086-34130725 :: 09120940729
شیدپخت (خلاق دما گستر اراک) مخترع اصلی کباب پز تابشی و عرضه کننده تجهیزات رستوران، آشپزخانه، فست فود و هتل
شرکت خلاق دما گستر اراک - شیدپخت

یک رستوران خوب چه ویژگی هایی دارد؟

اخبار و رویداد های شیدپخت

شرکت خلاق دما گستر اراک (شیدپخت) مخترع اصلی کباب پز تابشی در ایران می باشد. این شرکت تولید کننده 20 مدل کباب پز در انواع ریلی اتوماتیک ، دستی سالاماندر ، دستی کشویی و کباب پز خانگی است.

نظارت بر اصول بهداشتی
برای یک رستوران خوب و موفق، دستیابی به محیط سالم و به دور از هر گونه آلودگی و نظارت بر اجرای قوانین و مقررات بهداشتی، امری ضروری می باشد. سطح بهداشت یک رستوران به کنترل و مدیریت اصول بهداشتی در تمام کارکنان آن رستوران بستگی دارد، که بایستی توسط بخش مدیریت آن مجموعه به کارکنان آموزش داده شود. رعایت اصول بهداشتی در کارکنان یک رستوران باید آنقدر مشهود باشد که مشتریان با یک بار آمدن به آنجا، از این موضوع مطلع شوند. در واقع کارفرماها بایستی هزینه های مربوط به تهیه تجهیزات نظافتی و بهداشتی را صرفا برای استفاده در محل کار تهیه نمایند؛ به عنوان مثال، مجهز کردن کارکنان به کلاه، دستکش و لباس های یکدست، تمیز و با رنگ روشن. علاوه بر این ها، پاک کردن هرچه سریع تر میزهای غذایی، پیش از آن‌که مشتری دیگری از آن استفاده نماید، در حفظ و جذب مشتریان بسیار مؤثر واقع می گردد.
 
 
 
انتخاب تجهیزات آشپزخانه ای با کیفیت
 
یک رستوران ایده آل و موفق، نیازمند بهره مندی از تجهیزات آشپزخانه ای با کیفیت و حرفه ای می باشد. خرید تجهیزات پخت، تجهیزات آماده سازی، تجهیزات برودتی و دیگر تجهیزات آشپزخانه، در موفقیت یک رستوران اهمیت زیادی دارد. بنابراین خرید تجهیزات باکیفیت و متناسب با نیاز یک رستوران، کیفیت محصولات آن را بالا برده و کمترین نیاز به تعمیر و تعویض را خواهد داشت؛ که توجه به این ویژگی امری مهم و حیاتی در ابتدای شروع فعالیت یک رستوران و بقای آن در دراز مدت می باشد. همچنین ممکن است برخی از صاحبان رستوران‌ها، دست به طراحی آشپزخانه هایی بزنند که برای مشتریان قابل رؤیت باشد. در این صورت بسیار ضروری است که از تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کیفیت و حرفه ای استفاده نمایند؛ و همچنین در این حالت کارکنان رستوران باید به نکات بهداشتی و اصول حرفه ای آشپزی، بیش از پیش توجه داشته باشند.
 
 
 
ارائه غذاهای خوش طعم و با کیفیت
 
تهیه و ارائه غذاهای لذیذ و با کیفیت، نتیجه ی رعایت اصول خاص و حرفه ای در روش پخت آن ها و استفاده از تجهیزات آشپزخانه ای با کیفیت می باشد؛ همچنین نوآوری و خلاقیت در طبخ غذاهای متنوع، موجب حفظ مشتریان قبلی و جذب مشتریان جدید می گردد. هدف تمام افراد از رفتن به رستوران ها و پرداخت هزینه های کلان، خوردن غذاهای سالم، با کیفیت و لذت‌بخش است. رستوران هایی که از این اصول پیروی می کنند، به طور حتم با افزایش تقاضا و تعدد مشتریان مواجه خواهند شد. اما اگر رستوران ها نتوانند خدمات نوین و مبتکرانه به مشتریان ارائه دهند، مشتریان آن رستوران را با نارضایتی ترک خواهند کرد و روز به روز از تعداد مشتریان آن ها کاسته خواهد شد.
 
 
 
رعایت اصول مشتری مداری
 
در برآورده ساختن نیازهای مشتریان و ارائه خدمات به آن ها، آنقدر خوب عمل کنید که مشتری‌ها مایل باشند دوباره به رستوران شما بیایند و دوستانشان را نیز با خود همراه کنند.
مشتریان، ضامن بقای رستوران ها می باشند، و حیات کسب و کارها به رضایت و خوشنودی آن ها بستگی دارد. در واقع جذب و حفظ مشتری برای توسعه و موفقیت رستورانتان امری دشوار می باشد، علی الخصوص اینکه امروزه رقابت میان رستوران ها به سرعت در حال گسترش است. کوچک‌ترین غفلت، منجر به نارضایتی مشتری، قطع ارتباط او با شما و جذب وی توسط رقیبان می گردد. مجموعه هایی که نیازهای مشتری، کیفیت محصول و ارائه خدمات را در اولویت قرار می‌دهند، در عرصه رقابت موفق‌تر هستند. رستورانی که هدف خود را بر جذب و حفظ مشتریان قرار دهد، پیوسته خود را با نیازهای مشتریان و شرایط رقابتی روز وفق می دهد؛ به این معنا که خدمات رستوران خود را بر اساس شرایط و سلایق به روز مشتریان، تغییر می دهد.
 
 
 
طراحی دکوراسیون داخلی رستوران ها
 
دکوراسیون رستوران های سنتی و مدرن با هم متفاوت است، اما همگی با اصول و قواعد طراحی دکوراسیون داخلی اجرا می شوند. فضاهای داخلی رستوران‌ها به چند بخش، سالن اصلی رستوران، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و... تقسیم می‌شود، که باید به طراحی داخلی هریک از این فضاها توجه نمود. داشتن دکوراسیون داخلی جذاب و منحصر به فرد از سیاست های کاری یک رستوران موفق به حساب می آید، که سبب جذب و رضایت بیشتر مشتریان می شود. دکوراسیون داخلی رستوران ها باید به گونه ای طراحی شود که احساس راحتی و آرامش را برای مشتریان به ارمغان آورد.
 
 
 
تهیه بهترین میز و صندلی ناهارخوری
 
در انتخاب میز و صندلی های ناهارخوری برای رستوران خود، دقت کافی داشته باشید؛ مطمئن شوید که میز و صندلی های انتخابی شما استاندارد، محکم و از لحاظ ظاهری متناسب با فضای رستوران شما باشند. در واقع رستوران ها با انتخاب میز و صندلی های با کیفیت و زیبا، مشتریان خود را تحت تأثیر قرار می دهند. مجهز کردن رستوران ها با میز و صندلی های با کیفیت و متناسب، علاوه بر اینکه کاربردی بوده، از لحاظ زیبایی و راحتی نیز نیازهای شما و رضایت مشتریان را تأمین خواهد کرد.
 
 
 
برخورد صحیح با انتقادات مشتریان
 
از ویژگی های خوب و متمایز کارفرما و کارکنان یک رستوران، توانایی اداره کردن انتقادات از جانب مشتریان و برخورد صحیح با آن ها می باشد. یک رستوران موفق با در نظر گرفتن نظرات و انتقادات مشتریان، کیفیت خدمات و محصولات خود را بهبود بخشیده، و از آن ها در جهت پیشرفت کسب و کار خود استفاده می کند. در این صورت آن رستوران در جذب رضایت مشتریان بسیار موفق خواهد بود، و همواره موجب رونق کسب و کار خود می شود.
 
 
 
برای شروع بهتر است بررسی کنید که مشتریان از یک رستوران خوب چه می خواهند. در واقع آنچه که رستوران ها انجام می دهند بسیار فراتر از تهیه غذا می باشد، آن ها باید با ارائه ارزنده ترین خدمات و تمام عواملی که در جذب مشتریان، تأثیر به سزایی دارند، توجه نمایند؛ و باعث ایجاد اشتیاق در جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان قدیم شوند.
 
سرویس ها و خدمات گروه صنعتی مجلسی همواره با رعایت استاندارد، همگام با فناوری ها و تکنولوژی روز دنیا و آگاهی نسبت به نیاز بازارها و مشتریان، تجهیزات آشپزخانه های صنعتی مورد نیاز را تهیه و عرضه می نماید. ضمنا برای کسب رضایت مشتریان، و موفقیت آن ها در کسب و کارشان، بهترین و حرفه ای ترین تجهیزات آشپزخانه ای را به بازارهای داخلی و خارجی ارائه می دهد.

درباره شیدپخت بیشتر بدانیم

شرکت شیدپخت تولید کننده و ارائه کننده صفر تا صد تجهیزات آشپزخانه صنعتی، رستوران و فست فود است. مشاوره، طراحی و اجرای آشپزخانه های صنعتی مطابق با خواست و نیاز مشتری، یکی از خدمات شیدپخت است.

فروشگاه آنلاین شیدپخت خدمت دیگری است از شیدپخت که مشتریان محترم می توانند جهت کسب اطلاع از قیمت تجهیزات و صدور پیش فاکتور آنلاین و خرید کباب پز تابشی و دیگر تجهیزات از آن استفاده کنند.


کباب پز تابشی
خرید کباب پز تابشی
کباب پز تابشی کریستال