086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

9 ایده تازه بازاریابی رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

وفاداری را جدی بگیرید

آیا می دانستید که هزینه کسب و کار 5-7 برابر بیشتر از برای به دست آوردن یک مشتری جدید است تا اینکه به یک موجود تبدیل شود؟ نه تنها این، بلکه به طور متوسط مشتریان وفادار در طول عمر خود 10 برابر هزینه می کنند. با توجه به وفاداری مشتری  به طور جدی و ارائه مشتریان به توانایی کسب پاداش برای بازدید از کسب و کار شما، همچنین شما قادر خواهید بود که مشتریان سودآور خود را حفظ کرده و منابع را که ممکن است در مورد خرید مشتری هدر ندهید، اختصاص دهید و فعالیتهای بیشتری را اضافه کنید.

 

 

ساخت یک وب سایت ساده و زیبا

طبق یک مقاله بازاریابی پرطرفدار، تقریبا 50 درصد از ترافیک وب سایت رستوران بر روی دستگاه های تلفن همراه انجام می شود. رستوران هایی که وب سایت های پاسخگو تلفن همراه را ارائه می دهند، تا 64 درصد از جستجوگران را تبدیل می کنند. بسیاری از وبسایتهای با کیفیت با کیفیت بالا وجود دارند که رستوران ها را قادر می سازند تا وبسایت های دوستانه مانند Squarespace و Wix را ایجاد کنند. محتوای وب سایت رستوران شما و بسیاری از منوهای فصلی شما باید محدود به تعداد کمی از گزینه های به وضوح تعریف شده (مانند منو، سفارش، تماس، مکان) باشد.

 

 

رشد بانک اطلاعات مشتری خود را افزایش دهید

شهرت شما می تواند کسب و کار شما را به خطر بیندازد. حجم واقعی بررسی ها واقعا مهم نیست. در عوض، تعدادی از بررسی های مثبت، خون زندگی شما در رستوران می شود. سایت هایی مانند Yelp، Urbanspoon و Zagat یک محیط را برای مشتریان فراهم می کنند تا ابراز دوست داشتن درباره خود و غذای شما، محیط و خدمات مشتریان خود را ابراز کنند. براساس یک نظرسنجی که توسط تحقیقات ابعادی انجام شده است، افرادی که دارای تعامل ضعیف بودند، 50 درصد بیشتر به اشتراک گذاری آن در رسانه های اجتماعی نسبت به کسانی که تجربه خوبی دارند انجام می دهند، 52 درصد بیشتر به اشتراک گذاری آن در یک سایت آنلاین نظرسنجی مانند Yelp با پاسخ دادن به عموم به همه بررسی ها، مطمئن باشید که در بالای شهرت کسب و کارتان باقی بمانید. شما همچنین باید مشتریان وفادار خود را قادر به بررسی کسب و کار خود را در Yelp - افزایش احتمال که آنها یک بررسی مثبت را ترک کنید!

 

 

تبدیل شدن به رسانه های اجتماعی

تعدادی از رسانه های اجتماعی مشتریان رقبا در دسترس تعداد گزینه های موجود در فروشگاه مواد غذایی محلی شما هستند. مهم نیست چندین گزینه را از دست بدهید بلکه در عوض با تمرکز بر پرورش آنهایی که بیشتر اهمیت دارند تمرکز کنید. هنگامی که شما یک صفحه فیس بوک و توییتر برای رستوران خود ایجاد کرده اید، با رانندگی مشتریان در مورد بازدید آنلاین خود صحبت کنید و تمرکز خود را بر روی "جمع آوری" ها و "توییت ها" قرار دهید. همچنین چند ابزار مدیریت رسانه ای برای کمک به شما وجود دارد. حضور رسانه های اجتماعی خود را مدیریت کنید، از جمله Sprout Social، Hootsuite و Buffer

جمع آوری اطلاعات در مورد مشتریان خود

اکنون سال 1995 به سر نمی بریم، اما بعضی از مشتریان رستوران ها همچنان کارت های خود را در یک کیسه  و یا آدرس ایمیل خود را بر روی یک تکه کاغذ می نویسند. برخی رستوران ها هیچ اطلاعاتی در مورد مشتریان خود ندارند. جمع آوری داده ها در مورد مشتریان شما دیگر امروزه در رقابت جهانی آنلاین اختیاری نیست. ارائه یک برنامه وفاداری دیجیتال، روش های جمع آوری داده های آنلاین را با استفاده از اجازه دادن به رستوران شما برای جمع آوری اطلاعات عملیاتی بر روی مشتریان خود و تصمیم گیری هایی که تاثیر مثبت بر کسب و کار شما دارد، به ارمغان می آورد.

 

 

شرکت در اقتصاد تقاضا شده

طبق گفته مایک جاکیونی، مشارکت کننده کارمند داخلی کسب و کار، اقتصاد تقاضا شده به عنوان "فعالیت اقتصادی ایجاد شده توسط شرکت های فن آوری که تقاضای مصرف کنندگان را از طریق تأمین فوری کالاها و خدمات تحقق می یابد" تعریف می شود. شرکت هایی مانند Postmates، GrubHub و Caviar با توجه به توانایی آنها در گسترش دسترسی موجود رستوران های محلی و تأثیر مثبتی بر تخصیص کار به سوی تحویل غذا و سفارش بر اساس سفارش ارزش گذاری می شود.

 

 

استفاده از تلفن همراه برای ایجاد تجربه مشتری

هیچ راز نیست که همه ما گوشی های هوشمند خود را دوست داریم. به عنوان مشتریان، ما در مقایسه با یک دهه قبل، در دنیای تلفن همراه بسیار بیشتر زندگی می کنیم. با در نظر گرفتن روند تلفن همراه، رستوران هایی که با برنامه های وفاداری همکاری می کنند یا برنامه خود را ارائه می دهند، شاهد افزایش تعامل و فعالیت هستند که می تواند به چسبندگی، ارتباطات عمیق تر و وفاداری بیشتر منجر شود. به عنوان مثال، کوکی های گرمسیری توانستند بین بازدیدکنندگان مشتری 50 درصد را با تعجب و لذت بردن از مشتریان خود کاهش دهند. با استفاده از برنامه وفاداری خود، مشتریان خود را به خاطر فرصتی برای برنده شدن در یک مسابقه آزاد ایمیل فرستادند.

 

 

موج تازه ای از زمین و میز و محلی برای اقامت در اینجا است

با ارائه محصولات خود به مشتریان محلی، محصولات غذایی خود را از دست ندهید، از مزایای دو طرفه ای که در آن دیگر رستوران هایی محلی استفاده می کنند، سرمایه گذاری کنید. از دیدگاه مواد غذایی، تهیه مواد محلی به این معنی است که شما مشتریان تازه و با کیفیت بالا را ارائه می دهید که به طور کلی قیمت های بالاتر و حاشیه های بهتر را اداره می کنند. از یک منظر قابل فروش، ارائه مواد تشکیل دهنده مزرعه به ظاهر به معنی درک کیفیت غذایی شما بسیار بالاتر صورت خواهد بود. علاوه بر این، شما می توانید ادعا کنید که با حمایت از کشاورزان محلی، شما در حال ایجاد حسن نیت در جامعه محلی هستید

 

 

ارائه رزرو آنلاین

اگر در حال حاضر هیچ راهی برای مشتریان برای رزرو آنلاین در اینترنت ارائه نکنید، باید برای رزرو آنلاین مانند OpenTable ثبت نام کنید. ابزار رزرو آنلاین مشتریان جدید و موجود را با یک راه سریع و آسان برای رزرو جدید، تغییر رزرو و تجارب خود به اشتراک می گذارد.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال