086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

تصویر کلی از رستوران منحصر به فرد در اروپا

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

شام خوردن در تاریکی

اگر به دنبال یک تجربه غذا خوردن در رستوران روشن هستید، به رستوران دیگری نگاه کنید. در این رستوران چیزی جز تاریکی وجود ندارد.

 

Nocti Vagus در برلین اولین "رستوران تیره" آلمان است. تمام خدمتگذارهای  Nocti Vagus یا نابینا یا آسیب دیده اند. آنها بسیار ماهر هستند و راهنماهای مهمان نوازی برای مهمانان هستند چون آنها قبلا عادت کرده اند بدون تکیه بر چشم، کار کنند.

 

استدلال پشت این مفهوم تیره (و دیگر مفاهیم مشابه در روند ناهارخوری تیره) این است که بدون هیچ حس، هر حس دیگری افزایش می یابد. هر لمسی حساس است صدای ظرف گرم لذت بخش است. طعم های ملایم و غنی تر. وقتی چراغ ها را خاموش می کنند، آنها را تجربه می کنند.

 

 

پرداخت پست مدرن

این رستوران به عنوان اولین رستوران پست مدرن در ایرلند به عنوان غذای خوب و خدمات خوب انتخاب شده است. در مورد سخنرانی غذا در اینجا نگران نباشید. لطفا در کیلارینا پرداخت کنید، ایرلند دقیقا همان چیزی است که به نظر می رسد. مشتریان هر آنچه را که برای غذا خوردن فکر میکنند سفارش داده اند را پرداخت میکنند و هیچ مشکلی وجود ندارد.

 

 

آسمان مرتفع

شام در آسمان همه چیز در مورد انحصار، ماجراجویی می باشد. تصور کنید غذا خوردن در یک میز 150 پا در هوا، توسط یک خدمه حرفه ای به حالت تعلیق درآمده است. این رستوران می تواند به هر کجا که سطح حفاظتی 500 متر مربع است، وجود داشته باشد. این فضای اتاق 22 نفر را در کنار میز قرار می دهد و سه نفر از کارمندان را در وسط می گذارد و می تواند در مدت زمان 8 ساعت در هوا بماند. در مورد یک تجربه ناهارخوری منحصر به فرد، سفارشی صحبت کنید.

 

 

پخت و پز آتشفشان

ال دیابلو، یا "شیطان"، یک رستوران است که واقعا منحصر به فرد است - غذای بروی یک آتش فشان فعال درست می شود. این رستوران در لانزروت، یک جزیره اسپانیایی واقع شده است، این رستوران وعده های غذایی خود را بر روی سوراخ آتشفشانی فعال در زمین، که در آن گرما آتشفشانی از عمق درون زمین منتشر می شود. رستوران یک کوره بزرگ بر روی سوراخ برای تهیه مقدار زیادی غذا در یک زمان ساخته شده است. آنها با استفاده از منابع طبیعی به یک سطح کاملا جدید می رسند.

 

نمایش خوب

به طور معمول، رستوران هایی که شام و نمایش ارائه می دهند، مخاطبان را به راحتی در صندلی هایشان می نشانند. اما یک نمایش معروف در اسپانیا شامل طرح میشود. این نمایش پس از ورود آغاز می شود و مهمانان باید در این داستان وحشتناک شرکت کنند برای معکوس کردن نفرین و از وعده غذایی خود لذت ببرند. ماجراجویی به مدت سه ساعت با دوره های مختلف و صحنه های مختلف ادامه می یابد.

 

 

چرخش رأی

وعده های غذایی یک زمان برای استراحت می باشد و از فشار و شلوغی زندگی روزمره دور افراد را دورمی کند. راه منحصر به فرد برای باز کردن چطور است؟ رای ما برای این رستوران نوسان است. ناهار خوری در Sur un Abre Perché در پاریس، فرانسه شامل غذا خوردن در حالیکه نشستن در حال نوسان است.. ماساژورها در نزدیکی ایستاده اند تا این گره را از عضلات مهمان خارج کنند. این رستوران قطعا در خدمات مشتری متمرکز است.

 

مرگ برای شام

برای یک رستوران متعلق به undertakers، این تنظیم تاریک، شبح وار دقیقا همان چیزی است که انتظار می رود. رستوران، که در "Truskavets، اوکراین" نامیده می شود، "خلق و خوی ناخوشایندی را برای مشتریان خود ایجاد می کند، زیرا در داخل یک تابوت بسیار بزرگ ساخته شده است. هیچ پنجره ای وجود ندارد جوراب های مراسم تشییع جنازه دیوارهای سیاه و سفید را تزئین می کنند. در منو چیست؟ شام خوردن ماموریت های مضمون مانند تهدید "رسیدن به بهشت". مهمان فاکتور وحشت زده و هیجان را دوست دارد.

 

 

غذا در مسیر

رستوران باستانی آلمانی "Baggers" در آستانه پیوستن به رستوران های خدمات کامل و خودمختار است و چیزهایی را به طور قابل توجهی خنک می کند. مهمان غذا را بر روی یک صفحه لمسی با تکنولوژی پیشرفته عرضه می کند. غذا با استفاده از مواد تشکیل دهنده ارگانیک و محلی تهیه می شود. سپس آن را بر روی آهنگ های فلزی غلتکی coaster تحویل مستقیم به جدول تحویل داده می شود. آنها معنای جدید را به "فست فود" می رسانند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال