086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

فر پیتزا تابشی

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

فر پیتزا ریلی برای پخت تعداد زیاد پیتزا pizza در فست فود ها و رستوران ها بدون دخالت دست و با سرعت زیاد استفاده می شود. سرعت پخت در فرهای پیتزا ریلی بالا و یکواخت است و نیاز به اپراتور در آن بسیار کم است.
 
پیتزا خام از یک طرف وارد و پس از پخت کامل بصورت خودکار از فر خارج و تخلیه می گردد.
 
توان پخت فر های پیتزا از دستگاه 80 تا 180 در ساعت متغییر است. که با توجه به امکان نصب تا 3 دستگاه بر روی هم، این ظرفیت تا 3 برابر قابل افزایش است.
 
شرکت خلاق دما گستر اراک در راستای توسعه محصولات خود اقدام به طراحی و تولید فر پیتزای تابشی نموده است. از مزایای این نوع فر پیتزا سرعت پخت بالا، مصرف کم گاز است.
 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال