086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

تجهیزات آشپزخانه صنعتی چیست

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

کلیه وسایل و لوازم صنعتی است که در آشپزخانه رستوران ها، فست فود ها تالارهای پذیرایی، کترینگ ها و... جهت نگهداری مواد غذایی، آماده سازی، پخت و طبخ غذا، سرو و توزیع غذا استفاده قرار می گیرد، تجهیزات آشپزخانه صنعتی Commercial Industrial Kitchen Equipment   میگویند .

ظرفیت و توان تجهیزات آشپزخانه صنعتی و توانایی کار آنها بسیار بالاتر از تجهیزات و وسایلی است که در آشپزخانه منازل  استفاده مس شود.  

دوام و استقامت تجهیزات آشپزخانه های صنعتی بسیار مهم و با اهمیت است. چه که اختلال در روند کار آنها موجب مختل شدن کارو فعالیت کسب و کار آشپزخانه می گردد و بسیار حیاتی است.

به دلیل قدرت و توان بالا تجهیزات، ایمنی آنها بسیار مهم و هنگام کار با  تجهیزات می بایست به نکات ایمنی توجه نمود.

به دلیل سرکار داشتن تجهیزات با مواد غذایی و تمام تجهیزات در آشپزخانه های صنعتی از استنلس استیل ساخه می شود و بهداشت آنها تاثیر مستقیم در سلامت غذا و افراد دارد.

بسته به نوع استفاده از تجهیزات، تجهیزات به گروه های ذیل تقسیم می شوند.

  1.  تجهیزات نگهداری
  2. تجهیزات آماده سازی
  3. تجهیزات پخت
  4. تجهیزات سرو و توزیع غذا
  5. تجهیزات شستشو و نظافت

کیفیت ساخت و خدمات پس از فروش یکی از نکات کلیدی تجهیزات آشپزخانه صنعتی است. زیرا اخلال در روند کار هریک از تجهیزات باعث اخلال در کار آشپزخانه شده و صدمات جبران ناپذیر را موجب می شود.

شرکت خلاق دما گستر اراک با توجه به کسب و کار رستورانها، تالار های پذیرایی و .. همواره تلاش می کند، تجهیزات ساخت خود اعم از کباپ پز ها و دیگر تجهیزات خود را با بهترین کیفیت و خدمات پس از فروش عرضه نماید.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال