086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

راهنمای گام به گام تا روز افتتاح رستوران

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

  1. مهندسی ارزش و لجستیک را در نظر بگیرید

مهندسی ارزش یک روش بهبود ارزش کالاها یا خدمات است و باید به ویژه در هنگام بازسازی یا طراحی رستورانها مورد توجه قرار گیرد. این اساسا به معنی اصلاح طرح ها و سیستم ها بر اساس تحلیل ارزش است. این امر مستلزم ارائه مختصری مناسب به معمار یا طراح داخلی شما در ابتدای پروژه شما است. تغییر جزئیات در آخرین لحظه می تواند منجر به یک فاجعه تدارکاتی شود، که می تواند باز شدن افتتاح رستوران شما را تاخیر بیاندازد.

 

2- اجتناب از تغییرات طراحی دائمی

هنگامی که طراحی قفل شده است، شما باید از تغییرات ثابت در آن اجتناب کنید. اصلاح های دائمی در طراحی می تواند تمام روند طراحی رستوران را از بین ببرد. این همچنین ممکن است  روحیه ی تمام تیم اجرای پروژه را تخریب کند. شما باید درک کنید که حتی تغییر مکان یک دیوار تنها به نوبه خود پیش نویس تغییرات عمده در تمام نقشه های مربوطه است؛ معماری، ساختاری، برق و غیره. پس بهتر است قبل از قفل کردن طراحی نهایی، تمام نیازهای زیبایی شناسی و عملکرد شما را برآورده سازید.

با توجه به این نکته، من می خواهم تأکید کنم که راه هایی برای اطمینان از اینکه مشتری می تواند به راحتی فضای نهایی را تجسم کند وجود دارد. بنابراین اگر شما از آنچه که ممکن است اتفاق بیفتد،مشتری ممکن است احساس نارضایتی و نظر خود را در مراحل بعد پروژه بیان کند، مهم است که توجه داشته باشید راه هایی برای از بین بردن این وضعیت وجود دارد.

در CAS ما اطمینان می دهیم که مشتری قبل از طراحی نقاشی های نهایی، رندر 3D واقعی طراحی خود را دریافت می کند. ما مطمئن هستیم که مشتریان قبل از حرکت به جلو، نتیجه نهایی را در یک دیدگاه واقع بینانه مشاهده می کنند.

این فرایند تضمین می کند که آنها می توانند طراحی را کاملا از تمام زوایا تجسم کنند، تغییرات را در طول تغییرات اولیه درخواست دهند و از هر گونه تنظیمات در مراحل نهایی پروژه خود اجتناب کنند.

 

 

3- درک مشتری

یکی از موارد اولیه باید در طی یک فرایند طراحی رستوران شامل ایجاد یک هیئت مدیره دقیق است. اگر این کار را در مراحل ابتدایی پروژه انجام دهید، بهتر است به طراح داخلی و معماری خود کمک کنید تا یک موضوع مشخص و دقیق تر که کاملا مورد نیاز شما باشد مطابقت داشته باشد. این همچنین به ما اجازه می دهد تا بهترین تصویر شفاف را بدست آوریم.

مشتری چه آرزویی می کند و می خواهد به آن برسد. برای شروع این فرآیند، ابتدا با مشتریان خود درباره خواسته ها و الزامات ایجاد یک هیئت مدیره با روحیه با آنها ارتباط برقرار کنیم. این به ما کمک می کند که یک مفهوم کامل از همه مواد، طرح رنگی و یک ظاهر طراحی شده را بدست آوریم تا مطمئن شویم همه ما در همان قایق هستیم.

 

4- جدول زمانی سری تمام ساختمانها

یک نقشه کلی از کلیه کارهای ساختمانی برنامه ریزی شده باید با دقت ساخته شود. این برنامه ها می توانند با استفاده از راه حل های محاسبات بین تیم های مختلف مقایسه و هماهنگ شوند. فقط زمانی که همه جدول زمانی را پایین آورده اید و تمام جزئیات لجستیکی را که باید در طول کارهای ساختمانی انجام دهید می توانید تاریخ دقیق باز کردن رستوران خود را دریابید.

 

5- برنامه های احتمالی را ایجاد کنید

هنگامی که شما یک جدول زمانی دقیق ایجاد می کنید، همیشه باید به اندازه کافی راه های گریز برای ضربه های غیر منتظره ای که ممکن است در طول پروژه بوجود بیاید را داشته باشیم.فرآیند طراحی رستوران به طور کامل، دقیقا شامل برنامه های احتمالی است که می تواند زندگی را برای همه طرف های گرفتار آسان تر کند. همچنین تضمین می کند که در تاریخ افتتاحیه چیزی کمتر از کامل نیست.

 

 

6- جزئیات کامل عملکرد

جنبه های کاربردی - از جمله کارهای الکتریکی و مکانیکی - باید در ابتدای طراحی رستوران طراحی شده باشد. این شامل مدیریت بودجه و سایر جزئیات عملکرد است. انجام این کار تضمین می کند که تاخیر عملی در زمان باز شدن وجود ندارد.

 

 

7- با مشاوره شروع کنید

شما باید یک مشاوره تخصصی از متخصصین مختلف دریافت کنید تا یک طراحی جامع از رستوران داشته باشند. فرایند طراحی رستوران ها همیشه شامل نظرات مختلف برای اطمینان از بهترین نتایج می شود. اطمینان حاصل کنید که این مشورتها در مراحل اولیه پروژه اتفاق می افتد. به این ترتیب، هر تغییری که یک مشاور ارائه می دهد می تواند به طور کامل در کل پروژه اجرا شود.

با این حال، من شخصا شما را توصیه می کنم برای جلوگیری از آوردن مشاوران در وسط یا در پایان پروژه. شروع کار با نظرات متخصص مناسب تر است. به کارگیری متخصصان در مراحل نهایی می تواند به خوبی از بین بردن این پروژه پایان یابند؛ به همین دلیل یک واقعیت مشهور است که بسیاری از آشپزان خوراکی را از بین می برند.

 

 

8- راه حل برای مذاکره و نهایی شدن قرارداد

مذاکره پرداخت و نهایی شدن قرارداد دو جنبه دیگر هستند که باید در هنگام برآورد زمان بالقوه باز کردن رستوران خود مورد توجه قرار گیرند.پایان روند مدیریت و تدارکات کاملا طولانی می باشد و گاهی اوقات حتی یک ماه طول می کشد. این به این دلیل است که تکنیک های قانونی طول می کشد تا به طور کامل از بین برود. اگر شما آنها را نادیده نگیرید، ممکن است در باز شدن تاسیس رستوران شما، تأخیر غیرمنتظره ای ایجاد شود.

 

 

9- ترتیب نیروی کار مناسب

برای حفظ یک فرآیند طراحی رستوران به طور کامل باید توجه ویژه ای به مدیریت منابع خود داشته باشید. کمبود نیروی انسانی در تیم های طراحی و اجرای قطعا می تواند باعث تاخیر شود.

 

 

10- اولویت بندی EPs

تمام کارهای عمرانی - MEP (مکانیکی، الکتریکی، لوله کشی) - باید قبل از ساخت و ساز فیزیکی و کارهای نوسازی انجام شود. این کارها معمولا در مراحل تکمیل موجب تاخیر می شوند، اما پروژه شما قطعا در مسیر قرار می گیرد اگر این کارها در مدت زمان تعیین شده تکمیل شود. یک شرکت خوب است که MEP و طراحان داخلی با هم به عنوان یک تیم کار می کنند. آنها زمان برای شما صرفه جویی می کنند در حالیکه به شما یک بسته A-Z داده می شود.

 

 

11 - تفکیک دقیق جدول زمانی

یکی از مهمترین جنبه هایی که در فرایند طراحی رستوران شما در نظر گرفته شده است. اگر همه کارهای فیزیکی را شروع کنید - از جمله MEPs - در همان زمان، احتمال است که نتیجه را خراب کند. بنابراین، مهم است که همه منابع خود را به صورت متوالی استفاده کنید. این همچنین به شما کمک می کند تا اشتباهات طراحی رستوران را در پروژه خود اجتناب کنید. بنابراین همیشه یک جنبه را قبل از شروع به یک دیگر تکمیل کنید.

 

 

12.سایت را تمیز نگه دارید

یکی دیگر از عناصر کلیدی برای جلوگیری از کلاهبرداری خارج از سایت و همچنان حفظ کیفیت عالی این است که به عنوان بسیاری از عناصر پیش ساخته امکان پذیر است. وسایلی شامل مبلمان سفارشی، کابینت و دیگر محصولات چوبی است. این نیز می تواند سرعت بهتر را تضمین کند، زیرا هیچکس در راه کارگران قرار نخواهد گرفت.

 

 

13- نماینده مجلس برای بررسی مواد و مذاکرات

یک جنبه مهم در نظر گرفتن جزئیات پروژه فرآیند طراحی رستوران شما، این است که چند هفته دیگر برای تیم های خرید برای مذاکره با کیفیت ارائه شود. این به آنها کمک می کند تا سفارشات خرید را پیش خرید کنند و پول زیادی را در این فرآیند ذخیره کنند.

 

 

14- تنظیم یک گنجینه امکان پذیر

معماران و طراحان بیش از هر زمان دیگری مشغول هستند. بنابراین، قبل از امضای هر توافقنامه، قبل از اینکه برنامه خود را پیش ببرید، قبل از اینکه برنامه را امضا کنید، بسیار مهم است. اگر این کار را نکنید، طراح ممکن است طول بکشد تا پیش بینی کنید که برای انجام وظایف تعیین شده تکمیل شود.

 

 

15 - تضمین کیفیت

در نهایت هرگز نباید اهمیت کیفیت را در هنگام نظارت بر فرایند طراحی رستوران خود نادیده بگیرید یا آن را نادیده بگیرید. در حالی که کاملا با تمام ضوابط و مقررات استاندارد مطابقت دارد، ارائه محیط عالی، فضای و طراحی کلی اطمینان حاصل خواهد کرد که مشتریان شما پس از روز افتتاح، دوباره و دوباره دیدار می کنند.

 

در CAS، ما در حفظ و نگهداری هزینه، مدیریت زمان و کیفیت عالی هستیم. این به ویژه در مورد پروژه های رستوران اهمیت دارد و ما مطمئن هستیم که مشتریان ما هرگز در مورد هر یک از این موارد مصالحه ای ندارند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال