086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

نکات موثر مدیریت رستوران برای بهترین بودن

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

 

1. تمرکز بر خدمات مشتری

آیا بخشی از عناصر مخفی را برای اجرای یک رستوران مخفی می خواهید؟ این خدمات را بدون در نظر گرفتن وضعیت به مشتریان برتر ارائه می دهد. به درخواست مشتریان متوسل شوید، بهترین کار را برای حل مسائل و تلاش برای تجربه ناهارخوری خود داشته باشید. این ارزش ها را به کارکنان رستوران خود اضافه کنید و آنها را با آموزش های واضحی آماده کنید. اگر شما و کارکنان شما متعهد به ارائه رضایت مشتری هستند، شما نمیتوانید جداول را پر کنید.

 

2. طرح بازاریابی رستوران را توسعه دهید

هنگامی که برای به دست آوردن تبلیغات رستوران می آید، نترسید که خلاقیت بگیرید. شما نمی توانید انتظار داشته باشید که مشتریان در مورد رستوران شما بدانند و آگاهی داشته باشند؛ شما باید راه هایی برای رسیدن به آنها پیدا کنید و آنها را متقاعد کنید که از تاسیس رستوران شما بازدید کنند. این ممکن است با اجرای تبلیغات روزنامه یا رادیو، سرمایه گذاری در یک کمپین اجتماعی پرداخت شود یا با پست کردن رستوران شما در رسانه های اجتماعی باشد.

 

اگر شما نگران سرمایه گذاری مقدار زیادی پول در طرح بازاریابی رستوران هستید، جایگزین های زیادی وجود دارد که می توانید آن را امتحان کنید. این که آیا ارسال تصاویر غذا در اینستاگرام یا قرار دادن آگهی در یک تبلیغاتی اجتماعی است، هیچ بهانه ای برای بازاریابی رستوران خود نیست!

 

3. یک بودجه تنظیم کنید

مسئولیت حفظ بودجه رستوران شما را تضمین خواهد کرد که شما قادر به صرفه جویی در آینده برای کسب و کار خود هستید. با مدیریت موثر هزینه های خود ، شما هزینه های اضافی را به خطر نمی اندازید. چگونگی پرداخت هر ماه به هزینه های کار، غذا و زباله را محاسبه کنید. سپس مبلغ خاصی را برای هزینه های دقیقه آخر اختصاص دهید، مانند تعمیر کوره یا موجودی اضافی. نگه داشتن یک حساب کاربری دقیق از هزینه ها، درآمد و هزینه کمک خواهد کرد که شما در تمام طول سال باقی بمانید!

 

 

4. انگیزه کارمندان رستوران

کمک به انگیزه کارکنان رستوران شما باید در میان بزرگترین اولویت های شما باشد. داشتن یک تیم قوی از کارکنان می تواند موفقیت رستوران شما را تعیین کند. با استفاده از رقابت ها، بازی ها و سایر انگیزه ها ممکن است تیم خود را در مورد اجرای یک تغییر قوی هیجان زده کند. اگر آنها در رستوران شما راضی باشند، آنها قوی کار خواهند کرد!

 

 

5. ایجاد به روز رسانی های ضروری

اجرای یک کسب و کار سودآور نیاز به نگهداری ثابت دارد. به منظور بازخوانی منوها، در مورد مسائل مربوط به خدمات مشتریان و تکمیل پروتکل رزرو و محل خود، بر بازخورد مشتری تکیه کنید. بسیاری از رستوران ها از دلخوشی های خوب مشتریان سقوط می کنند، زیرا آنها مایل نیست با زمان تغییر کنند. اگر دکور شما قدیمی است و شما در ذوره جدید اقلام جدیدی را به رستوران خود اضافه نکرده اید، ممکن است وقت آن رسیده باشد تا تغییراتی ایجاد شود. اگر بخواهید تنظیمات را انجام دهید، مشتریان وفادارخود را حفظ می کنید.

 

مدیریت رستوران ملزوم بدون هیچ زحمتی نیست ! با تمرکز بر این پنج زمینه شروع کنید و پیشرفت های عملیات کلی کسب و کارتان را مشاهده خواهید کرد.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال