086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

شخصیت شناسی و تاثیر آن بر فروش

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

کافه گردی یکی از سرگرمی های محبوب جوانان است و کافه محلی برای دورهمی ها محسوب می شود. با این رویکرد کافه ها در سال های اخیر با رونق زیادی همراه بوده است. فضای داخلی کافه ها از سبک های هنری تبعیت می کند و طراحان تلاش دارند یک فضای گرم و صمیمی را ایجاد کنند. چرا که ماهیت کافه ها و رستوران ها متفاوت است و مشتریان زمان بیشتری را در کافه ها می گذرانند.
 
میزان فروش یک کافه به عوامل متعددی بستگی دارد با توجه به زمانی که مشتریان در کافه ها صرف می کنند بهتر است هر کافه سرگرمی های خودش را داشته باشد. با شناسایی میزان سنی مشتریان و علاقه مندی های آن ها و نوع سفارش می توانید یک نتیجه دریافت کنید. از طریق نرم افزار رستورانی می توانید هر نوع گزارشی بر اساس نوع نیاز خود دریافت کنید حالا داشتن این گزارشات چه نتیجه ای در پی خواهد داشت. شناسایی روحیات مشتری می تواند به شما کمک کند تا اقداماتی انجام دهید و میزان مشتریان وفادار خود را افزایش دهید:
 
یکی از نوشیدنی های جذاب در کافه ها قهوه است که طرفداران زیادی در دنیا دارد. هر شخصی بنا به سلیقه ی خود قهوه را به یک شکل میل می کند. جالب است بدانید نوع قهوه ی مورد علاقه ی افراد می تواند شخصیت آن ها را نمایش دهد. بنابراین یک کافه دار موفق با درک درست احوالات مشتریان خود می تواند زمینه ای ایجاد کنید که مشتریان حس بهتری داشته باشند. چه چیزی بهتر از یک حس خوب می تواند میزان وفاداری مشتریان شما را افزایش دهد؟
 
قهوه ی شیرین پاداشی برای مشتریان خوش رو و صمیمی:
 
شاید راحت بتوانید با طرفداران این قهوه ارتباط برقرار کنید چون خونگرم و صمیمی هستند و علاقه دارند ارتباط برقرار کنند. چیزی که این افراد دوست دارند یک پذیرایی دوستانه ست که میزان آرامش آن ها را افزایش دهد.
 
طرفداران قهوه سیاه محیط آرام را ترجیح می دهند:
 
طبق تحقیقات افرادی که قهوه ی خود را ساده و تلخ می نوشند افرادی هستند که حس خوب را در گوشه ای دنج و به دور از شلوغی تجربه می کنند. این افراد دوست دارند روی میزی بنشینند که مشرف به مشتریان دیگر نباشد و بتوانند لحظاتی آرام را سپری کنند. گوشه های دنج را برای طرفداران قهوه ی سیاه خالی کنید.
 
مشتریان شما محتاط هستند اگر:
 
کافئین با روحیه افراد محتاط مغایرت دارد؛ بنابراین اگر مشتری شما قهوه ی بدون کافئین مصرف می کند ممکن است از پیامدهای کافئین که یکی از آن ها بی خوابی است مطلع باشد. شما با افراد محتاط سر و کار دارید بنابراین میزبان خوبی باشید.
 
خلاق ها قهوه ی خود را چطور میل می کنند:
 
اگر مشتریان شما قهوه ی خود را با به طور مثال با کارامل و ... میل می کنند و به طور کلی طرفدار ترکیب طعم ها هستند؛ افرادی تخیلی و خلاق هستند برای این دسته از مشتریان چه برنامه ای دارید؟
 
ماجراجوها قهوه ی اسپرسو سفارش می دهند:
 
خوردن قهوه ی اسپرسو کار راحتی نیست تلخی آن به مراتب بیشتر از قهوه ی سیاه است بنابراین طرفداران آن افراد خاصی هستند. افراد خاص به میزبانی خاص نیاز دارند.
 
نگران مشتریانی که قهوه را با شیر میل می کنند نباشید:
 
بعضی مشتریان طعم میانه را دوست دارند یعنی قهوه با شیر و شکر. طعم میانه مختص شخصیت های متعادل است بنابراین این مشتریان نه خیلی طرفدار گوشه های دنج هستند نه تمایل زیادی به برقراری ارتباط.
 
قهوه ی فوری و مشتریان عجول:
 
وقتی مشتری قهوه ی فوری سفارش می دهد یعنی من عجله دارم و باید زودتر بروم. این مشتریان فضای کافه را برای گپ زدن های طولانی نمی خواهند صرفا نوشیدن یک قهوه کفایت می کند. سفارش این مشتریان را خیلی زود آماده کنید اگر دوست دارید دوباره به کافه شما برگردند.
 
دانستن تکنیک های ساده باعث می شود یک کافه ی منحصر به فرد داشته باشید؛ خوشبختانه با وجود نرم افزار رستورانی شناخت روحیات مشتریان با توجه به نوع سفارش آن ها کار ساده ای است و هزینه ای در بر ندارد ولی نتایج بسیار مطلوبی دارد که به طور مستقیم بر میزان فروش و شهرت یک برند می افزاید.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال