086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

سرمایه گذاری در رستوران ها

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

پیش از شروع بحث در باب سرمایه گذاری لازم به ذکر است که در سراسر جهان، نیازهای اولیه زندگی افراد، مانند غذا، لباس، مسکن و مالیات، میتوانند تمامی درآمد ماهانه ایشان را به خود اختصاص دهند. متاسفانه همگی ما از این آگاهی داریم که بعضی از ایرانیان برای تامین نیازهای اولیه خود به سختی میجنگند، اما مشکلی بزرگتر از آن نیز وجود دارد که اکثر ایرانی ها همه چیز را به عنوان یک ضرورت و نیاز اولیه در نظر میگیرند، و این اشتباه است. مسائلی مانند غذا خوردن در رستوران های گران قیمت، رانندگی با اتومبیل های جدید، برنامه ریزی برای مسافرت با هواپیما، گذراندن تعطیلات نوروز در قبرس و غیره در حقیقت کار های غیر ضروری ای هستند که ما نه از سر نیاز، بلکه برای وقت گذرانی و تفریح آن ها را انجام میدهیم. البته شاید بعضی ها بگویند که تفریح نیز در زندگی لازم هست و اگر کسی این حرف را بزند ما نیز آن را میپذیریم ولی نیاز اولیه یک انسان تفریح کردن نیست.
 
نیازهای اولیه انسان از تنفس کردن آغاز میشوند تا پوشاک، خوراک و مسکن که هر کدام در هرم مازلو اما ما با استفاده از این سایت به عنوان یک ابزار،ُ به شما کمک میکنیم تا به سرمایه گذاری در زمینه رستوران آشنا شوید تا بدانید اینکه میگویند “پولتان باید برای شما کار کند و نه شما برای پولتان”  یک ضرورت است که به نظر من در کنار نیاز های اولیه انسان در جایگاهی ویژه قرار دارد. (اگر به این صنعت علاقه مند باشید، شک نکنید موفق خواهید شد)
 
اگر قصد دارید تا به اهداف شخصی و یا مالی خود دست یابید، باید بدانید که چگونه به بهترین شکل در رستوران سرمایه گذاری کنید. اهدافی مانند: صاحب خانه شدن، صاحب رستوران شدن، کمک کردن به تکالیفشان فرزندانتان در مدرسه و دانشگاه و حتی بیشتر وقت گذراندن با آنها، راحت بازنشسته شدن و … بدون دانش اینکه چگونه باید سرمایه گذاری کنید بدست نمی آیند.
 
شنیده ام که گفته میشود و اغلب نیز آن را نقل کرده اند که تنها حقیقت در زندگی مرگ است و مالیات؛ اما من علاوه بر این دو گزینه، مایلم حقیقت دیگری نیز به شما بگویم: سردرگم بودن در سرمایه گذاری در رستوران نیز حقیقتی است که انسان زمانی با آن رو به رو میشود که به پولی دست می آورد که مصمم می شود از آن به بهترین نحو استفاده کند.
 
از آنجایی که سرمایه گذاری سخت و دشوار است، شما ممکن است که با چشم حسادت و وسوسه به افراد موفق که در زمینه رستوران یا آشپزخانه های صنعتی سرمایه گذاری بنگرید اما به یاد داشته باشید که همه با یک سطح دانش در زمینه امورمالی شروع کرده اند… شاید برخی از نظر مالی قوی تر باشند، اما دانش همه یکسان بوده است. همه کسانی که امروز صاحب رستوران و آشپزخانه های صنعتی شده اند، در آغاز هیچ چیز نمیدانستند.
 
آری، هیچ کس در زمان تولد مسائل و روش های سرمایه گذاری در رستوران را نمیدانست. تنها تفاوت بین کسانی که می دانند و کسانی که نمی دانند این است که کسانی که می دانند وقت و انرژی خود را برای کسب دانش در مورد جهان سرمایه گذاری در رستوران اختصاص میدهند. پس سوالی که میتوان پرسید این است که آیا کسانی که میدانند با کسانی که نمیدانند برابرند؟ به هیچ وجه! این سری مقالات را دنبال کنید تا دانش خود را در این زمینه بالا ببرید.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال