086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

10 ایده های بزرگ برای بازاریابی رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

1. عکس های مواد غذایی

مسلما بهترین راه برای تبلیغ آنلاین رستوران شما با کیفیت بالا و عکس های نزدیک به غذا است. محتویات بصری امروزه در اینترنت به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرند و داشتن عکس های خوشمزه در وب سایت شما و در سراسر رسانه های مختلف رسانه ای برای رسیدن به چشمان گرسنه ضروری است.

در صورت امکان،یک عکاس حرفه ای برای گرفتن برخی از عکس های پر بیننده استخدام کنید، اما اگر بودجه شما اجازه نمی دهد، سعی کنید عکس ها را خود بگیرید. جدیدترین گوشی های هوشمند می توانند عکس های فوق العاده ای دریافت کنند، فقط اطمینان حاصل کنید که روشنایی خوبی دارید و صفحات غذایی خود را به همان اندازه که می توانید نگاه کنید. عکس های بزرگ باید در رسانه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شود و همچنین در نمایه های آنلاین شما مانند پروفیل کسب و کار من در Google، Yelp، فیس بوک و غیره استفاده شود. ما ایده های بازاریابی رستوران بیشتر برای افزایش بازاریابی خود در اینجا داریم.

 

2. کسب و کار اجتماعی

شما شگفت زده خواهید شد که برخی از صاحبان رستوران ها برای میزبانی برای ارتقاء یک رستوران، از شرکت های تجاری استفاده می کنند. با این حال، اگر شما گروه مناسب را برای همکاری انتخاب کنید، می توانید از منابع خود برای تبلیغ رستوران خود استفاده کنید و همچنین می توانید مخاطبان اصلی خود را هدف قرار دهید. جامعه ی میزبان، جایی که غذا در مرکز قرار دارد. ترتیب امکانات عکس که شامل نمایش های شما در پس زمینه است و به رسانه های محلی ارسال می شود. همکاری با یک سازمان تجاری یا خیریه در سطوح مختلف می تواند به شما کمک کند تا بودجه بازاریابی خود را گسترش دهید و در عین حال درآمد بیشتر سرمایه گذاری را از آن طریق می توانید با تبلیغات سنتی بدست آورید.

 

3. نمونه برداری

طعم معتقد است با داشتن نمونه غذای برای مشتریان خود می تواند ایده بازاریابی موثری برای رستوران شما باشد. هر رویداد عمومی که مخاطبان اصلی شما را جذب می کند، فرصتی برای ارائه نمونه های محصول شما است. بهتر است 2-3 مورد از غداهایی را در منوی خود انتخاب کنید که می تواند به راحتی حمل شود و برخی از نمایندگان محترم رستوران خود را برای دیدار و خوش آمدگویی به رستوران خود بیاورید. شما می توانید نمونه گیری را در محل خود ارائه و ترویج نمونه گیری در کانال های رسانه های اجتماعی انجام دهید.

 

4. کوپن

تخفیف یک انگیزه برای مشتریان و آینده نگری است تا رستوران خود را امتحان کنید. بهترین کوپن ها ارزش تقریبی 20٪ را ارائه می دهند. شما ممکن است بخواهید پیشنهادات رشته ای را نیز در نظر بگیرید که در درصد نیستند. نمونه هایی از جمله مزایای ارزش افزوده مانند پارکینگ رایگان، وای فای رایگان، آیتم های جالب (به عنوان مثال پیش غذا، کویر، و غیره) و ... ارائه یک صداقت در برنامه، باعث می شود که بیشتر از آن رستوران خرید کنند، که همین امر می تواند آیتم های اضافی، غذا و غیره را به همراه داشته باشد. آیا شما در حال حاضر تبلیغات کوپن را در ایمیل انجام می دهید، در مورد مطالعه ای که انجام دادید، بخوانید - آیا کوپن ها کار می کنند؟

 

5. میزبان رویدادهای غذایی

میزبانی رویدادهای غذایی یک راه عالی برای قرار دادن رستوران شما به عنوان مرکز صحنه غذا در بازار می باشد. این به شما این امکان را می دهد که شهرت، مشخصات و اعتبار همه ی شرکت کنندگان را اهرم بندی کنید و همچنین می توانید هزینه های برگزاری این رویداد را به اشتراک بگذارید.همچنین میزبانی یک رویداد رستوران شما را با فرصت برای استخدام نیروی انسانی و منابع اضافی برای ترویج رویداد فراهم می کند.

 

6. ارتقاء محتوای تولید شده توسط کاربر

محتوای تولید شده توسط کاربر یک راه عالی برای ایجاد تعامل شخصی و صمیمی با کاربران است. دعوت از مشتریان برای به اشتراک گذاشتن غذای مورد علاقه خود در استقرار خود با گرفت یک عکس و مطالب را در یک صفحه محتوای اختصاصی و در شبکه های اجتماعی مختلف خود به اشتراک بگذارید. در نظر گرفتن برخی از شرکت کنندگان خوش شانسی که برنده می شوند یک پیش غذا  یا جایزه دیگر به انها داده می شود! میزبانی و ترویج محتوای تولید شده توسط کاربر مشتریان را نشان می دهد که از آنها قدردانی می کنید، بازدیدکنندگان گاه به گاه به سوی متفکران سخت گیر تبدیل می شوند.

 

7. بازاریابی ایمیل

تحقیقات اخیر نشان داده است که بازاریابی ایمیل مبتنی بر حفظ 300 تا 400 درصد بالاتر از رسانه های مرسوم سنتی مانند نامه های مستقیم و آگهی های تبلیغاتی است. این یک راه عالی برای برقراری ارتباط و مدیریت تبلیغات رستوران شما است.همچنین از طریق ایمیل، شما می توانید به مشتریان خود در موارد مهم، مانند تعطیلات آخر هفته ، و تولد آنها دسترسی داشته باشید. تبلیغات ایمیلی را می توان از طریق ابزارهای جدید خودکار تبلیغات مانند کسانی که از طریق ارائه دهندگان سرویس های بازاریابی ایمیل یا تبلیغات فیس بوک در دسترس هستند انجام داد. شما به سادگی با داشتن آدرس ایمیل مشتریان خود می توانید، در روز تولد آنها (برای تبلیغات روز تولد)،یک ایمیل امن و به خوبی طراحی شده به آنها در یک زمان از پیش تعیین شده برای آنها ارسال کنید. سیستم می داند برای چه کسی و چه زمانی باید ایمیل را ارسال کند تا نرخ های نمایش را برای گزارشات ردیابی کند که به شما این امکان را می دهد تا بدانید که برنامه شما درست کار می کند. شما همچنین می توانید برای پست الکترونیکی یک کد قرار دهید که به شما اجازه دهد تا پیگیری کنید که چه تعداد از ایمیل ها به دست مشتریان می رسد و بازده سرمایه گذاری را محاسبه کنید.

 

8. داشتن یک منو کارآمد آسان، آنلاین

کاربران قبل از سفارش و یا بازدید از رستوران شما، به تحقیقات آنلاین علاقه مند هستند. کاربران خود را برای یافتن منو خود نگران نکنید - منوی با کیفیت بالا و آسان برای خواندن منتشر کنید که دقیق باشد. مطمئن نیستید چطور؟ برخی از سایت های تحویل در موارد ذکر شده پیشنهاد می کنند تا منو آنلاین شما را به صورت رایگان منتشر کنند. منوی باز یک موقعیت عالی دیگر است که به شما کمک میکند که منو شما شیک به چشم بیاید.

با این حال، می خواهید مطمئن شوید که منوی خود را در وب سایت منتشر کرده اید، زیرا اغلب کاربران شما در هنگام بازدید از سایت (همراه با ساعت، مکان و اطلاعات تماس) به دنبال آن هستند.

 

اگر شما یک منوی خوب در اینترنت ندارید و برای مشتریان قابل دسترس نیست، بسیاری از استراتژی های بازاریابی دیگر رستوران های شما بسیار کم موثر خواهند شد! مشتریان نیاز به دسترسی به یک منوی آنلاین دارند، در غیر این صورت آنها به جای دیگری به جستجو خواهند پرداخت.

 

9. استفاده از موبایل

پیش بینی شده است که در این سال، نیمی از کلیه های پرداخت ها بر روی گوگل و فیس بوک از یک دستگاه تلفن همراه انجام خواهد شد! رستوران ها یکی از بهترین نامزدها برای تبلیغات تلفن همراه هستند، زیرا کاربران اغلب به دنبال گزینه های برای غذا خوردن در رستوران در حین حرکت هستند. تبلیغات تلفن همراه ارزان تر از تبلیغات دسکتاپ هستند، و تلفن همراه دارای نرخ تبدیل قابل توجه ای می باشد.

مهم تراین  نکته تبلیغات در فیس بوک و گوگل این است که به شما اجازه می دهد تا انواع سفارش ها را از تلفن همراه بگیرید و گزینه های که بیشترین پیشنهاد را میدهند مورد هدف قرار دهید.. به عنوان مثال، در گوگل شما میتوانید پیشنهادهای  خود را در منوی رستوران زمان شام افزایش دهید، زمانی که اغلب کاربران به دنبال فست فود در تلفنهای همراه خود هستند. افزایش پیشنهادات در طول دوره شام خوردن، شانس شما را برای ارائه یک پرس و جو خاص افزایش می دهد. این به این معنی است که اولین آگهی  شما می تواند برای جستجو در مورد "پیتزا" باشد زمانی که کاربران در جستجوی یک برش پیتزا هستند. اگر شما یک بازاریاب رستوران ندارید، آگهی از طریق تلفن همراه را از دست ندهید(نکات بیشتری برای بازاریابی رستوران اینجا را دریافت کنید).

 

10. آگهی های هدفمند

برای اکثر رستورانها محلی، اسم یک مسابقه است. اکثر افراد به دنبال خوردن غذاهای خوب در نزدیکی خانه خود هستند و شما در ابتدا با سرمایه گذاری در تبلیغات جغرافیایی، هدف بیشترین تاثیر را از تلاش های بازاریابی آنلاین خواهید داشت. تبلیغات جغرافیایی به شما کمک می کند تا پول خود را صرفه جویی کنید و اطمینان حاصل کنید که فقط کاربران در شهرهای خاص یا در شعاع خاص آگهی های شما را مشاهده می کنند (از بین بردن کلیک های غیر مرتبط است که می تواند به شما پول زیادی را صرف کند).

 

بر خلاف تبلیغات چاپی و فرستنده هایی مانند مجله و غیره که برای مناطق بزرگ جغرافیایی هدف قرار می گیرند، بازاریابی دیجیتال می تواند بسیار هدفمندتر باشد. خدمات تبلیغاتی آنلاین، از گوگل به فیس بوک و توییتر، گزینه های تبلیغاتی جغرافیایی را ارائه می دهند. اطمینان حاصل کنید که از مزایای این ویژگیهای هدفمند دستی استفاده کنید تا بهترین تبلیغات خود را در مقابل بهترین مشتریان خود دریافت کنید.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال