086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

استراتژی بازاریابی رستوران منحصر به فرد برای افزایش فروش

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

جزئیات آنلاین رستوران خود را دنبال کنید و آنها را به طور مداوم به روز کنید

امروزه مصرف کنندگان تحقیقات آنلاین گسترده ای را در مورد یک رستوران انجام می دهند. بنابراین لازم است که اطلاعات آنلاین خود را به طور مداوم تجدید نظر کنید. به روز رسانی هر چیزی که ممکن است نیاز به بررسی از جمله آدرس، شماره تلفن، منو فعلی که شما ارائه شده است. اطلاعات آنلاین شما اولین و مهمترین مرحله ارتقاء رستوران است. آنها را دقیق و قابل مشاهده نگه دارید.

 

شهرت آنلاین خود را مدیریت کنید

شهرت آنلاین خود را حفظ کنید زیرا شهرت آنلاین رستوران شما را به سطح بعدی موفقیت می برد. مردم در هنگام خروج از رستوران، هنگام بررسی دقیق مواد غذایی که در خدمت شما هستند و یا محیطی که به مشتریان خود ارائه می دهید، به آنجا می روند. یکی دیگر از رویکردهای مهم این است که پاسخ سریع به پرسشهای مشتری، مثبت یا منفی را پاسخ دهید.

 

ایجاد هویت نام تجاری رستوران

ایجاد هویت قوی برند نقش مهمی در جذب مشتریان بالقوه ایفا می کند. هویت قوی برند همچنین تاثیر بیشتری بر حضور رسانه های اجتماعی شما در میان رقبای شما دارد. با این حال، با توجه به نکات بازاریابی تجدید نظر شده رستوران، هویت استقرار خود را با درک مخاطبان هدف خود و ایجاد آن در اطراف آنها ایجاد کنید. پیدا کردن آنچه که مشتریان بالقوه خود را دنبال می کنند. سرانجام، ساختن هویت نام تجاری منعکس کننده منافع آنها در کانال های اجتماعی و همچنین در مواد تبلیغاتی خود است.

 

روابط دیجیتال - بهترین روش حفظ رابطه

مفهوم روابط عمومی دیجیتال در حال حاضر در حال افزایش است. این یکی از روند امروز در صنعت رستوران است. روابط عمومی در مورد مدیریت ارتباط با تمرکز قوی در کانال های رسانه های اجتماعی است. این استراتژی به استراتژی بازاریابی شما بستگی دارد. این نیز ارزان ترین راه برای دستیابی به قرار گرفتن در معرض طولانی مدت است.هنگامی که شما یک برنامه موفق در رابطه با روابط عمومی و رسانه ای دارید، می توانید افزایش فروش خود را مشاهده کنید. هدف از PR، حمایت از موقعیت شما در بازار است. برنامه روابط عمومی موثر صرفه جویی در یک رستوران را از خطر هزینه های زیاد برای تبلیغات دقیق صرف می کند. ایجاد یک حضور جامعه و داشتن حضور رسانه ای سالم بعضی از روش های موفق جذب مشتریان به طور منظم است. از این رو، PR می تواند از بهترین ایده های بازاریابی خلاقانه برای رستوران ها باشد.

اگر فکر می کنید: "چگونه مشتریان را به رستوران خود جذب کنم؟" پاسخ این آگهی است. صرف نظر از چندین وسیله برای انتشار اطلاعات - ارتقاء رسانه ها روش های اثبات شده برای مثال، تبلیغات گوگل، تبلیغات تلفن همراه، تبلیغات از طریق ویدئو و تبلیغات در رسانه های اجتماعی است.

 

تبلیغات از طریق ویدیو

فیلم ها نقش مهمی در کمپین بازاریابی رستوران دارند. همانطور که سیستم عامل های اجتماعی مکان های حیاتی برای حامیان هدف شما هستند، ویدیوهای خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارید و جمعیت بیشتری را جذب کنید. ویدیوهای خلاق باعث افزایش فروش و از این رو ROI را افزایش می دهد.

 

ایده پاداش: فیلم ها ممکن است برای همه به دلیل تفاوت در انواع مختلف کار نکند، در این رابطه می توانید از مصرف کنندگان خود بخواهید تا بعضی از ویدیوهای رستوران خود را به اشتراک بگذارند و سپس آن را دوباره در کانال های اجتماعی خود قرار دهند. محتوای تولید شده توسط کاربر برای ایجاد نام تجاری و اعتبار آنلاین است.

 

تبلیغات رسانه های اجتماعی

تبلیغات در رسانه های اجتماعی منتشر شده قدرت بیشتری برای شکل گیری تصمیم خرید شخصی دارند. فیلم های وسوسه انگیز از تخصص های خود را شلیک کنید و آنها را در اینستاگرام، فیس بوک یا یوتیوب به اشتراک بگذارید. با این حال با تغییرات اخیر در فیس بوک، فقط شبکه شخصی خود را حفظ کنید.

 

از تبلیغات موبایل استفاده کنید

سال 2018 سال تلفن همراه خواهد بود، زیرا طبق پیش بینی ها، نیمی از کلیه های پرداخت شده از تلفن همراه دریافت خواهند شد. بنابراین، این سال در نظر دارد از تبلیغات تلفن همراه استفاده کند. تبلیغات موبایل ارزان تر از تبلیغات دسکتاپ هستند، و تلفن همراه دارای نرخ تبدیل قابل توجه است. Google AdWords اجازه می دهد تا برای انواع سفارشی سازی و گزینه های هدفمند رایگان، که به شما امکان می دهد بیشتر از پیشنهادات خود استفاده کنید. می توانید پیشنهادات خود را در هنگام شام بپردازید، زمانی که کاربران اغلب به دنبال فست فود در تلفن های همراه خود هستند. افزایش درخواست های شما در طول دوره شام، شانس خود را برای نشان دادن برای یک پرس و جو خاص افزایش می دهد.

 

استخدام کارشناسان رسانه های اجتماعی برای بازاریابی رسانه های اجتماعی

در میان استراتژی های بازاریابی چندگانه، بازاریابی رسانه های اجتماعی یکی از مهم ترین ابزار برای پیشبرد هر کسب و کار است. حضور رسانه های اجتماعی راه بالقوه ای برای رسیدن به اهداف خود در میان رستوران های غذایی است. بازاریابی از طریق کانال های اجتماعی به شما امکان می دهد که یک ایده روشن در مورد مصرف کننده هدف خود داشته باشید. بازاریابی رسانه های اجتماعی نیز فرصتی برای بازخورد مشتریان موجود ایجاد می کند. برای به دست آوردن بهترین استفاده از بازاریابی رسانه های اجتماعی، باید توسط یک متخصص رسانه های اجتماعی استخدام شود. کارکنان رسانه های اجتماعی را برای کسب و کار خود به مشتریان هدف خود بکار ببرید.

 

وبلاگ نویسان مواد غذایی محلی را برای ترویج رستوران خود درگیر کنید

امروزه یکی از استراتژی های بازاریابی قانع کننده، نفوذ به جمعیت از طریق وبلاگ نویسان محلی است. همکاری با نویسندگانی که محبوبیت به عنوان وبلاگ نویسان محلی دارند. چنین افرادی با به اشتراک گذاشتن محتوا در موضوعات مربوط به رستوران شما به عنوان فرد تأثیرگذاری عمل خواهند کرد. در عوض، شما می توانید آنها را به عنوان انگیزه هایی مانند غذای ارزان قیمت یا نوشیدنی برای نشان دادن قدردانی از تلاش خود ارائه کنید.

 

ارتقاء ویژه در جشنواره (کریسمس، سال نو و غیره)

جشنواره های مانند کریسمس، سال نو و غیره بهترین زمان برای تبلیغ رستوران شما به مشتریان هدف شماست. ایده های منحصر به فرد را در یک محیط زیبا در این روزهای خاص ارائه دهید. به مشتریان بالقوه خود دسترسی پیدا کنید و به آنها بفهمانید که چه کاری انجام می دهید، به طوری که آنها زندگی خود را لذت بخش تر انجام می دهند.

 

همکاری با خدمات تحویل آنلاین را در نظر بگیرید

در این روزهای پر مشغله، بسیاری از مصرف کنندگان ترجیح می دهند غذا و نوشیدنی ها را به صورت آنلاین سفارش دهند و از راحتی خانه خود لذت ببرند. این عمل موجب ظهور چندین خدمات تحویل غذا شده است. برای لذت بردن از مزایای روند فعلی امروز، برای عضو شدن با خدمات تحویل، این است که. فرایند سفارش را از طریق روش های آنلاین ساده تر کنید. علاوه بر این، این خدمات تحویل نیز به شما شناخته شده به مشتریان اولین بار خواهد شد.

 

شرکت در جشنواره های غذایی

جشنواره غذا بهترین راه برای ارتباط با مشتریان شما است. در این جشنواره شرکت کنید تا خود را در بین جمعیت شناخته باشید. هنگامی که مردم آن را می بینند، آنها به تخصص های شما مزه می دهند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال