086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) کباب پز تابشی، تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل مخترع و اولین تولید کننده کباب پز های تابشی، فر برنج تک پرس، فر جوجه چوبی و ..
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

کباب پز تابشی دستی آسانسوری (سالاماندر) شیدپخت

کباب پز تابشی ساده (دستی)

کباب پز تابشی دستی آسانسوری (سالاماندر) شیدپخت

کباب پز تابشی سالاماندر (آسانسوری)

کباب پز تابشی سالاماندر که کباب پز آسانسوری نیز جهت گفته می شود نوعی کباب پز گازی دستی است که برای پخت انواع کباب در رستوران ها، کبابی های سنتی، آشپزخانه های صنعتی و کترینگ ها مورد استفاده قرار می گیرد. در کباب پز سالاماندر حرارت لازم جهت پخت کباب از سوختن گاز طبیعی (شهری و یا مایع) تامین می شود و مشعل ها در قسمت بالای دستگاه قرار گرفته اند. و حرارت از بالا به پایین توسط سرامیک های تابشی که توسط گاز سرخ شده اند، تابیده می شود.

حرارت تولیدی در سطح سرامیک ها نزدیک به 1000 درجه سانتیگراد بوده و این میزان حرارت باعث نفوذ دما تا عمق گوشت می گردد.  یکنواختی حرارت باعث پخت یک دست کباب و مغز پخت شدن آن می شود.

ویژگی متمایز کباب پز های آسانسوری

در کباب پز های سالاماندر فاصله میز کار (میز قرار گیری سیخ ها) با مشعل تغییر می کند، این ویژگی باعث افزایش کارایی و تنوع پخت می گردد.

ویژگی دیگر کباب پز سالاماندر داشتن توری گریل و یا شاف است. این شلف این امکان را می دهد تا بتوان با این کباب پز ماهی ، مرغ و استیک را بریانی و یا کباب کرد.

 

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) در حال حاضر 3 مدل کباب پز سالاماندر معمولی به ظرفیت های 20، 30 و 40 و 3 مدل کباب پز سالاماندرعریض به ظرفیت های 20،30 و 40 سیخ و دو مدل رومیزی تولید می نماید.

 

مدل های کباب پز تابشی دستی آسانسوری (سالاماندر) شیدپخت