گاهی هزینه ی موادی که به اصطلاح دور ریخته می شود ممکن است ناچیز به نظر برسد ولی اگر در یک بازه زمانی به ارقام توجه کنید شگفت زده خواهید شد. دقت کنید مواد غذایی رستوران را از کجا تهیه می کنید. مواد اولیه با کیفیت تهیه کنید و مطمئن باشید از منابع مالی خود بدرستی هزینه می کنید.
3- مدیریت از راه دور:
برای رستوران های زنجیره ای کنترل هر یک از شعب همیشه کار سختی است و اغلب هم بدرستی انجام نمی شود. زمان عنصری است محدود و یک مدیر نمی تواند همزمان در هر یک از شعب حضور داشته باشد و یا حتی با داشتن یک رستوران همیشه در محل رستوران خود نباشید.
با استفاده از نرم افزار مدیریت شعب رستوران این مسایل مرتفع شده است و هزینه های اضافی قابل حذف است. کافیست در دفتر مرکزی یا توسط اپلیکیشن موبایل همراه خود حتی در سفر شعب را کنترل و بر عملکرد آن ها و میزان موجودی و ... نظارت داشته باشید.
رسیدن به این اهداف کار ساده ایست، باید از ابزارهای روز در کسب و کار خود استفاده کنید. یکی از مهم ترین این ابزارها همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم شیوه های نوین مدیریت رستوران می باشد.
پاسخ به برخی سوالات شما:
چرا باید از شیوه های نوین در مدیریت رستوران استفاده نماییم؟
با توجه به گسترش تکنولوژی اداره یک رستوران بدون ابزارهای روز امکان پذیر نیست؛ اگر یک رستوران بخواهد عملکرد خود را بدون استفاده از نرم افزار رستوران محاسبه و کنترل نماید؛ می بایست زمان و هزینه ی زیادی صرف نماید؛ صرف هزینه ی زیاد یعنی سود کم؛ هدف از ایجاد یک کسب و کار رسیدن به سود ایده آل است.
آیا نرم افزار رستوران برای کسب و کارهای کوچک هم نیاز است؟
پاسخ مثبت است؛ تفاوتی ندارد مجموعه شما در چه سطحی باشد؛ شما باید از امنیت صندوق مطمئن باشید و بدانید بیشتر چه کالاهایی را به فروش می رسانید. چه مشتریانی دارید و اینکه مشتریان بیشتر چه غذاهایی را از شما می خرند؛ سود این کالاها چقدر است و آیا رستوران شما در جهت سوددهی قرار گرفته است یا خیر؟
اگر پاسخ منفی است باید برای حفظ خود از راهکارهای جدید استفاده کنید.
همه ی این ها مستلزم وجود یک نرم افزار رستوران دقیق است.
اگر هنوز از نرم افزار رستوران استفاده نمی کنید یا نرم افزاری که دارید پاسخگوی نیازهای شما نیست می توانید نرم افزار رستورانی حامی را انتخاب کنید. با استفاده از نرم افزار حامی زمان بیشتری برای رسیدگی به سایر موضوعات جهت ارتقا کسب و کارتان خواهید داشت.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال