086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

تخم‌مرغ نیمرو با تن ماهی

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

 
تن ماهی و تخم‌مرغ آب‌پز شده, یک جفت مکمل در ساندویچ و سالادها. تخم‌مرغ‌ها به همراه تن در پرکردن یک ساندویچ برای یک میان وعده یا پیک‌نیک استفاده می‌شوند.
 
کرفس، پیاز سرخ و ترشی خرد شده، طعم و مزه اضافه را به این تخم‌مرغ ها اضافه می‌کنند. آن‌ها را با برش‌های خیار شور و روغن زیتون پر کرنید.
 
 
مواد لازم
 
-8 تخم بزرگ
 
-1 کنسرو ماهی تن 
 
-5 تا 6 قاشق غذاخوری سس مایونز
 
-2 قاشق غذاخوری پیاز قرمز (چرخ کرده)
 
-2 قاشق غذاخوری کرفس (چرخ کرده)
 
-1/2 قاشق چایخوری خردل خشک
 
-نمک و فلفل سیاه برای طعم دادن
 
-فلفل تند
 
-1 قاشق غذاخوری ترشی
 
 
مراحل ساخت
 
1. تخم مرغ ها را درون یک قابلمه عمیق قرار دهید و حداقل تا یک اینچ بالاتر از تخم مرغ ها را با آب بپوشانید.
 
2. قابلمه را بپوشانید و آب را روی حرارت زیاد به جوش آورید. با درپوش گذاشتن ظرف ، قابلمه را از روی حرارت برداشته و بگذارید 17 دقیقه بماند.
 
3. تخم‌مرغ ها را  بردارید و سپس آب سرد را داخل قابلمه بریزید. زمانی که تخم‌ها به طور کامل خنک شده‌، آن‌ها را در زیر آب جاری پوست بکنید.
 
4. تخم مرغ ها را به طول برش دهید و آنها را داخل یک بشقاب یا دیس بگذارید. برای جلو گیری از غلت خوردن قسمت سفید تخم مرغ بر روی صفحه تخت بشقاب، قطعه کوچکی از کف را برش دهید تا به آن یک قسمت مسطح به آنها بدهید. یا این بشقاب را با کاهو، کلم، یا دیگر سبزیجات احاطه کنید.
 
5. زرده ها را درون یک کاسه متوسط بریزید.
 
6. با یک چنگال ، زرده ها را آسیاب کنید. تن ماهی ، سس مایونز ، ترشی خرد شده ، پیاز ، کرفس و خردل را اضافه کنید. در صورت تمایل ، سس مایونز بیشتری اضافه کنید. مزه و فلفل را به همان اندازه مورد نیاز اضافه کنید.
 
7. با استفاده از یک قاشق غذاخوری یا قاشق غذاخوری کوچک ، نیمی از سفیده و زرده تخم مرغ را با تن مخلوط کنید.
 
8. به آرامی  فلفل و ترشی, زیتون را به تخم مرغ اضافه کنید. 
 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال