086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

مشتریانی که به آشپزخانه صنعتی شما می آیند،چه کسانی هستند؟

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

روش جذب مشتری در آشپزخانه های صنعتی

آشپزخانه های صنعتی برای جذب مشتری هیچ وقت نمی توانند به گونه ای کار کنند که همه ی بازار را در اختیار داشته باشد و همه نوع از مشتریان را جذب کنند. این واقعیتی است که بیشتر مدیران صنایع غذایی با آن نمی توانند کنار بیایند و آن را قبول نمی کنند اما حقیقت همین می باشد، به دلیل سلیقه های متفاوتی که بین مردم و مشتریان وجود دارد، شما هیچوقت نمی توانید همه ی بازار را دست بگیرید. زمانیکه همه سعی خود را انجام می دهید تا نظر همه ی مشتریان و انواع مختلف مردم جلب کنید، به مرور زمان به این نتیجه می رسید که علاقه هیچکدام از مشتریان و افراد را جلب نکرده اید.

در آشپزخانه های صنعتی چه می گذرد؟

گاه وقتا افرادی که تصمیم دارند یک آشپزخانه صنعتی مانند رستوران تاسیس کنند. جایگاه این نوع از افراد در ابتدای کار مثل یک بوسکتس، ماشین ظرفشویی یا آشپز می باشد؛ ساعت ها تلاش می کنند و زحمت می کشند و پر انرژی و کارآفرین می باشند و گاهی اوقات بیشتر در کارهای خیریه، مدنی و سیاسی بیشتر از میانگین باقیه افراد دخالت دارند.

اگر چه این نکات  گفته شده از ویژگی های یک رستوران دار می باشد، اما داشتن این خصوصیات برایشان ضرورتی ندارد. به عنوان مثال، برخی از افراد که شروع به تاسیس رستوران و آشپزخانه صنعتی می کنند، اصلادر زمینه ی اشپزخانه صنعتی تجربه ای ندارند و نداشته اند و چیز خاصی در این زمینه و موضوع  نمی دانند. اما نیروهای را استخدام و بکار می گیرند که در این زمینه سابقه فعالیت و کار داشته اند (مثل آشپز ماهر و...) که به کمک این انسان ها به موفقیت می رسند.

با این اوضاع، هیچ جایگزینی برای تمایل افراد به موفقیت و فراهم کردن انرژی به وجود نمی آید. اما چیزی که معلوم می باشد این است که همه ی آشپزخانه های صنعتی که در کارشان موفق شده اند از یک نقطه ای شروع کرده اند و پس از تاسیس شغلی مانند رستوران، به سختی تلاش کرده اند و زحمت کشیده اند و با تلاش و اراده توانسته اند رویایی که در سر داشته اند را به حقیقت تبدیل کنند.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال