086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

8 ایده ترویج رستوران بدون مشکل

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

1. یک برنامه وفاداری ایجاد کنید

ایجاد یک برنامه وفاداری مشتری یک راه عالی برای رستوران است تا مشتریان راضی خود را برای بازدیدهای آینده بازگردانید. با ارائه پاداش های مشتری بر اساس بازدید کنندگان و یا مقدار صرف شده ، شما قادر به نگه داشتن مشتریان سودآور خود خواهید بود. شما می توانید از انواع مختلف انگیزه ها، از جمله پاداش های فیزیکی، پول نقد، تخفیف، محصولات رایگان استفاده کنید. تعیین کنید که چگونه برنامه بهترین نتیجه را برای مشتری و کسب و کار شما به ارمغان می آورد.

 

ایجاد یک برنامه وفاداری:

 

دلیل را برای مشتریان خود برای بازگرداندن مجدد رستوران خود بگذارید.

روابط را با مهمانان خود بهبود دهید.

به شما کمک می کند یک پایگاه داده از مهمانان خود بسازید.

تعداد بازدیدکنندگان مهمان شما را افزایش می دهد.

 

 

2. یک وب سایت ظریف و کاربردی ایجاد کنید

این عصر دیجیتال است و مشتریان موجود و جدید شما همه می توانند به صورت آنلاین پیدا شوند. داشتن حضور آنلاین با یک وب سایت ظریف و کاملا کاربردی کاملا ضروری است. یا برای ساختن و ایجاد وب سایت حرفه ای کمک بگیرید که شخصیت رستوران شما و فلسفه غذا را نشان می دهد یا دست خود را برای ساختن امتحان کنید.

از محتوای قانع کننده استفاده کنید و موارد منحصر به فرد را به اشتراک بگذارید. لیست منو، توصیفات مشتری، یک ماژول رزرو و نقشه را ترک کنید و دستورالعمل های روشن در پیدا کردن یا تماس با مکان خود را فهرست کنید.

 

چند مزیت داشتن یک وب سایت:

 

یک تصویر برند قوی ایجاد کنید.

یک "خانه" داشته باشید که تمام حساب های رسانه های اجتماعی منجر به آن شوند.

رزرو آنلاین.

برای ارائه ایده ای که مشتریان می توانند قبل از ورود به آن انتظار داشته باشند.

به نظر می رسد در نتایج جستجو برای تولید ترافیک بیشتر.

 

3. نمایش در بالای گوگل

هنگامی که مردم برای رستوران ها به اینترنت نگاه می کنند، شما می خواهید نام رستوران خود در بالای صفحه برای اولین بار بیاید. حدود 95٪ از جستجوهای اینترنتی از طریق گوگل اتفاق می افتد و به طور کامل از مزایای بازدیدکنندگان خود در نتایج جستجو محلی شما در رستوران دیدن می کند، جزئیات کسب و کار خود را در گوگل به روز می کند. این می تواند حضور شما را در جستجوی گوگل و نقشه گوگل افزایش دهد و رتبه بندی محلی شما در گوگل به شما کمک کند.

 

این چند نکته است که به شما کمک می کند تا به بالا برسید:

 

اطلاعات کامل و دقیق کسب و کار خود را وارد کنید.

مکان کسب و کار خود را تأیید کنید

ساعت کاری خود را دقیق نگه دارید

پاسخ به بررسی

اضافه کردن عکس.

 

 

4. رستوران خود را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنید

رسانه های اجتماعی یک راه عالی برای ارتباط با مشتریان خود است و رستوران خود را در فضای دیجیتال نشان می دهد با تقویت چیزی که رستوران شما را منحصر به فرد می کند. با در نظر گرفتن بیشتر افراد از سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و Instagram برای به اشتراک گذاشتن تجربیات خود، بسیار مهم است که شرکت ها بدانند چگونه با مشتریانی که از این سیستم عامل ها استفاده می کنند ارتباط برقرار کنند.

 

مزایای دیگر از مشارکت رسانه های اجتماعی عبارتند از:

 

به طور مستقیم مشتریان خود را هدف قرار دهید.

مشتریان را به سخنگویان تبدیل کنید.

بازاریابی رایگان

اعتماد و وفاداری به نام تجاری را بهبود می بخشد.

 

 

5. تبلیغات در فروشگاه مواد غذایی محلی

چگونه در مورد نام رستوران خود را در پشت یک فروشگاه مواد غذایی یا سبد خرید قرار دهیم؟ به این ترتیب شما از همکاری و توسعه کسب و کار یکدیگر حمایت می کنید و ایجاد رابطه با کسی در جامعه که با محصول شما مرتبط است. شما همچنین می توانید تخفیف هایی را برای کسانی که به فروشگاه مواد غذایی می روند، ارائه دهید. این فقط یک راه عالی برای شبکه کردن و تبلیغ کسب و کار شما نیست بلکه برای حمایت از کسب و کار محلی دیگری نیز هست.

 

 

6. رویدادهای میزبان

شبهای مایکروویو، ساعت های شاد، نوار کارائوکه این رویدادها نه تنها سرگرم کننده میزبانی نیستند، بلکه یک ایده اصیل رستوران برای کسب و کار شماست. مشتریان شما منتظر رویداد خواهند بود و حتی می توانید هدیه های کوپن و یا نوشیدنی های رایگان را به برنگان بدهید.

 

چند ایده ی رویدادهای تبلیغی رستوران:

 

طعم غذا رویداد

شب کمدی

گفتگوهای موضوعی - در رابطه با استقرار شما (به عنوان مثال در مورد غذاهای و فرهنگ، مواد تشکیل دهنده، روش های پخت و پز) ایده آل است.

نوشیدنی و پنیر رویداد

موسیقی زنده

 

 

7. مشتریان خود را درگیر کنید

یکی دیگر از ایده های بازاریابی بزرگ در رستوران این است که به طور مستقیم با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. شما می توانید فرم های بازخورد مشتری را به عنوان راهی برای تعیین سرویس خود توزیع کنید. شما می توانید با استفاده از پایگاه داده ها برای ارسال کوپن های مشتریان در روزهای تولد و سالگرد خود و یا ارسال ایمیل هر زمان که یک پیشنهاد خاص یا رویداد اتفاق می افتد در رستوران انجام دهید.

 

 

8. پیشنهاد غذای محلی را تهیه کنید

بهترین راه برای ساختن حسن نیت این است که شما در اینجا نه تنها مواد اولیه تازه تهیه می کنید بلکه از کشاورزان محلی نیز حمایت می کنید که محصولات با کیفیت بالا را برای تولید محصولات کشاورزی در اختیار دارند. بیشتر مشتریان تحصیل کرده و از ریشه های غذای خود آگاهی دارند.منابع محلی به این معنی است که شما از یک ملک تجاری کوچک مانند شما حمایت کنید.

 

 

مشتریان را به رستوران خود هدایت کنید با این استراتژی های بازاریابی و تبلیغاتی رایگان که مطمئنا حضور شما را در جامعه و وب افزایش می دهد.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال