086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

5 ویژگی که باید هر وب سایت رستوران داشته باشد

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

آیا یک رستوران نیاز به یک وب سایت دارد؟

بله کاملا

 

تقریبا نیمی از رستوران ها این وب سایت ندارند و یا وب سایت آنها قدیمی شده است

 

برخی  صفحات رسانه های اجتماعی خود را آنلاین حضور اولیه خود کرده اند. با این حال، دیگران حضور خود را در سیستم عامل های شخص ثالث به عنوان حضور آنلاین اولیه خود ساخته اند

 

این یک اشتباه بزرگ است از آنجا که کسب و کار آنلاین حضور خود را ندارد. زودتر یا بعدا به کسب و کار صدمه وارد می کند

 

 

حضور اولیه آنلاین

مهم این است که رستوران به صورت آنلاین در دسترس باشد. هنگامی که افراد نام تجاری یا غذا را جستجو می کنند، وب سایت رستوران باید در نتایج جستجو نشان داده شود.

 

هنگامی که بازدیدکنندگان در وب سایت رستوران قرار می گیرند، اینکه آیا آنها باقی می مانند و یا ترک می کنند، بستگی دارد که آیا از وب سایت ارزش می گیرند یا خیر.

 

بالاتر از همه، وب سایت باید اطلاعاتی را که مشتریان به دنبال آن هستند، ارائه دهند و آنها را تشویق به شرکت در آنلاین کنند. و در نهایت از رستوران دیدن

 

یک وب سایت قدیمی یا وب سایتهای ساختمانی هیچ ارزشی برای رستوران یا مشتریانش ندارد

 

 

طراحی وب سایت رستوران

اهداف وب سایت رستوران می تواند بسیار باشد. اما اگر هدف اصلی وب سایت رستوران "تبدیل" است، که برای رانندگی کسب و کار جدید به رستوران است، طراحی وب سایت باید برای آن هدف اصلی بهینه سازی شود.

 

این 5 ویژگی هر طراح وب سایت رستوران باید داشته باشند تا تبدیلات را از بازدید کنندگان آنلاین به مشتریان ناهار خوری انجام دهند

 

 

طراحی دوستانه با موبایل

اکثریت مردم در حال حاضر از یک دستگاه تلفن همراه به وب سایت رستوران دسترسی دارند.

 

با استفاده از گوشی های هوشمند در حال حاضر همه جا، مردم در حال حرکت تمایل به جستجو برای رستوران ها یا در مرورگر تلفن همراه و یا نقشه برنامه مانند نقشه های گوگل و غیره که به طور مستقیم به وب سایت رستوران لینک می شوند..

 

بزرگترین چالش اندازه صفحه نمایش محدود در دسترسی به وب سایت رستوران در دستگاه های تلفن همراه است. ما باید بازدید کننده وب سایت را از نیاز به خرج کردن و زوم کردن برای خواندن و درک اطلاعات و حرکت به سایت بی نیاز کنیم.

 

اگر رستوران در حال حاضر یک وب سایت داشته باشد، قبل از رفتن به مهاجرت به طراحی پاسخگو همراه، ابتدا اطلاعات بازدید کنندگان آنلاین را بررسی کنید تا مطمئن شوید که وب سایت رستوران واقعا میزان قابل توجهی از ترافیک را از کاربران تلفن همراه برای توجیه سرمایه گذاری در طراحی دارد.

 

این داده ها به راحتی از طریق ابزارهای مختلف تجزیه و تحلیل با تجزیه و تحلیل گوگل محبوب ترین و آزاد استفاده می شود

 

 

نصب تجزیه و تحلیل موبایل

وب سایت رستوران باید تجزیه و تحلیل گوگل را در وب سایت نصب کند. این را می توان با ایجاد یک حساب کاربری در وب سایت گوگل تجزیه و تحلیل انجام داد.

 

ساده است که کد تجزیه و تحلیل گوگل را نصب کنید. اگر وب سایت رستوران یک وب سایت وردپرس است، نصب پلاگین تجزیه و تحلیل گوگل و اتصال به تجزیه و تحلیل گوگل همه چیز است که مورد نیاز است. برای وب سایت های دیگر، تجزیه و تحلیل گوگل فراهم می کند کد اچ تی ام ال است که می تواند به راحتی بر روی وب سایت نصب شده است.

 

پس از نصب، شما می توانید اطلاعات بازدید کنندگان آنلاین را مشاهده کنید. ترافیک وب سایت رستوران را برای یک دوره کوتاه مدت (1-2 هفته) برای دریافت داده های نمونه خوب، نظارت کنید.

 داده های تجزیه و تحلیل گوگل اطلاعات "دستگاه دستگاه" را بررسی کنید و تقسیم تلفن همراه، رایانه و رایانه لوحی را مشاهده کنید.

 

در این مثال خاص، بازدید کنندگان تلفن همراه شامل بیش از 67٪ از ترافیک (تلفن همراه + قرص). همانطور که از این مثال می بینید، این رستوران برای استفاده از هر 2 نفر از 3 بازدیدکننده آنلاین، بسیار مهم است

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال