086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

اشتباهات در هنگام آماده سازی پیتزا

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

اشتباهات در هنگام آماده سازی پیتزا

 

پخت و پز و تهیه اقلام غذا فرایندی است که باید با دقت و مراقبت دقیق انجام شود. پخت و پز یک فرآیند بسیار مهم است، زیرا حتی یک حرکت اشتباه کوچک می تواند کل غذا را خراب کند. اشتباهات مختلفی وجود دارد که حتی سرآشپزهای ماهر هم هنگام پخت و پز غذاهای مختلف غذا را انجام می دهند و ما در مورد موارد مشابه در بخش های زیر بحث خواهیم کرد. در اینجا چند اشتباهی است که اکثر ما در تهیه پیتزا انجام میدهیم.

 

 

تصور بسیاری از مردم از پیتزا درباره پخته شدن آن از پنیر،ادویه و ترشی جات هستش اما این درست نیست. بنابراین، پر کردن بیش از حد پیتزا از مواد موردنیاز می تواند منجر به ناهموار یا آهسته پخت و پز ا پیتزا شود. هر چه میزان پخت و پز شما در پیتزا شما بیشتر می شود، زمان بیشتری برای طبخ می گذارید، که ممکن است پایه های آن از بین برود و سوخته شوند.

 

 

افراد مختلف ترجیح می دهند پایه های مختلف برای پختن پیتزا استفاده کنند، بعضی از آنها آن را بر روی سنگ پیتزا درست میکنند، در حالی که بعضی مردم دوست دارند بر روی ورق و حتی فولاد پخته شود. مهم نیست که کدام پایه را برای تهیه پیتزا استفاده می کنید، اطمینان حاصل کنید که پیتزا ترد و پیخته شده است. وسایل آشپزی خود را ازقبلل تهیه کنید تا پیتزا نرم تهیه شود.

 

 

برای پخت و پز منظم پیتزا، دمای اجاق نیز باید مناسب باشد. بسیاری از افراد دمای پایین را حفظ می کنند که ممکن است برای برخی از دستور العمل ها کار کند اما بدون شک در اغلب موارد پیتزا های ویران شده را منجر خواهد شد. خطر پخت و پز در دمای پایین این است که پایه آن نرم میشود. در عین حال، پیتزای پخت و پز در دمای بالا ممکن است پایه سوزانده شود یا پایه بیش از حد سرخ شود. بنابراین، نگهداری پیتزا در دمای مطلوب کلیدی برای پخت و پز کارآمد است.

 

 

بعضی از ظروف پلاستیکی در مقایسه با دیگر ظرفها برای آشپزی طولانی تر می شوند و این پخت هنگامی که برای درست کردن پیتزا استفاده شود می تواند به علت گرمای طولانی پوسته پوسته شود. بنابراین، برای تهیه همه چیز به طور درست وموثر، شما قبل از پخت ظروف ، نیاز به زمان پخت طولانی تر دارید.

 

 

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال