086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

نکته برای طراحی وب سایت رستوران بزرگ 5

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

نکته 1: اگر ممکن است از رنگ پس زمینه خنثی استفاده کنید

اولین وب سایت رستوران مستقل می باشد که من از طریق کلیک روی آن می دانم که یک رستوران به نام لعل Qila است. بدن صفحه اصلی به رنگ قرمز روشن و نارنجی رنگ با متن سیاه و سفید خال خال در اطراف محل است. این چشمان شما را به خواندن آن سوق می دهد.

 

در حال حاضر، با استفاده از یک رنگ روشن مانند نارنجی یا قرمز ممکن است وبسایت شما را با هویت خود پیوند دهد. اما، راه های خوبی برای انجام این کار وجود دارد. با استفاده از یک رنگ روشن به عنوان یک پس زمینه کامل هرگز یک ایده خوب نیست.

 

مردم دوست دارند به وب سایت ها نگاه کنند و چیزهایی را با رنگ های روشن مانند سفید، کرم یا خاکستری روشن بخوانند. سعی کنید از رنگ های روشن در حالت آرام استفاده کنید و در ذهن داشته باشید، وب سایت شما باید به راحتی خواندن شود. وضوح کلیدی است.

 

Adobe Kuler یک ابزار رنگی عالی است. ما از آن به صورت روزانه استفاده میکنیم و از شما هم میخواهیم همان کار را برای کاوش طرحهای رنگی برای رستوران، برند و وب سایت خود انجام دهید.

 

 

نکته 2: از صفحه Splash استفاده نکنید

دومین وب سایت من که در آن قرار دارد، رستوران ایتالیایی Panucci است. این رستورانی نیست که من از قبل شنیده ام و وبسایت آنها باعث بازدید من از آن نشده است.

 

وقتی من از طریق گوگل کروم کلیک میکنم با یک صفحه splash آشنا میشوم. این تنها نصفه کار می کند صفحات splash سالها پیش درگذشتند (تقریبا در همان زمان به عنوان فلش). اگر چیزی را پیش از آن قرار ندهید، کاربر خود را با کلیک بر روی گوگل از طریق سایت خود، و سپس دوباره کلیک کنید تا در واقع محتوای طولانی باقی بماند.

 

 

نکته 3: از تصاویر استفاده نکنید اگر لازم نیست

وب سایت رستوران Panucci از یک سرصفحه تصویر کامل استفاده می کند. آنها می توانند همان اثر را با استفاده از HTML و CSS به دست آورد. آنها نه تنها از پهنای باند استفاده می کنند، تصاویر وب سایت شما را تضعیف می کنند. در عصر وب موبایل، این موضوع عظیم است.

 

مسئله دیگر این است که تصاویر اجازه نمی دهد که کاربران اطلاعات کلیدی مانند شماره تلفن یا آدرس ایمیل خود را برجسته کنند. حتی اگر وبسایت شما تلفن همراه نداشته باشد، هرچند که باید داشته باشد، کاربران در سراسر آن بر روی تلفنهایشان شکوفایی خواهند داشت. استفاده از بهترین شیوه ها به پرونده شما کمک می کند.

 

 

نکته 4: چیزهایی که پخش خودکار بد هستند

این که آیا از طریق وبسایت روی صفحه کلیک میکنم و موسیقی خودکار پخش می شود یا، از طریق کلیک کردن و پخش خودکار ویدئو، کار بعدی من این است که قرمز بزرگ قرمز در گوشه بالا سمت راست قرار گرفته است.

 

اغلب هنگام مرور وب، به موسیقی یا تماشای فیلم گوش می دهند. آخرین چیزی که می خواهم، پخش موسیقی برخی از بازی های وحشتناک است که من را متوقف می کند.

وب سایت شما بدون نیاز به موسیقی وجود ندارد.

 

من درک می کنم که در حقیقت فیلم ها یک محیط عالی برای ارتقا هستند. یوتیوب یک کانال اجتماعی است که پیشتر از دست رفته بودم.

 

اگر می خواهید از ویدیو استفاده کنید، آن را فقط در صورت درخواست، نه در بارگذاری صفحه، نه در خروج از صفحه، فقط در بر روی دکمه نمایش، کلیک کنید.

 

 

نکته 5: منوهای PDF؟ فراموشش کن!

دو رستوران مستقل این حق را داشتند. ChainsSizzling Pub، Hungry Horse و Prezzo همه کاربران خود را مجبور به دانلود یک فایل PDF بزرگ برای نگاه کردن به منو.

 

درخواست کاربران خود برای دانلود PDF برای نگاه کردن به منوی شما مسخره است. مردم در گوشی های تلفن همراه اغلب نقطه ضعف دارند. حتی اگر بیشتر از چند مگابایت، پی دی اف شما بیشتر شود. آنها خیلی شبیه به داده ها نمی دانند!

 

افراد از منوهای PDF استفاده می کنند تا بتوانند طراحی منو رستوران خود را با هم ترکیب کنند. اما، منوهای PDF برای به روزرسانی دشوار است، و شما نمیتوانید به روزرسانی هایی را برای کاربرانی که قبلا نسخه قدیمی منوی خود را دانلود کردهاید، ارائه دهید. این عمل قدیمی شده است.

 

امروز، نیاز به دانلود چیزی برای نگاه کردن به آن دیوانه است. بسیاری از روش های بهتر برای اجازه دادن به بینندگان به منو شما وجود دارد. منو شما باید صفحه شخصی خود را در وب سایت خود داشته باشید، باید بزرگ باشد و به روز باشد.

 

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال