086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

آموزش خرید ظروف رستوران

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

آنچه که بایستی در مقوله رستوران در نظر داشته باشید این است که علاوه بر تجهیزات و مخصوصا دستگاه های شست و شوی ظروف، باید ظروف موجود در رستوران هم در نظر داشته باشید. ظروفی که برای رستوران خود انتخاب می کنید، در واقع به رستوران شما شخصیت می دهند و تم رستوران شما را تعیین می کنند برای همین بسیار ضروری است که پیش از خرید ظروف مواردی را در نظر داشته باشید که در این پست به آن ها پرداخته می شود.
 
بودجه خود را در نظر بگیرید
 
مانند میز و صندلی و سایر تجهیزات آشپزخانه صنعتی، ظروف رستورانی هم نسبت به ظروفی که در منزل مورد استفاده قرار می گیرد از قیمت بالاتری برخوردار هستند.
 
به دنبال ظروف ماندگار باشید
 
یکی از دلایل اینکه ظروف رستورانی نسبت به ظروفی که در آشپزخانه منزل مورد استفاده قرار می گیرند گران تر هستند این است از استقامت بالاتر و طراحی خاص تری برخوردار هستند.
 
در هنگام خرید، طرح رستوران خود را در نظر داشته باشید
 
اگر قصد افتتاح یک رستوران معمولی هستید، بشقاب های سفید رنگ کلاسیک و فنجان های سفید قهوه برای این رستوران ها مناسب است. اگر کانسپت (مفهوم) رستوران شما ایتالیایی یا مکزیکی است، شاید ظروف پررنگ گزینه مناسبی باشند. به طور کلی بایستی ظروف رستوران شما با تم و طرح رستوران شما همخوانی داشته باشد. برخی از مراکز حتی امکان سفارشی سازی ظروف را به شما می دهند و می توانید نام و لوگوی خود را روی آن ها داشته باشید.
 
ظروف پلاستیکی، کاغذی یا چینی؟
 
یکی از رستوران های عرضه کننده غذاهای دریایی انگلیسی به مدت چند سال از ظروف کاغذی استفاده می کرد.
 
رستوران نامبرده از نظر ظاهری بسیار زیبا بود و طراحی دقیقی داشت اما همیشه از غذاهایشان از ظروف کاغذی استفاده می کردند و من در آن زمان سن پایینی داشتم و متوجه دلیل آن نشدم که چرا ظروف چینی نمی خریدند؟ سال ها بعد که یکی از دوستانم در آنجا به عنوان صندوق کار استخدام شده بود آن ها ظروف خود را از کاغذی به چینی تغییر دادند. دلیل آن را که از وی پرسیدم گفت به این دلیل ظروف خود را از کاغذی به ظروف چینی تغییر دادند که ظروف چینی ارزان تر و به صرفه تر هستند.
 
اگر شما نیز به دنبال این هستید که ظروف کاغذی یا پلاستیکی ارائه دهید، در هنگام انتخاب توجه داشته باشید که قابل بازیافت باشند. با این حال برخی از شرکت ها که از این نوع ظروف بهره می برند، مانند رستوران های سیار یا بوفه های موجود در فضای باز یا پارک ها و… هزینه استفاده از ظروف کاغذی در طی چند سال، از سرمایه گزاری بر روبی ظروف چینی بسیار فراتر خواهد بود. ظروف پلاستیکی با اینکه نسبت به ظروف کاغذی از استقامت بیشتری برخوردار هستند و میتوان آن ها را به طور مجدد مورد استفاده قرار داد، اما با این حال باز هم جای ظروف چینی را نمی گیرند. حتی اگر یک بوفه ساده هم راه اندازی می کنید، باز هم ظرف چینی بهترین گزینه شما برای سرمایه گزاری در بلند مدت خواهد بود.
 
خرید ظروف برای رستوران جدید ممکن است کار ساده و آسانی به نظر برسد اما باید به کیفیت آن و مواردی که در این مقاله به آن اشاره شد توجه کافی را داشته باشید. خرید ظروف تجاری برای رستوران بسیار نکته مهمی است که بایستی رعایت شود. تغییر دادن از ظرف کاغذی به ظروف چینی شاید در ابتدا پر هزینه باشد، اما در دراز مدت در هزینه های شما صرفه جویی بسزایی خواهد کرد و همچنین برای محیط زیست نیز مفید تر است.
 
در آخر، هرچه که انتخاب می کنید اطمینان حاصل کنید که ظروف شما بایستی مفهوم رستوران شما را منعکس کنند. رنگ ها و الگوهای زیبا یکی از بهترین راه های تبلیغ منوی رستوران شماست. این نکته را به یاد داشته باشید که مردم در ابتدا با چشم هایشان می خورند.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال