086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

افتتاح رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

افتتاح رستوران, یک چالش متفاوت  با چالش هاب دیگر میباشد. هیجانی را در قلب خود  برای نشان دادن کامل خلاقیت و هنر خود حس میکنید. طراحی منو, درست کردن یک غذای جدید, طراحی دکور, تنظیم اتمسفر و تعیین سطح سرویس, همه این فاکتور ها باعث می شود تا خودتان را به سطح انتظارات مشتریان ارزشمند خود برسانید. و ما, در این وبسایت با شما هستیم تا با افتخار در تمام این گام ها یاریتان کنیم, از ریز ترین جزییات تا کلیات با شماییم, انواع مالکیت رستوران, انواع رستوران, انواع منو ها, برنامه ریزی, تامین مواد و تجهیزات آشپزخانه, تجهیزات فست فود, تجهیزات رستوران, تجهیزات آشپزخانه صنعتی, نوشیدنی ها, عملیات رستوران, بودجه بندی مالی, مدیریت و کنترل, تولید و پخت غذا و مسائل بهداشتی, سازمان دهی امور, آموزش و وتوسعه نیروی انسانی, روابط میان سرویس و میهمان, فناوری, برنامه ریزی تجاری, حسابرسی, اجاره ها, و حتی مسائل حقوقی و مالیاتی.
 
خبر خوب اینکه لازم نیست حتما از قبل اطلاعات پیش زمینه ای در مورد رستوران یا تجهیزات رستوران داشته باشید تا بتوانید از این محتوا استفاده کنید, شما تنها کافیست با ماهیت رستوران آشنا باشید, هر چه آشنایی شما عمیق تر باشد, شیرجه شما در مطالب تهیه شده, عمیق تر و کارا تر خواهد بود. حتی میتوانید از این مطالب برای آموزش پرسنل خود, ارائه سمینار برای دیگران, و تهیه مقاله استفاده کنید.
 
با یادگیری نکات ریز و درشت مدیریت رستوران و دستیابی به یک چشم انداز کلی از این حرفه جذاب, رستوران محیطی جذاب و فان برای فعالیت شما خواهد بود, و قطعا عایدی آن, شما را خوشحال تر خواهد کرد. جالب است بدانید که حداقل یک بیلیونر بزرگ “Tom Monaghan تام موناگان” سرنوشت خود را از راه حرفه پیتزا فروشی رقم زد و بسیاری از میلیونر ها, جایگاه رفیع خود را از طریق گرداندن و افتتاح رستوران به دست آورده اند, که بخشی از داستان آنها را برای شما بازگو خواهیم کرد.
 
مطالب ما را دنبال کنید تا از چگونگی افتتاح رستوران, تا ریز ترین مسائل مدیریت و کنترل آن مطلع شوید, سر و کله زدن با مشتری, رفتار با پرسنل,تنظیم منو, دکور, و اتمسفر را بیاموزیم, یاد بگیرید چگونه با بحران ها کنار بیایید, با حالات روحی مربوط به شرایط مختلف, و نحوه کنار آمدن با آن ها آشنا شوید, و چگونه حرفه خود را برای پولدار شدن و نامدار شدن, رونق دهید, و ستاره های رستوران داری را یکی پس از دیگری به دست بیاورید.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال