086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

راه های آسان برای آوردن مشتریان جدید به رستوران شما

راهنمای راه اندازی و مدیریت رستوران و فست فود

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

میزبان یک رویداد خاص

 

یک رویداد خاص با موضوع می‌تواند راه خوبی برای چاشنی دادن به منوی منظم شما و جذب مخاطبان جدید باشداین تجربیات غیرعادی از افرادی که پیش از این کار شما را حمایت نمی‌کنند را جلب می‌کند و می‌تواند توجه مشتریانی را جلب کند که قبلا هرگز از کسب ‌و کار شما حمایت نکرده اند .

مطمئن نیستید که چه نوع برنامه موضوعی برای امتحان کردن وجود دارد ؟ به گفته وال استریت ژورنال،رستوران سان ‌فرانسیسکو میزبان فهرست‌های خاص با نرخ‌های پایین در شب‌های آهسته است که موضوعات جالبی مانند تابستاندر ونیز و روز استرالیا را به نمایش می‌گذارد که در کل جمعیت جدیدی از مشتریان را به همراه می‌آورد.

 

زمانی که برنامه موضوعی خود را برنامه‌ریزی می‌کنید ، آنچه را که می‌توانید ارائه دهید ، در نظر بگیرید که مهارت‌های پرسنل آشپزخانهشما را برجسته خواهد کرد و با نوع مشتری که سعی دارید آن‌ها را به دام بیندازید ، طنین‌انداز خواهد شد.

 

 

 

 تبلیغات فیس بوک

 

در هر جا که نگاه می‌کنید، مردم چشمان خود را به گوشی هوشمند خود قفل می‌کنندسر میز شامقبل از یک فیلمدر اتومبیل.بعضی وقت‌ها، آن‌ها در حال مرور از طریق فیدهای فیس بوک خود هستنددر حقیقت، داده‌های Q۱ ۲۰۱۴ از فیس بوک نشان می‌دهد که متوسط کاربران آمریکایی حدود ۴۰ دقیقه در روز با این برنامه کار می‌کنند.

 

ما می‌دانیم که مخاطبان زیادی در اینجا وجود دارند، بنابراین تست برخی تبلیغات فیس بوک برای جذب مشتریان جدید به رستورانشما منطقی استزیبایی تبلیغات فیس بوک این است که شما بر روی بسیاری از جنبه‌های مختلف، مانند بودجه، زمان اجرا،مخاطب هدف، و نحوه ظاهر و صداها کنترل دارید.

فیس بوک توصیه می‌کند که رستوران‌ها انواع مختلفی از تبلیغات را تست کنند تا ببینند که کدامیک از آن‌ها از مخاطبان منحصر به فرد استفاده می‌کنند.

در آگهی خود می‌توانید هایلایت کنید:

 

  1. اخبار مربوط به غذاهای جدید، تبلیغات و یا رویداده‌ای خاص
  2. آیتم‌های منوی غیر معمول، موارد مورد علاقه مشتری، پیشنهادهای ویژه جدید 
  3. نکات جالب درباره محل شما، تاریخ، محله

 

شما باید به آرامی با یک بودجه کوچک شروع کنید و ببینید که کدام مخاطبان، تصاویر و  فیس بوک بالاترین سطح تعامل را ارایه می‌دهد.

 

شما همچنین می توانید با بررسی هر وعده غذا، از طریق «چگونگی شنیدن درباره ما؟»، اثر آن را با مشتریان جدید نظارت کنید.  اگرمتوجه شوید که پاسخ‌ها نشان‌دهنده تمایل مشتریان جدید به عنوان نتیجه فیس بوک هستند، خواهید دانست که تلاش‌های شمادر این پلت فرم پرداخت می‌شود.

 

 

 

استفاده از بازاریابی ایمیل

 

برخلاف وب سایت‌های ارتباط جمعی، ایمیل یک محیط ایستا با احتمال کم‌تر از آن است که اطلاعات شما در یک سیر تحول پیوسته ازفعالیت از دست خواهد رفتبه این حقیقت اضافه کنید که تجارت‌های کوچک حدود ۱۵ ٪ از بودجه‌های بازاریابی خود را در ایمیل خرج می‌کنندو روشن می‌شود که این کانال تنها مرتبط نیست بلکه نتایج ارزشمندی بدست می‌آورد.

 

برنامه‌های بازاریابی ایمیلی مختلفی وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها انتخاب کنید، مانند مونیتور کردن دیگران باردیف‌ها و کارکرده‌ای متفاوتنحوه انتخاب عرضه‌کننده شما به نیازهای خاص خود بستگی دارد.

 

زمانی که یک پلت فرم ایمیل را انتخاب کردید، باید مطمئن شوید که جایی در وب سایت شما و خروجی‌های رسانه‌های اجتماعی برای ثبت‌نام وجود دارد اما همچنین می‌توانید از آدرس پست الکترونیکی نیز درخواست کنید.

همانطور که لیست شما از مشترکان شروع به رشد می کند، می توانید پیام های گاه به گاه را در مورد موارد خاص، رویدادها، موارد جدید منو و غیره شروع کنید و مشتریان خود را در حلقه با اخبار رستوران نگه دارید.

 

 

منوی خود را غنی تر کنید

 

اگر شما به دنبال جذب انواع مختلف غذاهای خوشمزه به رستوران خود هستید، این ایده خوبی است که چند منوی غذا برای آن‌هایی که محدودیت‌های غذایی دارند اضافه کنید .

 

در حالی که برخی افراد برای خود محدودیت‌های غذایی خود را انتخاب می‌کنند، برخی دیگر از نظر پزشکی ملزم به خوردن به شیوه‌ای خاص هستنداز دیدگاه بهداشتی، دانشگاه شیکاگو حاکی از آن است که ۳ میلیون نفر در آمریکا مبتلا به بیماری Celiac هستند ومنابع دیگر نشان می‌دهند که حدود ۱۵ میلیون نفر مبتلا به آلرژی مربوط به مواد غذایی وجود دارنداین افراد اغلب فرصت صرف شامدر رستوران‌ها را از دست می‌دهند اما با کمی تغییر در فرآیندهای آماده‌سازی رستوران، این مشتری‌ها به راحتی قابل پذیرش هستند.

 

افزایش گزینه‌های شما برای رستوران‌ها نیز به این معنی است که رستوران شما می‌تواند به وب سایت‌هایی اضافه شود که آن‌هایی که محدودیت‌های رژیم غذایی برای کشف مکان‌های جدید برای خوردن، استفاده می‌کنند.

 

 

 

ایجاد فرصت‌های مناسب برای عکس

 

ایجاد فرصت‌های مناسب برای مشتریان احتمال این که آن‌ها درباره رستوران شما در حساب‌های وب سایت‌های ارتباط جمعی خودپست خواهند کرد افزایش می‌دهد.

 

 

با همسایگان خود مهربان باشید

 

اگرهنوز زمانی را صرف برقراری ارتباط با محله خود ازطریق رویداده‌ای خاص و رویداده‌ای مربوط به محله نکرده اید، حالا وقت آن است که درباره شروع برخی چیزها فکر کنید. این می‌تواند به سادگی با معرفی خود، یک وعده غذای مجانی و یا رویداده‌ای خاص باشدکه نزدیک‌ترین همسایگان شما را مانند دوستان قدیمی خود می‌سازد.

 

تمام این کارها با هم جمع می‌شوند تا شما را به اطرافیان نزدیک‌تر کند. روزهایی که اوضاع کند می‌شود، کسانی خواهند بود که برای پشتیبانی از عملیات شما می‌آیند.

 

 

 

دسترسی به رسانه‌های محلی

انتشار مطبوعات استاندارد ممکن است احساس هدر دادن زمان داشته باشد ، اما با رسیدن به رسانه با گام‌های یا دیدگاه‌های مرتبط، شما می‌توانید پوشش خبری رایگان برای رستوران خود کسب کنید. با رسیدن به یک گزارشگر خاص که موضوع را تحت پوشش قرار می‌دهد، از مطرح کردن درباره یک مساله خاص در صنعت نترسید.

زمانی که مناسب است خود را به رسانه‌های محلی بعنوان یک منبع در داخل صنعت خود تبدیل کنید. شما همچنین می‌توانید از یک منبع مثل کمک به یک گزارشگر برای دریافت ایمیل در مورد گزارش‌ها مربوط به روزنامه‌نگار مربوطه استفاده کنید.

 

 

رهبری رستوران را بر عهده داشته باشید

 

با برگرداندن حسن‌نیت در رستوران خود حسن‌نیت ایجاد کنید. چه یک " بسته‌بندی خانه " باشد که در آن شما درصد فروش شبانه را اهدا کنید، یا صرفا از یک تیم ورزشی محلی حمایت کنید، این فعالیت‌های مربوط به رستوران می‌تواند مشتریان جدیدی را وارد کند که به مشتریان وفادار و طولانی‌مدت تبدیل می‌شوند.

این استراتژی‌های ساده را برای جذب مشتریان جدید امتحان کنید و ببینید که چگونه بر جریان چهره‌های جدید در رستوران شما تاثیر می‌گذارد. تو نه تنها از مردم محلی بیشتر محبوب می‌شوی، اما با حامیان جدیدی آشنا خواهی شد که از گنجی که کشف کرده‌اند راضی هستی !

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید آنلاین کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال