086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

قابل توجه مشتریان شیدپخت

به اطلاع میرساند واحد فروش شیدپخت توسط آقای یاسر کربلایی مدیریت میگردد و آقای یادگاری از این پس در واحد فروش فعالیت ندارند.

مشتریان گرامی لطفا سفارشات خرید خودرا از شماره های ذیل پیگیری فرمایید.

یخچال و فریزر صنعتی، کبابی، فروشگاهی، سوپری، قصابی و قنادی

شیدپخت تولید کننده یخچال و فریزر صنعتی در مدل ها و ظرفیت های مختلف برای رستورانها، آشپزخانه ها، هتل ها، سوپر مارکت ها، فروشگاه های مواد غایی و پروتئینی و هایپر مارکنت ها

یخچال و فریزر جزء مهم ترین تجهیزات در آَشپزخانه های صنعتی و رستوران ها وغذا خوری ها است. به این یخچال ها و فریزر ها در بازار یخچال و فریزر صنعتی و یا فروشگاهی گفته می شود. یخچال و فریزر های فروشگاهی نسبت به یخچال و فریزر های خانگی باید دارای کیفیت و استقامت بالاتری باشند زیرا شرایط و محیط کار آنها سخت و زیاد تر است.
یخچال و فریزر فروشگاهی و یا صنعتی در شرایط دما و رطوبت بالای آشپزخانه ها قرار می گیرند و مدام درب آنها باز و بسته میشود. پس لازم است دارای توان و استقامت بالایی باشند.

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) در کنار تولید تجهیزات پخت غذا برای رستوران ها و آشپزخانه های صنعتی، انواع یخچال و فریزر فروشگاهی و صنعتی را برای رستورانها و فروشگاه های مواد غذایی تولید می نماید.
یخچال های و فریزر های شیدپخت بصورت تخصصی و کاربردی و بسیار بالاتر از استاندارد محصولات رایج در بازار تولید و عرضه می شوند.

انواع یخچال های و فریزر های شیدپخت در مدل های

  • یخچال کبابی
  • یخچال ویترینی و یا یخچال سوپری
  • یخچال قصابی و مرغی
  • فریزر صنعتی
تولید میگردد. این یخچال ها و فریزر در ابعاد 1 متری، 1/5 متری و 2 متری طراحی و تولید می گردند. اما بر حسب نیاز مشتری امکان تغییر این ابعاد هم وجود دارد.

یخچال کبابی برای نگهداری سیخ های کباب آماده پخت (کباب به سیخ گرفته شده) استفاده می گردند. این یخچال ها دارای طبقاتی برای قرار دادن سیخ ها کباب بخصوص کباب کوبیده هستند. به همین دلیل یخچال کبابی باید عمیق تر از یخچال های فروشگاهی و یا قصابی باشند. بدنه داخل یخچال کبابی از استیل ضد زنگ ساخته می شود که علاوه بر بهداشتی بودن طول عمر زیادی در برابر رطوبت و آب دارد. یخچال کبابی می تواند بر حسب سفارش مشتری دارای یک قسمت انباری برای نگهداری گوشت خام و یا مایع کباب باشد.
قسمت جلو و درب یخچال های کبابی بر اساس سفارش مشتری از شیشه دوجداره و یا استیل یک تکه ساخته می شود.

یخچال سوپری و یا ویترینی برای سرد نگه داشتن نوشابه، دوغ و دلستر و مواد غذایی مانند لبنیات استفاده می شود. در یخچال سوپری و یا ویترینی از سیستم گردش هوای سرد برای یکنواخت کردن تمام فضای داخل کابین یخچال استفاده می شود. یخچال ویترینی معمولا دارای 6 طبقه برای قرار دادن مواد غذایی است. این طبقات از جنس شیشه و یا استیل بر حسب سفارش مشتری می تواند باشد.
درب یخچال های ویترینی می تواند یک تکه و یا 4 و 6 درب باشد. یخچال سوپری و یا ویترنی بر حسب سفارش در قسمت پایین یخچال می تواند دارای انباری باشد.

یخچال قصابی نوعی یخچال صنعتی است که برای نگهداری لاشه گوشت در قصابی ها، کبابی ها و رستوران ها استفاده می شود. نکته مهم در این نوع یخچال جلوگیری از گردش هواست. این نوع یخچال نباید هیچ گونه منفذی داشته باشد زیرا، گردش هوا هرچند جزئی، باعث خشک شدن و سیاه شدن گوشت می گردد.
یخچال قصابی دارای قلاب قسمت سقف کابین یخچال است و شاسی یخچال مقاوم و مستحکم ساخته می شود تا بتواند تحمل وزن گوشت را داشته باشد.

فریزر صنعتی برای نگهداری طولانی مدت گوشت و مواد غذایی در رستورانها و آشپزخانه های صنعتی استفاده می شود. بدنه داخلی و خارجی از استیل ضد زنگ ساخته می شود. درب های فریزر از استیل و بصورت یک تکه است. دما کاری فریزرهای رستورانی از 0 تا -20 درجه سانتیگراد می باشد.

5 نکته مهم که قبل از خرید یخچال صنعتی باید در نظر بگیرید


مدل های یخچال و فریزر شیدپخت