086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

15 ایده بازاریابی رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

1.حضور داشته باشید

مطالعه انجام شده توسط پلت فرم تک واحد در تماس ثابت، نشان می دهد که 90٪ افرادی که در رستوران غذا می خورند از یک وب سایت رستوران قبل از رفتن به غذا بازدید می کنند. با 81 درصد از کاربران تلفن همراه رستوران ها بر روی تلفن خود تحقیق می کنند و 84 درصد از بررسی سایت های متعدد قبل از تصمیم گیری در سایت های مختلف،ضروری است که یک رستوران دارای یک وب سایت قوی برای هدایت ترافیک و فروش باشد.

 

2.مانع رقابت شود

اگر کسی نمی داند شما وجود دارید، نمی توانید یک گفتگوی دیجیتالی با مهمانان ایجاد کنید. شما ممکن است یک وب سایت داشته باشید، اما در 8 صفحه نتایج جستجو ذخیره شده هیچ کس آن را پیدا نخواهد کرد. یادگیری اصول بهینه سازی موتورهای جستجو می تواند به شما یک ضربه بزرگ در منجر و تبدیل شود. ما یک منبع عالی برای تسلط بر مبانی جستجوگرها در سایت ما ایجاد کرده ایم.

 

3.در آغوش فن آوری های در حال ظهور

پاسخ سریع کدهای کسانی که بلوک های نقطه مربع هستند یک راه عالی برای دریافت مهمانان در ارتباط با نام تجاری خود با ارائه اطلاعات شخصی خود، مشوق ها، و یا یک راه سرگرم کننده برای پرداخت می باشد. به عنوان مثال، The Melt، یکی از رستوران های زنجیره ای پخت و پز با کیفیت عالی رستوران ها می باشد، که کد QR را زمانی که سفارشات را آنلاین پرداخت می شود به مشتریان می دهد. با استفاده از این کد، آنها می توانند خط را بگذرانند و وعده غذایی خود را دریافت کنند. 5-10٪ از معاملات در The Melt بصورت آنلاین انجام می شود.

 

 

4.Yelp در راه است

Yelp یک ابزار قدرتمند برای رستوران است. افزایش یک ستاره در رتبه به معنای افزایش 9 درصدی درآمد است. با استفاده از برنامه جدید Monocle در برنامه Yelp، مهمانان حتی بهتر از یک سوپاپ بالقوه را بررسی می کنند. این برنامه واقعیت افزوده رتبه بندی بیش از یک نمایش زنده از جهان را نشان می دهد و اجازه می دهد تا مهمانان برای خواندن بررسی با یک لمس صفحه نمایش. چهره این تبلیغ رایگان را بیابید. رستوران خود را برای این سایت ثبت نام کنید، به طوری که شما در کنترل شهرت آنلاین خود هستید.

 

5. Google Places شما بروید

ابزار بازاریابی رایگان گوگل، Google Places، دیدگاه تجاری شما را نسبت به روند رو به رشد مهمانان رستوران ها قبل از بازدیدهای خود در اختیار شما قرار می دهد، در حالی که به طور همزمان تحلیل های مهم خود را ارائه می دهید، مانند آنچه که مهمانان قبل از انتخاب رستوران خود و یا جایی که مهمانان از شما میپرسند اگر شما در حال بررسی یک مکان دیگر هستید. اطمینان حاصل کنید که هیچ دیداری ارزشمندی را از دست ندهید.

 

 

6.دریافت مرسوم، مد روز

غذای محلی این صنعت را طوفان میکند. 72٪ از بزرگسالان می گویند احتمال بیشتری برای بازدید از یک رستوران که مواد تشکیل دهنده محلی دارد. پیشگام این روند این است که به وسیله کامیون بنفش هویج، یک کامیون غذا که مواد غذایی محلی را تهیه می کند، مجاز به تبدیل شدن به، یک مزرعه کامل برای غذا دادن به رستوران است.

 

 

7.دهان را مشغول نگه دارید

کلام دهان بهترین راه برای دریافت مشتریان از طریق درهای شما است. متاسفانه شما نمی توانید این نوع از تبلیغات را خریداری کنید. مهمانان متعهد مجبورند که دوباره بیایند و دوستان خود را به ارمغان بیاورند، بنابراین تمرکز بر ایجاد یک تجربه مشتری برجسته و همچنین ایجاد رستوران شما چیزی است که مردم می خواهند در آن خریداری کنند. به عنوان مثال، In-N-Out Burger در کالیفرنیا دارای غذای تازه و یک منو مخفی سرگرم کننده است. مهمانان احساس می کنند "در دانستن" زمانی که آنها سفارش می دهند و فرنی حیوانات یا چیزی "خاموش" داخل منو است.

 

 

8.حزب رسانه های خود را شروع کنید

مطبوعات احزاب فقط یک راه عالی برای تولید برخی از وزوز های ویروسی در هنگام باز کردن یک رستوران نیست. رستوران های تاسیس شده که می توانند از تبلیغات استفاده کنند، بهانه هایی برای میزبانی رسانه های تاثیرگذار و وبلاگ نویسان غذا از جامعه خود دارند. این رویدادها راه های عالی برای ترویج entrées جدید، انتخاب شراب و نوشیدنی است. در اینجا یک طرح رایگان در مورد نحوه قرار دادن حزب مطبوعات رستوران خود را در اینجا است.

 

 

9.یک دلیل، نه فقط یک ارتقاء

در یک مطالعه اخیر مصرف کننده ، 83 درصد از افراد مورد بررسی گفته اند که عادت های خرید خود را به یک مارک مربوط به علت تغییر می دهند. به همین ترتیب، جرسی مایک یک نقطه را برای هر سال به جامعه می دهد. جرسی مایک در مبارزات موفقیت آمیز خود، 1،1 میلیون دلار برای سوزان افزایش داد. G. Komen برای سازمان درمان. این کمپین خیریه آنها پوشش رسانه های ملی را به صورت رایگان و پیروان وفادار به دست آورده است.

 

 

10.پوشش را دریافت کنید شما می توانید شمارش کنید

در حالی که هر کسی که با یک دسته چک می تواند یک آگهی را خریداری کند، نه تنها هر کسی می تواند در معرض رسانه قرار بگیرد و مشتریان آنچه را که در رسانه ها می بینند اعتماد دارند. یک مصاحبه خوب و یا پست مهمان در یک سایت خبری برجسته می تواند بعد از پیگیری های رسانه های اجتماعی شما را منفجر کند و حتی اگر به درستی سازماندهی شده باشد، به وب سایت SEO کمک می کند. به همین دلیل است که اساسا رستوران باید در بازاریابی نقش مهمی داشته باشد، هرچند که ما در عصر اجتماعی قرار داریم.

 

 

11.اجتماعی کردن

رسانه های اجتماعی یک ابزار قدرتمند برای هر رستوران است. بین توییتر و فیس بوک، شما می توانید مکان های کامیون مواد غذایی و ویژه روزانه را در حالی که در ارتباط با مهمانان فعلی و بالقوه اعلام کرد. چهار ضلعی یک پلت فرم خلاقانه برای اعلام تبلیغات و افزایش ترافیک پا است، در حالی که اینستاگرام به شما و مهمانان شما اجازه می دهد تا ظریف ترین ظروف خود را به نمایش بگذارید. همه اینها برای استفاده و دسترسی میلیون ها کاربر هر روز رایگان است.

 

 

12.گفتن کلمه جادویی

مهمان کلمه "رایگان" را دوست دارد. این که آیا نمونه ای از بهترین غذاهای رستوران شماست؟ یا یک وعده ی غذایی برای تولد پسر یا دختر است، مشتریان به صورت رایگان جمع می شوند. با توجه به انجمن ملی رستوران، 70 درصد مردم روز تولد خود را معمولا با گروهی از دوستان و خانواده شام می خورند. این یک قیمت کوچک است که برای افزایش درآمد و امکان جذب مهمانان جدید پرداخت می شود.

 

 

13.روز خود را بساز

یک روز غذای سبک را انتخاب کنید و بررسی کنید. البته، شما بدون هیچ مشکلی برنده خواهید شد، به عنوان مهمان وفادار شادی خود را به اشتراک می گذارد، کسب و کار بیشتری را ایجاد می کند و از آن زمان غذای بیشتری را به دست می آورد زیرا یک وعده ی غذا 50 درصد رایگان است.

 

 

14.نگاه مشغول

هیچ کس نمی خواهد به یک رستوران برود که خالی باشد. تا زمانی که یک کارمند دارید، هیچ کس نباید یک پارکینگ خالی را ببیند. از کارکنان خود بخواهید تا در جلوی پارک ها پارک کنند تا زمانی که میزهای شما پر می شود، و سپس پس از رسیدن به ظرفیت، آنها را به مکان های مطلوب تر حرکت دهید.

 

 

15.خوش آمدگویس به همسایگان جدید

افرادی که به محله شما منتقل می شوند، پنج برابر بیشتر از میانگین جو به شمار می آیند تا به طور منظم وفادار به شما تبدیل شوند، بنابراین آنها را از دست ندهید. از خدماتی مانند هدف های متحرک استفاده کنید که می گویند خوشحالم که آنها آمده اند. نامه های خوش آمد گویی و گواهینامه های هدیه، نرخ های تعامل بیشتری را نسبت به بسیاری از وثیقه ها به دست می آورند، بنابراین از این همسایگان جدید بیشتر استفاده کنید.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال