086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

راهنمای خرید تجهیزات آشپز خانه صنعتی

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

خرید تجهیزات آشپزخانه صنعتی و رستوران نوعی سرمایه گذاری است. میزان فضا مورد نیاز، راحتی و سهولت کار و قیمت تجهیزات مهم ترین مواردی است که هنگام خرید تجهیزات رستوران می بایست مد نظر قرار گیرد.

 

تنها تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه خود را تهیه کنید

با توجه به منو غذایی خود و خدماتی که می خواهید ارائه کنید تجهیزات خود را انتخاب کنید. از خرید تجهیزات کم مصرف و کم کاربرد خودداری کنید زیرا علاوه بر هزینه برای شما، فضای آشپزخانه شما را هم اشغال می کنند و مزاحم کارتان می گردند.

خرید تجهیزات اضافی خیلی کمک زیادی به شما نمی کند در انتخاب تجهیزات، سعی کنید تجهیزاتی را انتخاب کنید که بتواند سرعت کار شما را افزایش داده و نیاز به تخصص کمتری داشته باشد. بطور نمونه کباب پز تابشی اتوماتیک سرعت پخت کباب را افزایش داده و یک اپراتور ساده می تواند مانند یک آشپز ماهر کباب یکدست طبخ نماید. بنابر این هزینه ای که شما برای خرید کباب پز تابشی اتوماتیک صرف کرده اید، نوعی سرمایه گذاری است، چون از هزینه های اضافی شما کاسته و در بلند مدت با صرفه جویی در هزینه اپراتوری و افزایش سرعت، بازگشت سرمایه اتفاق می افتد.

 

انتخاب ظرفیت مناسب تجهیزات

تنوع تجهیزات آشپزخانه صنعتی با ظرفیت های مختلف در بازار به شما کمک می کند با توجه به تعداد مشتریان و تعداد  غذای که شما تصمیم دارید در هر وعده غذایی عرضه کنید ، ظرفیت مناسب را انتخاب کنید.  

 

کیفیت تجهیزات

در کسب و کار غذا تجهیزات آشپزخانه پایه و اساس کار می باشد. بنابراین کیفیت آنها و تدوام کار آنها بدون مشکل و وقفه بسیار مهم است. بنابراین در انتخاب تجهیزات بخاطر قیمت و صرفه جویی در هزینه ها، از انتخاب تجهیزات بی نام نشان و بی کیفیت جدا خوداری کنید، چون موجب وقفه در کار و خدمات شما و ایجاد ضرر و زیان و هزینه های اضافه می گردد.

معمولا قیمت های پایین نشانه کیفیت مواد اولیه پایین است، پس وقت و سرمایه خود را بیخوده هدر ندهید.

 

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال