086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

انتخاب مناسب تجهیزات برای رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

تجهیزات رستوران شامل مواردی است که برای تهیه، طبخ، گرما و غذا مورد استفاده قرار می گیرد. این که آیا شما به دنبال ساختن رستوران مجلل، کافه تریا مدرسه یا کامیون غذا هستید، ما باید مطمئن شویم که تجهیزات و لوازم مورد نیاز رستوران شما را داشته باشیم. از اجاق ها و سرخ کنهایی که مي توان براي غذا در رستوران شما تا دستگاه هاي پر سر و صدا و يخچال هاي بازاريابي که براي استفاده در خانه می توان استفاده کرد، ما انواع لوازم آشپزخانه رستوران را ارائه مي دهيم.

 

اگر شما به دنبال تجهیزات پخت و پز و اجاقها هستید، همه چیز را از تجهیزات پخت و پز بخار گرفته تا کوره های ترکیبی و مایکروویو پیدا کنید. شما همچنین می توانید تجهیزات آشپزخانه رستوران را پیدا کنید تا بتوانید کارآیی غذا خود را افزایش دهید. ما حتی قفسه ها، چرخ دستی ها و میزهای کار را حمل می کنیم تا فضای ذخیره سازی بیشتری را در منطقه پشت سرهم به شما اراده دهیم.

 

برای نگهداری مواد غذایی خود از منطقه خطر، ما انتخاب گسترده ای از مواد غذایی نگهداری و گرم کردن تجهیزات، از جمله جداول بخار، گرمکن کشو، و چرخ دستی های ضیافت. شما همچنین می توانید تجهیزات رستوران سرد مانند یخچال و ماشین آلات یخ را پیدا کنید. با ساخت فروشگاه ما در رستوران شما می توانید هر بخشی از خدمات غذای تجاری خود را از اتاق نگهداری پشتی تا آشپزخانه به منطقه نمایشگاهی تأسیس کنید.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال