086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

ایده های بازاریابی

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

 

1.غذای خود را نشان دهید

 

تصاویر غذای آنلاین روندی هستند که در حال رشد بودن را نشان می دهد. با ظاهرا صدها هشتگ های مرتبط با غذا تنها در اینستاگرام به تنهایی، داشتن عکس های عالی از غذای شما یک ایده بازاریابی رستوران است، زیرا آنها اجازه می دهند رستوران خود به راحتی بخشی از گفتگو گسترده تر آنلاین شود.

 

سبک های مختلف عکاسی غذایی وجود دارد. تصاویر مواد غذایی محبوب رسانه اجتماعی اغلب از بالا با نور عالی گرفته شده است. برای به دست آوردن بیشترین تاثیر، وقت آن است که تمرین این تکنیک را انجام دهید، و یا بودجه اجازه استخدام یک عکاس حرفه ای. شما می توانید راهنمایی های بیشتری در رابطه با گرفتن عکس غذای تولید بزاق در اینجا پیدا کنید.

 

هنگامی که تصاویر خود را پیدا کرده اید، برای نشان دادن خواص مواد غذایی محبوب در اینستاگرام جستجو کنید و برچسب های خود را ایجاد کنید.

 

 

2.شریک با خدمات رزرو

 

سیستم های رزرو، مانند Open Table، در چند سال گذشته منفجر شده اند و به رستوران ها اجازه می دهد تا گزینه های بیشتری برای ورود کسانی که می خواهند شام بخورند ارائه می دهد. بسته به بازار شما در رزرو آنلاین می تواند اغلب 50٪ از کل رزرو را تشکیل دهند، بنابراین این سرویس ها معمولا کانال بازاریابی حیاتی برای رستوران ها است.

 

در هر کشوری که در آن کار می کنید، حداقل یک پلت فرم رزرو وجود دارد که می تواند به شما کمک کند رزرو کنید. برای مثال خلیج فارس، رستوران ها می توانند از پلت فرم رزرو آنلاین ما استفاده کنند و همچنین از نرم افزار مدیریت رستوران ما استفاده کنند.

 

 

3.ارسال ایمیل های هدفمند

 

در حالی که یکی از قدیمی ترین استراتژی های بازاریابی آنلاین، بازاریابی ایمیل است هنوز یکی از بهترین راه های رسیدن به مشتریان است.

 

برای رستوران ها، بازاریابی ایمیل در مورد گرفتن diners است که بازدید یک یا دو بار برای تبدیل شدن به مشتریان به طور منظم. برای به دست آوردن حداکثر تاثیر، مهم است که شما لیست تماس مشتری خود را جمع آوری و مدیریت کنید، بنابراین شما می توانید با کمپین های ایمیل طراحی شده برای مشتریان از طریق درب بازرسی. سیستم های رزرو دیجیتال به طور خودکار مخاطبین را از رزرو های آنلاین ایجاد کنید، اما شما همچنین باید از آدرس های پست الکترونیکی و تلفن برای پست الکترونیک خود بپرسید تا بتوانید به تعداد زیادی از افراد دسترسی پیدا کنید.

 

 

4.دریافت وبلاگ نویسی در هیئت مدیره

 

شما ممکن است در مورد استفاده از قدرت بازاریابی تأثیرگذار برای ترویج رستوران خود شنیده باشید. این مفهوم ساده است - افرادی را دعوت کنید که به صورت آنلاین بزرگ شوند تا رستوران خود را به عنوان راهی برای رسیدن به این کلمه بررسی کنند و همچنین برخی از بررسی های مثبت را برآورده کنند.

 

بازاریابی تأثیرگذار برای رستوران ها یک ابزار عالی برای تولید وزوز است مخصوصا اگر رستوران تازه باز شود. اجرای یک مبارزۀ وبلاگ نویس موفق نیاز به صبر و احترام در هنگام برخورد با بازرسان دارد، اما اگر به درستی انجام شود، یک راه مقرون به صرفه برای تولید دسترسی زیادی به مشتریان بالقوه است.

 

اطمینان حاصل کنید که با تأثیر گذارانی که پیروان را دوست دارند و می توانید برای غذا در رستوران خود هزینه کنند، تماس بگیرید.

 

 

5. حساب کاربری گوگل خود را تنظیم کنید

 

گام اول ادعای یک حساب کسب و کار گوگل برای رستوران شما است، هر چند که هر کسی برای نام رستوران شما جستجو می کند، یک جعبه اطلاعات بزرگ به طور مستقیم در نتایج جستجو نمایش داده می شود.

 

  یک حساب کسب و کار گوگل به شما امکان می دهد ساعت ها، عکس ها، محل، منو و ساعات کاری خود را به وب سایت خود نشان دهید. شما همچنین می توانید از دینر ها به طور مستقیم در نمایه خود دریافت کنید. حساب های تجاری گوگل را می توان در اینجا تنظیم کرد.

 

 

6. از پستهای گوگل برای رویدادها استفاده کنید.

 

پست های گوگل یک ویژگی است که به عنوان بخشی از تجارت گوگل در سال 2017 معرفی می شود. این اجازه را می دهد تا رستوران ها رویدادهای موقت را به اشتراک بگذارند، که به طور مستقیم در نمایه کسب و کار خود ظاهر می شود، زمانی که کسی نام تجاری را جستجو می کند.

 

پست های گوگل مهم هستند، زیرا در نتایج جستجو مقدار زیادی از فضای روی صفحه نمایش را می گیرند، به شما این امکان را می دهد که دید بالا و همچنین به شما اجازه می دهد رویدادها و تخفیف ویژه را مستقیما از صفحه جستجو ترویج کنید. برای استفاده بیشتر از پست ها توصیه می کنیم با استفاده از یک ویجت رزرو برای رستوران خود، به طوری که diners می تواند به طور مستقیم از نتایج جستجوی گوگل.

 

7. NAP های خود را به ترتیب نگه دارید

 

NAP نام، آدرس و شماره تلفن را نشان می دهد و این موضوع این است که موتورهای جستجوگر، از جمله گوگل، تصمیم می گیرند رستوران خود را هنگامی که کسی در جستجوی کسب و کار خود را محلی می کند، نشان دهد.

 

بهترین استفاده از NAP ها به این معنی است که مطمئن شوید نام، آدرس و تلفن شما در سراسر وب سازگار باشد. این بدان معنی است که بررسی کنید که NAP های شما در وب سایت شما با تمام پروفایل های شما در پلت فرم شخص ثالث مانند Yelp، پروفایل های رسانه های اجتماعی شما و هر دایرکتوری دیگر که در لیست آنلاین قرار دارد، مطابقت دارد.

 

 

 

8. تبلیغات در Google Adword

 

به عنوان اکوسیستم آنلاین توسعه تبلیغات دیجیتال در حال تبدیل شدن به بیشتر است و بیشتر از یک مورد نیاز برای رستوران می باشد. یک گزینه خوب، اما اغلب گران است Google Adwords، به شما اجازه می دهد در مقابل افرادی که در جستجوی گزینه های ناهارخوری رستوران شما هستند، به آن دسترسی پیدا کنید.

 

فقط خودتان را برای جستجوی نام رستوران یا غذای خود محدود نکنید. شما همچنین می توانید به افرادی که به دنبال تخفیف در مورد غذا، رویدادهای خاص یا محل اقامت هستند، تبلیغ کنید.

 

 

9. ایجاد برنامه های وفاداری استثنایی

 

در شرایط بازاریابی معمولا ارزان تر است که یک مشتری تکرار شود تا اینکه یک محصول جدید را دریافت کنید. به همین دلیل برنامه های وفاداری می تواند تاکتیک بازاریابی بزرگ برای رستوران ها باشد.

 

به طور معمول، برنامه های وفاداری شامل دادن غذا یا نوشیدنی رایگان به جای کسب و کار تکراری می شود. شما می توانید این برنامه را خودتان مدیریت کنید یا از یک ارائه دهنده شخص ثالث استفاده کنید. شما می توانید در مورد گزینه های بیشتر در اینجا بخوانید.

 

 

 

10. همکاری با خدمات تحویل آنلاین

 

خدمات تحویل یک راه نسبتا جدید برای بازاریابی رستوران شما و درآمد بیشتری است. خدمات مانند Deliveroo و UberEATS به شما اجازه می دهد منو خود را برای تحویل خانه بدون نیاز به مقابله با هر گونه تدارکات به فروش برسانید. بنابراین شما باید بتوانید یک شریک مناسب برای رستوران خود پیدا کنید، مخصوصا اگر در یک شهر بزرگ کار کنید.

 

 

11. رسیدن به پیشرفت با تبلیغات فیسبوک

 

پلت فرم تبلیغاتی فیس بوک، نمایش مشخصات عمومی را پوشش می دهد، به طور فزاینده برای رستوران ها ضروری است. فیس بوک بسیاری از ابزارها و محصولات تبلیغاتی را ارائه می دهد که پتانسیل بازاریابی گسترده ای برای رستوران ها دارند. با این حال ،کلید موفقیت ، فراتر از دکمه "تقویت" است و از ویژگی های پیشرفته تر فیس بوک استفاده می کند.

 

 

 

12. پایگاه های داده موجود خود را با مخاطبان سفارشی FB تبلیغ کنید

 

همانطور که در بالا ذکر شد نگهداری پایگاه داده مشتری یک فعالیت بازاریابی ضروری برای رستوران ها است. همچنین ارسال ایمیل به دینرها، شما همچنین می توانید لیست ایمیل های خود را در ارتباط با تبلیغات فیس بوک به طور مستقیم برای افرادی که قبلا از رستوران خود بازدید کرده اید تبلیغ کنید.

 

فرآیندی ساده است. لیست ایمیل های خود را در فرمت CSV ببینید و آن را به مدیر تبلیغات آپلود کنید. (همچنین می توانید از شماره تلفن استفاده کنید.) هنگامی که فیس بوک لیست شما را به پروفایل های فیس بوک متصل می کند، شما مخاطبان را برای ارسال تبلیغات به فیس بوک خواهید داشت. در حال حاضر شما می توانید تخفیف، وفاداری و یا اطلاعات رویدادهای آینده به افرادی که می دانید، احتمالا در حال حاضر در رستوران شما علاقه مند است.

 

 

13. کاربران فعلی خود را به یک مخاطب نگاه کنید

 

قدرت لیست ایمیل شما و فیس بوک تنها با مشتریان قبلی شما متوقف نمی شود. بر اساس ایمیل شما همچنین می توانید فیس بوک را برای سایر کاربران فیس بوک خود که برای مشتری های فعلی مشابه هستند پیدا کنید. فیس بوک این مخاطب را به عنوان یک مخاطب شبیه سازی می کند و این یک راه فوق العاده قدرتمند برای رسیدن به افراد بیشتری است که احتمالا تبدیل به آیندگان می شوند.

 

 

14. از تبلیغات فیس بوک استفاده کنید

 

تبلیغات ارائه شده یک ویژگی شناخته شده کمی از تبلیغات فیس بوک است که برای ایجاد کسب و کار برای ارائه تخفیف آسان است. این نوع آگهی طراحی شده است که در فروشگاه ذخیره شود تا زمانی که دینرها به رستوران شما می آیند آسان است برای استفاده از این پیشنهاد یکپارچه.

 

 

15. استفاده از روزهای تولد

 

روز تولدهای سال است که به احتمال زیاد مردم را به رستوران ها می آورد. بهترین استراتژی بازاریابی برای جشن های تولد، پیگیری جشن تولد مهمان ها است و سپس چند هفته قبل از تاریخ ارسال ایمیل به مردم به عنوان یک یادآوری ارسال می شود.

 

اگر شما نمی توانید روزهای تولد را از مهمانان خود جمع آوری کنید، ارائه یک دسر مخصوص یا اقلام منو فقط برای رزرو روز تولد راهی برای ایجاد شهرت است.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال