086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

ایده هایی برای سازماندهی یک رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

مهم نیست که آیا غذا یا موقعیت مکانی شما چقدر خوب است، اگر کارآیی کسب و کار شما درست نیست، رستوران شما احتمالا در کار موفق نخواهد شد. ایجاد یک زنجیره منطقی و تعریف شده از فرمان و مدیریت کارهای مختلف کسب و کار شما به طور مؤثر کمک خواهد کرد تا نقاط قوت، ضعف، فرصت ها و تهدیدات رستوران را بیابید و به آن پاسخ دهید.

 

فهرست وظایف خود

به عنوان اولین گام در سازماندهی رستوران خود، تمام وظایف مورد نیاز برای اجرای آن در رستوران را تأیید کنید. این می تواند کارکردهای هر کسب و کار کوچک مانند اداره، بازاریابی، تولید، منابع انسانی، فن آوری اطلاعات و مالی را منعکس کند. مثلا کارکرد تولید بر روی آشپزخانه شما متمرکز می شود، زیرا در آنجا شما غذاهای خود را تولید می کنید. بازاریابی شامل مفهوم توسعه خود، تصمیم گیری در مورد مشتری هدف خود، ایجاد منوهای خود، تنظیم قیمت های خود و مدیریت تبلیغات شامل، تبلیغات، روابط عمومی و رسانه های اجتماعی است. عملکرد مالی شما نه تنها بودجه سالانه خود را تنظیم و پیگیری معاملات پولی می باشد، بلکه همچنین با سرپرست اجرایی خود در کنترل هزینه های مواد غذایی و فرمول سودآوری کار می کند. یک طرح سازماندهی ساده تر برای یک رستوران کوچک ممکن است عملکرد شما را به آشپزخانه، اتاق غذاخوری و اداره کسب و کار تقسیم کند.

 

ایجاد یک نمودار سازمانی

هنگامی که می دانید چگونه عملیات خود را سازماندهی می کنید، یک نمودار سازماندهی دقیق را ایجاد کنید هنگامیکه کارمندان خود را استخدام می کنید. شامل زمینه های عملکردی، عناوین و جایی که آنها در زنجیره فرمان شما مناسب هستند. به عنوان مثال، آشپزخانه شما ممکن است شامل آشپز اجرایی، سرآشپز، خط پخت و پز و ماشین ظرفشویی باشد. کارکنان اتاق ناهار خوری شما تحت یک مدیر کار خواهند کرد و شامل گارسونها می شوند.رستوران ها اغلب دارای مالک یا مدیر کل نظارت بر تمام بخش های دیگر هستند.

 

مشاغل را توصیف کنید

برای هر کارمند دقیق توصیف شغل آن را توضیح دهید تا اطمینان حاصل شود که وظایف بدون مراقبت انجام می شود. به عنوان مثال، مدیر اتاق ناهارخوری شما برنامه های کارکنان را ایجاد می کند و کارمندان جدید را آموزش می دهد. آشپز اجرایی شما با مدیران کسب و کار و بازاریابی خود برای ایجاد آیتم های منو که می تواند در قالب اهداف شما با استفاده از فرمول های مربوط به هزینه غذا مورد توافق قرار گیرد، قیمت گذاری می شود. آشپز اجرایی نیز تعیین خواهد کرد که آشپز، تمیز کردن و شستن ظروف، و برنامه های خود را تنظیم کنید. علاوه بر این، او غذا را سفارش می دهد، موجودی را دنبال می کند و ضایعات و سرقت را ثبت می کند. از توصیف شغل نوشته شده برای انجام بررسی های سالانه، انعام و جوایز تبلیغاتی استفاده کنید.

 

برگزاری جلسات گروه

بخشی از سازماندهی در کسب و کار توابع جداگانه، نیاز به مدیریت این مناطق دارند، به طوری که آنها با هم به عنوان یک واحد کار می کنند. جلسات گروهی به طور منظم از سران گروه ها مورد نیاز می باشد تا بدانند چگونه مناطق خود را در دیگر مناطق رستوران تاثیر می گذارد. به دست آوردن دستاوردها برای ایجاد حس کار گروهی. اجازه دهید مدیران برای به اشتراک گذاشتن مشکلی که ممکن است با آنها روبرو شوند را بصورت پیشنهادات از سوی مدیران دیگر را ارائه دهد. به عنوان مثال، مدیر رستوران ناهارخوری ممکن است نشان دهد که راهنمایی های گارسون پایین می آید زیرا غذا طول می کشد تا آشپزخانه را ترک کند. سرآشپز اجرایی ممکن است به این نکته اشاره کند که آشپزخانه به عنوان یک فرستنده برای بهبود ارتباط بین سرویس دهنده ها و آشپزان داده می شود. علاوه بر جلسات مدیریت، هر مدیر باید جلسات کارکنان تابع را برای حفظ کارکنان آگاه کند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال