086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چگونگی آموزش سریع به کارکنان رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

چگونگی آموزش سریع به کارکنان رستوران

 

آموزش کارکنان رستوران برای موفقیت رستوران شما ضروری است، زیرا یک اجرای عالی خوب کارکنان نتیجه کار سخت و آموزش درست می باشد.

 

اجرای موفق عوامل یک رستوران درست مثل اجرای یک ماراتن است که در آن کارکنان باید بهترین عملکرد خود را به مشتری ارائه دهند که در ابتدا و انتهای راه تغییراتی که مشاهده میشود در انجام کار، این تغییرات به سمت جلو حرکت کند.

 

تنها تفاوت در اینجا این است که به جای زمان، موفقیت بر اساس درآمد تولید شده و بازخورد دریافت شده محاسبه می شود.

 

اما بهترین کارکنان متولد نمیشوند برای این کار بلکه ساخته می شوند.

آموزش کارکنان رستوران

 

کارکنان رستورانی که به خوبی آموزش دیده باشند، کلید یک کسب و کار با تجربه ی قابل توجه ای مانند غذای خوشمزه است که بازپرداخت را تضمین می کند.

 

مراقب باشید کارکنان خود را طوری آموزش دهید که در مقابل مشتریان خود و ارتباط با آنها بتوانند باعث کمک و رشد رستوران شما شوند نه اینکه رستوران شما را با شکست مواجه کنند.

 

 بامدیران رستوران و سرپرستان خود به منظور بهود بخشیدن بیشتر در مهارت های خود در انجام کارها مشورت کنید.

 

در نهایت، اطمینان حاصل کنید که صبر و شکیبایی کارکنان شما همیشه در اولویت باشد.

 

 بیایید نگاهی کنبم  به مراحلی که شما می توانید برای آموزش کارکنان خود داشته باشید.

 

استخدام

آموزش بسیار مهم است اما پیشخدمت های بزرگ لزوما نیاز به آموزش ندارند. بیشتر این استعداد و شخصیت است که آنها باید داشته باشند.

 

بنابراین، هنگام مصاحبه، هر جنبه ای از موقعیت را در نظر بگیرید.

 

برای اینکه اطمینان حاصل کنید که آنها برای استخدام با فرهنگ و اصول شرکت مطابقت داشته باشند باید شخصیت و ارزش های آنها با مفهوم و اصولی که شما مدنظر دارید هماهنگ باشد.

 

به عنوان مثال، اگر شما به دنبال اسختدام یک شخص آرام برای رستوران خود هستید، بایئکارکنانی را استخدام  کنید که دارای حس حس قوی باشد. کارکنانی را در رستوران استخدام کنید که جالب و سرگرم کننده برای رستوران باشند.

 

اگر سال ها تجربه مصاحبه را ندارید، به کمک مدیران باتجربه درون صنعت برودید تا به شما در دستیابی به نتیجه ای  که بر ویژگی های شخصیتی رستوران شما بستگی دارد بپردازد.

 

انجام بحث های گروهی نه تنها به تعیین استراتژی هایی که بعضی افراد در گذشته کار می کردند کمک نمیکند بلکه همچنین کسانی اصلا کار نمیکردند.

 

چه کسی می داند، کارکنان شما ممکن است یک ایده منحصر به فرد داشته باشند که هرگز حتی ذهن شما آن را فراموش نمی کند.

 

برنامه آموزشی

دستورالعمل استاندارد KFC به خوبی مورد تحقیق قرار گرفته است که آنها را امروزه به عنوان یک نام تجاری معرفی می کنند.

 

به همین ترتیب، یک برنامه آموزشی برای کارکنان زمانی به خوبی تحقیق خواهد کرد که کارکنان شما به خوبی آموزش دیده و مورد انتظار شما باشند.

 

برنامه های آموزشی را بر روی کاغذ بنویسید تا نکات اصلی را پوشش دهد. نتایج را مشاهده کنید و حواستان به کارکنانی که قرار است در آینده استخدام کنید دقیق باشد.

 

این برنامه را می توان با شکستن برنامه آموزشی به تعداد جلسات مختلف برای کاهش بار آن به دست آورد.

اجتناب از دستورالعمل برنامه های آموزشی فاجعه است، زیرا حتی یک بررسی بد از سوی مشتریان شما تاثیر دائمی روی شهرت رستوران شما خواهد داشت.

روشن شد

 

همیشه به این نکته توجه داشته باشید که کارکنان خود را دنبال کنید. همیشه به مشتریان با لبخند خوش آمد بگویند.

شما باید همه چیز را مشخص کنید که چه کسی، چه چیزی، چگونه، وقت و کجا را پوشش خواهد داد.

 

بسیاری از کارآموزان هنگامی که نیازهای شغلی مشخصی، ناامید می شوند و این می تواند منجر به از بین رفتن یک ارزش کارمند شود. برای جلوگیری از چنین شرایطی، با راه اندازی جلسات کارکنان روزانه که در ابتدا جهت مشخصی را ارائه می دهند، بهتر است.

 

 

ایجاد یک برنامه آموزشی

 

نسل حاضر انتظارات بیشتری نسبت به آموزش به خاطر شیوه آموزش آنها در مدرسه دارد.

 

این به این معنی است که آنها را بدون برنامه ریزی مناسب به برنامه آموزشی هدایت نمی کنند.

 

برای به دست آوردن وفاداری خود، نقطه اصلی که بایستی در ذهن داشته باشیم این است که آنها را هدایت کنیم و آنها را مدیریت نکنیم.

 

به عنوان یک نتیجه از این رابطه متقابل احترام، آنها می خواهند بیشتر از شرکت شما یاد بگیرند.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال