086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

6 ایده های بازاریابی رستوران برای کمک به اهداف

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

1. تمرکز بر نظرات شما در اینترنت

حضور خود را در چندین وب سایت گسترش دهید: TripAdvisor، Yelp، Google، Facebook، FourSquare.

 

علائم محل را در کسب و کار خود قرار دهید و از مردم بخواهید که شما را بررسی کنند و رتبه بندی را در این وب سایت ها بگذارند. مردم از این وبسایت ها به عنوان مرجع استفاده می کنند - مخصوصا اگر آنها به شهر جدید یا به دنبال چیزی تازه هستند.

 

2. مواد غذایی و نوشیدنی خود را به اشتراک بگذارید

گاهی اوقات شما فقط باید یک عکس از این صفحه زیبا برای به اشتراک گذاشتن با دوستان خود بکشید. آیا محصول شما تمایل به اشتراک گذاری دارد؟

 

همه چیز نباید یک اثر هنری باشد، اما باید همانطور که خوشمزه است آن را نگاه کرد.

 

اگر شما می توانید این کار را انجام دهید، مشتریان با خوشحالی عکس های نوشیدنی های خود را با دوستان خود به اشتراک می گذارند.

 

3. تجربیات بد را رفع کنید

پاسخ به نظرات بد مشتریان بوسیله عذر خواهی، مردم متوجه خواهند شد و قدردانی می کنند که وقت خود را برای تصحیح اشتباه خود گذاشته اید.

 

یک سری مشکلات اتفاق می افتد و مردم این را درک می کنند. این چیزی  است که شما بعد از اشتباه انجام می دهید که مهم است. از آنها بیاموزید و یک بررسی بد را نادیده بگیرید.

 

4. جسور و منحصر به فرد

مشتریان جوان اقلام تازه را می خواهند و از منوی قدیمی و یکسان اجتناب می کنند.

 

مواد غذایی هفتگی خود را اضافه کنید و نوشیدنی های ویژه را با ترکیبات فصلی یا ترکیبات عطردار و خوش مزه "فقط این هفته" به روز کنید. یک تجربه ایجاد می کنید که هر جای دیگری نمیتواند آن را دریافت کنید.

 

 

5. توجه ویژه به جو رستوران بپردازید

اگر شما Wi-Fi ارائه می کنید، آیا شما نیز فضای دیگری را در اختیار دارید که مردم واقعا می خواهند از آن استفاده کنند؟

 

بسیاری از افراد جوان مشغول به کار از راه دور هستند. محیطی را ایجاد کنید که در آن می توانید به تنهایی یا در گروه های کوچک از آن استفاده کنید.

 

آزمایش با میزهای کوچک یا بخش هایی با صندلی های سبک سالن و انتخاب نور طبیعی را انتخاب کنبد.

 

6. دانستن چه چیزی کار می کند و چه چیزی نمی کند

اگر چیزی کار نمی کند، توقف آن را انجام دهید و چیزی جدید را امتحان کنید.

 

انعطاف پذیر و با جریان جلو بروید. به مشتریان خود یک تجربه عالی بدهید و از طریق گفتن به دوستان خود در مورد آن، به نفع شما بازخواهند گشت.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال