086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

دستگاه ساندویچ کباب ترکی دو سیخ مبله با لگن مخلفات

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

خرید دستگاه کباب ترکی جهت پخت کباب ترکی گوشت و مرغ روی دو سیخ به همراه شعله های ترک تابشی با حرارت مستقیم مجهز به دو دستگاه الکتروموتور تک فاز با دنده مارپیچ دارای دو یا سه سیخ استنلس استیل با ظرفیت های مختلف با یک عدد لگن مخلفات از ورق استنلس استیل دارای شعله های برنر سرامیکی با یک شعله المپیکی با یک عدد لگن استنلس استیل طولی ، مخصوص کباب آماده با بدنه و در استنلس استیل پانچ و خش دار این دستگاه مخصوص پخت کباب ترکی است از آنجایی که اصل این کباب ، از ترکیه می آید به دونر کباب نیز شهرت دارد ، دونر در زبان ترکی به معنای چرخان و چرخنده است. برای استفاده از آن کافی است مرغ و گوشتها را در میله میانی دستگاه کباب ترکی ایستاده قرار داده شوند و با شعله ملایم پخته شوند ، هنگام استفاده گوشت های پخته شده بریده می شوند و به صورت پرسی یا ساندویچی ارائه می گردند. معمولا دستگاه کباب ترکی ایستاده را در جلوی فست فودها استفاده می کنند. مشخصات فنی دستگاه کباب ترکی ایستاده و دونر کباب : ابعاد دستگاه : ۲۰۰*۱۰۰*۱۰۰ سانتیمتر دارای ۲ شعله سرامیکی متحرک و قابل تنظیم به ارتفاع ۶۰ سانتی متر دارای مشعل پخت در کنار شعله های سرامیکی قابل استفاده با گاز شهری و کپسولی اسکلت دستگاه از قوطی فولادی ( ۴۰*۴۰ ) و ضخامت ۲ میلی متر بدنه دستگاه تماما از استنلس استیل خشدار به ضخامت ۰/۸ میلیمتر رویه دستگاه از استنلس استیل به ضخامت ۵ میلیمتر دارای بخش مجزا به ابعاد ۴۰*۱۰۰ به عمق ۱۰ ساتیمتر در جلوی دستگاه به منظور تفت دادن و مخلوط کردن گوشت و مخلفات دارای ۲ عدد سیخ استیل متحرک و وان مخلفات جهت پخت قارچ ، پیاز و گوجه دارای الکتروموتور با قدرت ۱۰۰ کیلوگرم بر سانتیمتر ، ساخت کشور ژاپن توان طبخ ۱۲۰ کیلوگرم برای هر سیخ – مجموعا ۲۴۰ کیلوگرم برق مصرفی دستگاه ۴۰ وات می باشد دارای کابین با درب ریلی به منظور نگهداری سیخ اضافه دارای چرخ پلی اورتان رینگ فلزی نمره ۱۲ ترمز دار جهت جابجایی آسانتر دارای دو عدد سیخ ظرفیت هر سیخ بیشتر از ۸۰ کیلوگرم ابعاد لگن مخلفات ۴۰ˣ ۴۵ سانتیمتر تعداد ۲ ردیف شعله ابعاد دستگاه ۱۲۰ˣ ۸۵ سانتیمتر

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال