086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

چگونه یک فر پیتزا برای فست فود و رستوران بخرید؟!

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

مواردی که قبل از خرید فر پیتزا برای فست فود باید در  نظر گرفت

 

با توجه به اینکه انواع گوناگون فر پیتزا در بازار وجود دارد، انتخاب کردن از بین  مدل های مختلف  فر پیتزا مشکل است ، خرید کردن تجهیزات برای رستوران یک سرمایه گزاری در نظر گرفته می شود. فلذا کسانی که تازگی رستوران راه اندازی می کنند باید آگاهانه تصمیم گیری کنند و برای تصمیم گیری آگاهانه لازم است که از احتیاجات رستوران خود آگاه باشند و بدانند چه نوع از پختن در نظرشان امی باشد و با چه تعدادی مشتری در روز در رستوران برخورد دارند. در زیر انواع گوناگونی از فرهای پیتزا به طور کلی بررسی می شوند و مزیت های هر کدام به صورت جدا گفته می شود که پس از خواندن این مطالب خواهید فهمید کدام یک برای رستوران مناسب است.

فر با قابلیت پخت سریع

این نوع از فر ها ترکیبی از مایکروویو و اجاق های معمولی با هم می باشند و گرمای آن ها با ترکیب می شود. این فرها نسبت به دیگر تجهیزات آشپزخانه صنعتی کوچک تر هستند، پس رو برای رستوران های کوچک، آشپزخانه دانشگاه ها، هتل ها و فروشگاه ها مناسب که خریداری شود.

فر های حرارتی

این فرها برای توزیع هوا بر روی غذاهایشان از فن  یا تهویه مناسب استفاده می کنند. این نوع از فر ها معمولا آرام تر و بزرگ تر از بقیه فرهای پخت سریع می باشند. این گونه از تجهیزات رستوران را می توان برای موسسات کوچک و بزرگ مورد استفاده قرار داد.

خرید فر پیتزا دست دوم و تجهیزات رستوران

خرید فر دسته دوم و یا نو، هردو ویژگی های خاص خود را دارد. معمولا فرهای دست دوم ارزان قیمت تر هستند با امکاناتی که یک فر نو دارد، و از تمام امکانات آن می توان استفاده کرد اما اکثر فرهای نو کارکردشان بهتر است و دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند و هر زمانی که دچاری مشکلی بشود، شرکت فروشنده مشکل فر را رفع می کند و اگر به تعمیر نیاز باشد آن را سریع درست می کند.

فرهای استفاده شده یا دست دوم بیشتر دچار مشکل و تعمیر می شوند، هرچند اگر قبل از خرید درباره ی محصول موردنظر تحقیق کنید احتمال اینکه آن محصول خراب باشید پایین می آید اما با توجه با اینکه در معرض آسیب دیدن قرار دارند، بهتر است فر های دست دوم را برای رستوران خریداری نکنید زیرا هنگامی که انتظار ندارید ممکن است مشکلی براش  پیش آید. به خاطر داشته باشید مشخصات مشترکی که در هر دو فر دست دوم و نو مشاهده می شود، در فر های نو بهتر می باشند.

جست و جوی یک فر مناسب

گاهی وقتا خریدن یک فر پیتزا برای رستوران می تواند مانند پیدا کردن مو در ماست باشد از این رو شرکت برای کمک کردن و راهنمایی به خریداران گروهی از مشاوران تشکیل داده است که شما می توانید با تماس و ارتباط (تلفنی یا تلگرامی) با کارشناسان فروش صحبتهای خود را بیان کرده و از آن ها مشورت بخواهید. مهم نیست که رستوران شما در کدام نقطه از یک شهر یا کشور باشد، ما برای شما بهترین محصولات را ارسال میکنیم.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال