086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

شروع و افتتاح کسب و کار در زمینه آشپزخانه صنعتی

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

افرادی هستند که با آغاز یک سرمایه گذاری در کار و یا خرید خانه برای خود به موفقیت رسیده اند. بر خلاف بازار سهام که مردم بصورت پاره وقت سرمایه گذاری میکنند، بیشتر در تمام وقت سرگرم کار در این زمینه می باشند، که این کار باعث می شود آنها برای رسیدن به انجام پروژه های بزرگ مالی شانس بیشتری داشته باشند.

اگر شما می خواهید در سرمایه گذاری به صورت انفرادی رفتار کنید، در مقابل، شما معمولا بصورت نیمه وقت کار میکنید و باید شما بدانید که شما در رقابت در مقابل کسانی قرار میگیرید که هر روز در حال سرمایه گذا ری می باشند و در کار خود خیلی حرفه ای عمل می کنند. حتی اگر شما تمام ذهن و فکر و وقتتان را برای مدیریت سهام های خود بگذارید، همچنان تماشاگری منفعل در کسب و کار خواهید بود که دیگران سکان انرا بدست دارند. اما وقتی که انرژی خود روی آشپزخانه صنعتی که قرار است سرمایه گذاری کنید بگذارید،رئیس خواهید شد حال میخواهد بهتر باشد و یا بدتر.

به عنوان مثال، یک دهه پیش، کالوین تصمیم گرفت تا یک انتشاراتی شراکتی را توسعه دهد. با توجه به اینکه او در آغاز کار خود توانست یک ریسک انجام دهد و موفق نیز شود، امروز در 50 سالگی، به مقدار 10 میلیون دلار دارایی خالص دارد که اگر بخواهد میتواند بازنشسته شود. حتی یک مشکل مهم و اساسی برای مدیران کسب و کارها  در زمینه آشپزخانه های صنعتی وجود دارد که کالوین نیز از گفتن آن دوری می کند و در نهایت به واسطه آن پول زیادی هم بدست میاورد زیرا این ها از مزایای غیرمادی سرمایه گذاری هستند و موجب موفقیت کسب و کارها می شوند.

به طور مشابه، ساندرا 20 سال است که به عنوان یک طراح داخلی مشغول به کار می باشد. او قبلا در صنعت مد به عنوان یک مدل کار می کرد و سپس به عنوان مدیر فروشگاه خرده فروشی فعالیت خود را شروع کرد. اولین تجربه وی در طراحی داخلی مربوط به طراحی مجدد اتاق های یک شرکت مربوط به یک پروژه ساختمانی بود.

ساندرا می گوید: "من زمانی که اولین اتاق را تزئین کردم تزئینات خودم در ان اتاق را بسیا زیبا دیدم با خودم گفتم که بله، این کاری بود که من دنبالش بودم.." امروزه شرکت ساندرا در بازسازی هتل های برجسته تحصص یافته است و اسم او بار ها در مجلات متعددی اورده شده است. او میگوید:« پول برای من مهم نیست؛ من با شوق این کار را انجام میدهم و کاری که با علاقه انجام شود بی شک نتیجه اش دیدنی خواهد شد


ساندرا همچنین از تزئین بسیاری از هتل های ایالات متحده لذت برده است. بیشتر کار افرینان شغل های کوچک (من جمله خود من) میدانند که راه اندازی یک کسب و کار مثل راه رفتن از میان گل های رز نیست، این کار هم خار های خودش را دارد. به لحاظ عاطفی و مالی، کارآفرینی گاهی اوقات مانند جاده لغزنده است. با این حال، علاوه بر مزایای مالی، صاحبان کسب و کارهای کوچک نیز می توانند تاثیر کار خود را ببینند و از آن لذت ببرند. شرکت های ترکیباتی، کالوین و ساندرا ده ها شغل جدید ایجاد کردند.

هر کسی نباید از تمایلات و ایده های ناب خود برای ایجاد شرکت برای سود کردن از کسب و کار های کوچک شروع کند. شما می توانید از طریق خرید یک کسب و کار موجود یا سرمایه گذاری در سرمایه گذاری های دیگر افراد، در پاداش های اقتصادی انها سهیم شوید. البته در مورد آن بعدها بیشتر صحبت خواهیم کرد و بر آشپزخانه های صنعتی متمرکزتر خواهیم شد.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال