086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

طراحی داخلی رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

تعادل ظرفیت صندلی

طراحی یک رستوران باید یک توازن بین محیط پذیرایی کردن وظرفیت صندلی های که حداکثر در رستوران جای می شود باشد. به عبارت دیگر، شما می خواهید به اندازه کافی مشتریان خود را در رستوران نگه دارید تا مشغول به کار باشید و سود خود را از آن ها به دست آورید، مادامی که مهمانان هم احساس راحتی کنند. برخی از انواع رستوران ها بجای طراحی داخلی، بر روی ظرفیت صندلی تمرکز می کنند. برای مثال تالارهای پذیرایی ظرفیت صندلی بیشتری دارد، در حالی که رستورانهای ناهارخوری خوب توجه بیشتری به محیط می دهند.

 

مناطق مشکل ساز در طراحی

در یک رستوران کامل، مناطقی که شما را برای طراحی به مشکل بیندازد به عنوان یک جدول بد وجود دارد. با این حال، تعداد محدودی از رستوران ها می توانند از حداقل یک منطقه که در اتاق غذاخوری مشکل ایجاد کرده است فرار کنند. مناطق مشکل ساز در طراحی رستوران های عمومی - مکان هایی که شامل نزدیکی ورودی آشپزخانه، دستشویی و ورودی در می باشد،مشتریان دوست ندارند که بنشینند.معمولا وسط سالن رستوران همواره در میان مشتریان محبوب می باشد و علاقه دارند در این مکان بنشینند.

 

برای کمک به تغییر دادن مناطق مسئه ساز در رستوران، می توانیم سعی کنیم که با استفاده از پارتیشن های چوبی، گیاهان بلند یا صفحه نمایش تقسیم بندی کنیم. در صورت امکان، یک جایگاه انتظار، به جای یک میز ناهار خوری طراحی کنید و قرار دهید.

 

یک راه برای مشخص کردن مناطق مسئله دار این است که قبل از روز افتتاحیه شما بر روی هر صندلی در اتاق ناهارخوری خود بنشینید و دیده هر صندلی را بررسی کنید.ممکن است متوجه شوید که یک نمای مستقیم در مسیر رفت و امد مشتریان وجود دارد، در حالی که یک صندلی در مسیر جلوی در ورودی قرار دارد.

 

موسیقی

سکوت قطعا در بیشتر رستوران ها مناسب نیست. موسیقی لحن را در یک رستوران تنظیم می کند درست مانند طرح منو یا آثار هنری که روی دیوارها قرار دارد.از آهنگ های تکراری گذاشتن در رستوران خود دوری کنید زیرا کارکنان رستوران شما مجبور به گوش دادن آن ها می شوند.

 

رادیو یک گزینه ارزان قیمت برای رستوران های غذاخوری است،پذیرایی موثر می تواند برای رستوران گران تمام شود،و صدای موسیقی در رستوران احساس خاصی را  در محیط به وجود می آورد. یک نوازنده خوب یا گروه موسیقی می تواند بهتر از هر شام مخصوصی در میان مردم طرفدار داشته باشد. بسیاری از رستورانها در طول تعطیلات آخر هفته یا شبهای خاصی از هفته به موسیقی زنده می پردازند.

 

گرمایش و تهویه

توجه مهم (و گران) برای هر رستوران، جدید یا موجود، گرمایش و سرمایش آن است. آشپزخانه های بسیاری از رستورانها در گرما و دود و بو قرار می گیرند. اطمینان حاصل کنید که رستوران شما دارای تهویه مناسب می باشد.

 

تهویه مطبوع مناسب نیز برای طراحی هر رستوران ضروری است. هیچ چیز مشتریان شما را سریعتر از یک اتاق ناهار خوری بدون هوا در وسط اوج گرمای تابستان از رستوران دور نخواهد کرد. ممکن است اجرای دستگاه تهویه باعث شود قسمتی از فضای رستوران گرفته شود، اما در نهایت، تهویه مناسب و تهویه مطبوع می تواند در فروش های از دست رفته شما بسیار تاثیر داشته باشد.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال